|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Počeo je novi nagradni konkurs "Najlepša...
1.4.2023 21:03:16   
marketing RR

Pozivamo vas da nam ispričate svoju priču o dojenju!

Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" traje od 1.4.2023. do 31.5.2023. Pravo učešća imaju sve mame. Pisanjem i slanjem svoje priče konkurišete za nagradu - PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.

Na kraju konkursa, predstavnici kompanije Lifemedic izabraće će 5 priča, čiji će autori-mame, osvojiti po jedan vredan Pharmalife paket koji će biti poslat na adresu dobitnika o trošku sponzora


POŠALJI SVOJU PRIČU-->>>

user posted image

Ispričajte nam vašu priču o dojenju! Priču o prvim i svim narednim danima!

Ne štedite na emocijama. Bez obzira da li je vaše dojenje bilo uspešno ili ne, podelite sa nama svoje iskustvo.
Želimo da objavimo razne priče, ne da bi nekog osudili zbog (ne)dojenja, već da neke drage buduće mame pročitaju različita iskustva, verujemo da će im biti od pomoći.
Želimo da neke mame koje upravo doje ili pokušavaju da doje osete da nisu same, da ima puno žena koje trenutno prolaze kroz isto.
Želimo da se neke drage mame čije su bebe porasle prisete onih uspavanih okica na svojim grudima, verujemo da će zaplakati (i one same a i svi mi koji čitamo).
A, želimo i da saznamo koje su prepreke koje sprečavaju da više majki uspe u dojenju. Da saznamo da li majke u porodilištima dobijaju adekvatnu pomoć vezano za dojenje. I da saznamo koliko zaista majke znaju o svojim mogućnostima što se dojenja tiče i o značaju svog mleka.


PROČITAJ VIŠE

Da bi dojenje učinili prijatnim iskustvom i za mame i za bebe, tu su Fitolat tablete - prirodna i efikasna pomoć za dovoljno mleka

user posted image

Fitolat tablete su dodatak ishrani, prirodnog sastava od ekstrakata biološki kontrolisanih biljaka, namenjen dojiljama za:

poboljšanje laktacije odmah nakon porođaja
održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Sastav:

suvi ekstrakt hmelja -ubrzava nadolaženje mleka, deluje umirujuće i kao gorki aromatik, čime olakšava varenje i tegobe u stomaku
suvi ekstrakt komorača -povećava količinu izlučenog mleka kod žena u laktaciji, utiče pozitivno na varenje
suvi ekstrakt grčkog semena (piskavice) -stimuliše laktaciju (povećava i brzinu lučenja mleka i njegovu količinu) i poboljšava rad organa za varenje
suvi ekstrakt verbene -stimuliše laktaciju i ublažava menstrualne bolove, normalizuje rad digestivnog trakta, povoljno utiče na depresiju i nervnu napetost


Dejstvo:

podstiče laktaciju i povećava količinu majčinog mleka
podstiče brže nadolaženje mleka kod dojilja
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
5.4.2023 2:23:23   
marketing RR

Borba za kapljice koje život znače

"Nakon par sati porođaja, stavili su mi ga na grudi, od bolova i straha ne znam ni kako sam reagovala ..gledam i ne vjerujem da je to on....moj život mali...smisao ...sve...ljubav...

Nakon par minuta bio je u sobi na meni sam....stavila sam ga na grudi ali bezuspješno. Ništa nisam znala, bilo je jako nespretno.

Mi smo imali veliku prepreku a ona se zvala uvučene bradavice...rođena sam i takve su i nikad to nisam prihvatila...uvijek sam imala zbog njih manjak samopouzdanja ...a tek sada...kada ne može ni da pokuša da sisa jer majka ima skroz uvučene bradavice. To mi je stvaralo veliko opterećenje..."

PROČITAJ CELU PRIČU...

< Poruku je uredio marketing RR -- 9.4.2023 16:26:05 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
5.4.2023 7:43:28   
flamingos
Predivna priča.Bravo za hrabru mamu.Da ste živi,zdravi i srećni.❤

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
9.4.2023 16:25:42   
marketing RR

Beskonačna linija života

"Tog jutra me je čekao drugi carski rez. 14. je februar, Dan zaljubljenih ili sv. Trifun, svejedno, za mene je bio praznik. U pratnji medicinske sestre i babice, ušla sam u salu, poželela doktorima dobro jutro, sa osmehom od uva do uva. Znala sam šta me čeka i jedva sam čekala da se završi. Malo sreće, malo iskustva, i baš sam prošla carski.

Poželela sam svoje malo čudo. Mog Ðorđa. Da primim u naručje, da ga privijem na grudi, da upijem svaku crtu tog rumenog lica. U glavi su se rojile neke misli, podstaknute sumnjom i onim čuvenim "šta ako" pitanjima. Bože, bilo je kao u košnici. Šta ako ne bude hteo da doji? Šta ako nemam dovoljno mleka? Ma, a šta ako se laktacija uopšte ne uspostavi? Eh, do momenta kad smo uspostavili prvi kontakt, prvi dodir kože na kožu, do prvog pokušaja dojenja... To je pravi sizifovski posao. Kao mama već jednog dečaka koji je dojio 26 meseci, mislila sam da će biti lako, priroda to sredi. Mhm, da, dobar vic.

Dojenje je predivno, ali uz puno truda, želje i strpljenja. Moja beba se mučila da uhvati bradavicu, kakav duboki hvat, mogla sam samo da sanjam o tome. Prešli smo na silikonsku. Ne osećam kad vuče, ne znam da l' je sit ili gladan, ne osećam da li mleko nadolazi... Totalni haos."


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
16.4.2023 17:46:07   
Duškić
Mame user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
4.6.2023 12:35:39   
marketing RR
Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" je završen
Drage mame, hvala vam od srca na predivnim pričama!

Sa radošću objavljujemo 5 pobedničkih priča ovogodišnjeg konkursa:

1. Lepo spavaj, zlato moje. - Marina Jeminović
2. Još jedan minut mama... - Milica Marković
3. Slamka spasa - Milena Rajković
4. Nada Dojenja - Marija Trajković
5. Beskonačna linija života - Katarina Marković

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
4.6.2023 19:52:24   
flamingos
Čestitam svima.❤

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
23.10.2023 7:35:46   
medamisko
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
23.10.2023 8:07:34   
IvanaSK RR
Čestitam! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here