|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Europe IVF International ,PRAG
3.6.2014 19:53:30   
Gynem Prag
Poštovana, molim Vas da se javite marketingu Ringeraje preko maila marketing@ringeraja.rs, za sve dalje dogovore oko oglašavanja na našem portalu!!!

U suprotnom reklamiranje je strogo zabranjeno!


Poslednja Vam je opomena, nakon ovoga ću morati da Vas udaljim sa portala!!!


< Poruku je uredio lesica RR -- 3.6.2014 19:55:08 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.10.2014 18:42:37   
Makica_
ceco, molim te odgovori mi da li si radila i jesi li zadovoljna, posto sam nova na foruma i ja sam trenutno u pregovorima sa njima za doniranje jajnih celija

(odgovor članu Ceca797)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.10.2014 18:43:43   
Makica_
ceco javi se molim te da cujem sta si uradila jer sam i ja trennutno u pregovorima sa njima
IZVORNA PORUKA: Ceca797

Drage moje,

evo i mene da se druzim malo sa vama.ja sam juce poslala e-mail ovoj klinici i danas sam dobila odgovor.Deluju mi veoma profesionalno jer je e-mail bio veoma opsiram sa svim objasnjennjima i cenovnikom u prilogu.Ja sam ga prekopirala kako bi i vi videle njihove cene.

EUROPE IVF International s.r.o.
Nad Výšinkou 2868/2,
150 00 Prag 5
Češka republika
tel.: +420 257 225 751
e-mail: info@fertility-ivf.eu

CENOVNIK


1. IVF program uz pomoć sopstvenih jajnih ćelija žene € 1 800
+ lekovi za stimulaciju u zavisnosti od količine doze € 600-1200

2. IVF program sa doniranim ovocitima (jajnim ćelijama) € 4 000

3. IVF DE - program sa svežim doniranim embrionima € 4 200

4. IVF DE - program sa zamrznutim doniranim embrionima € 1 600
- unošenje embriona/zametka u matericu - embriotransfer
- zamrzavanje prekobrojnih embriona (klasična kriokonzervacija)
- uzimanje uzorka krvi od oba partnera, serološki testovi na HIV, hepatitis B i C, sifilis
- pronalaženje i pregled žene donora (ginekološki pregled, uključujući ispitivanje ultrazvukom, genetska ispitivanja, serološka
ispitivanja, predoperacioni pregled tj uobičajena laboratorijska ispitivanja…)
- stimulacija žene donora uključujući lekove za stimulaciju, ultrazvučno praćenje ciklusa
- aspiracija(prikupljanje) jajnih ćelija donatorke uključujući anesteziju i postoperativno posmatranje
- priprema sluzokože materice žene primaoca za prihvatanje embriona/zametka
- oplodnja jajnih ćelija pomoću direktnog unošenja spermatozoida u jajnu ćeliju –
- praćenje razvoja embriona duže od 48 sati – produžena kultivacija do stadijuma blastociste (čak 120sati).

Ukoliko budete želeli da se izvrši neka od specijanih metoda (PGD/PGS,asistirani hatching,PISCI itd…) cene ovih postupka biće dodate celokupnoj ceni programa.

Celokupna cena programa lečenja je konačna.
Cena će biti navedena u zahtevu i informisanom pristanku na lečenje i važiće 3 meseca od dana njihovog potpisa.

- sastavljanje optimalnog protokola stimulacije
- opšta anestezija
- prikupljanje jajnih ćelija (punkcija i aspiracija oocita)
- oplodnja jajnih ćelija pomoću direktnog unošenja spermatozoida u jajnu ćeliju – ICSI ( tkzv. mikroinekcija ili mikrofertilizacija)
- praćenje razvoja embriona duže od 48 sati – produžena kultivacija do stadijuma blastociste (120 sati)
- unošenje embriona/zametka u matericu - embriotransfer
- zamrzavanje prekobrojnih embriona (klasična kriokonzervacija)
- uzimanje uzorka krvi od oba partnera, serološki testovi na HIV, hepatitis B i C, sifilis

5. Donirana sperma – 1 doza za ICSI € 200

6. Krioembriotransfer € 500
- odmrzavanje i kultivacija embriona
- unošenje odmrznutih embriona u matericu

7. Dobijanje spermatozoida operativnim putem iz testisa iepidemisa – MESA/TESE € 1 000
- opšta anestezija
- prikupljanje spermatozoida operativnim zahvatom
- zamrzavanje spermatozoida ili tkiva testisa

8. Genetska analiza embriona – PGD/PGS (do 10 embriona) € 2 000

9. Čuvanje zamrznutih uzoraka (embriona, sperme, ovocita tj. jajnih ćelija…) € 200

10. Kontinuinirani monitoring embrionalnog razvoja pomoću sistema - EmbryoScope € 300

11. PICSI € 200

12.Vitrifikacija (ultra brzo zamrzavanje) € 300

13. Assisted Hatching € 300

14. EmbryoGlue € 200

15. Uvodni razgovor /konsultacija € 100

user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Ceca797)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.10.2014 18:50:16   
Makica_
draga jpko odgovori mi molim te koji je doktro u ovoj klinici sto ti pominjes
IZVORNA PORUKA: 17 joka

Cenovnik vam sve kaze o Anticu nemam više sta reci on je nama trazio 6700e
a svasta smo uradili i platili ukupno 4700

u klubuci Evrope IVF su divni.


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.12.2014 14:32:25   
17 joka
U ovoj klinici radi dr. David Kult i tu ceo postupak sa donacijama kosta 4700.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Makica_)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Europe IVF International ,PRAG
24.2.2015 16:30:55   
Makilica25
Ima li koga???Ja sam upravo kontaktirala kliniku i zanima me da li neko ima iskustva sa donacijom sperme i koja je cena postupka?

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Europe IVF International ,PRAG
10.9.2015 14:23:56   
brakus65
Ako postoji neka slobodna ženica koja bi išla na VTO ili donaciju rado bih je upoznao

(odgovor članu Makilica25)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Europe IVF International ,PRAG
26.6.2016 21:37:53   
17 joka
Ako neko ima cenovnik iz klinike PFC znacilo bi mi user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu brakus65)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Europe IVF International ,PRAG
22.9.2016 13:18:40   
Adica89
Prvi ivf u Mariboru imala sam uspjesan hvala dragom Bogu

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Europe IVF International ,PRAG
17.11.2016 21:47:15   
zece
I ja imam trombofilija i u sledecoj ivf primat cu kleksan 1 nedelja pre et i nakon toga cijela trudnoca mnogo sam srecna jer su nasli zasto ja gubim trudnoce prva je zavrsila u 6 nedelju druga je bila biohemiska i sad u pon mm ide na hla a ja idem po rez od vit d tsh t 4 i prl iako sve bude ok idemo na 3 ivf

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Europe IVF International ,PRAG
9.6.2022 16:20:57   
jeca1989
Pozz zene jeli imao ko iskustva u klinici Europe Ivf international Prag, molim iskustva? puno pozdrava 😊

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 286
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here