|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igračke za dete od 1 god.
24.8.2008 16:56:48   
guppy RR
Kakve igračke kupujete / ste kupovale deci od 1 godine?
Moji su za rođendan dobili kocke i mislim, da je to pravi hit.. slažu ih (uz malu pomoć pritiskanja), rastavljaju, ruše, rade brrrm brrrm kao da je to mali auto.. :)) A i oni lončići koji se slažu jedan u drugi su super.

Dobra igračka je bila i ogromna kutija od kartona :))) To je bila kuća jedan dan i super smo se zabavljali
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Igračke za dete od 1 god.
13.10.2008 12:52:40   
Lu
Uz navedene kockice i lončiće,kupila sm mu i "parampolu"to je kao kutijica sa mnogo otvora u koje treba da ugura predmete raznih oblika,npr.kružić u kružić ili kockicu u kockicu,nakon toga je dobio nešto slično samo su u pitanju figure od brojeva i slova.
LJetos je dobio kosilicu i taćke koje je gurao po travi po cjeli dan,sada u kući ima željeznicu i vlakiće,Tomica i prijatelji,(Thomas and friends) mislim da ste mame čule za to,navodno su popularni među djecom izmislili su im razna imena i stalno se rađaju nove lokomotive pa se to mora kupiti,sreća još je mali pa nekuži reklame dobrouser posted image .
Ako se sjetim još nečega dodaću.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Igračke za dete od 1 god.
13.10.2008 14:36:45   
Anoniman
I Luka je oko prvog rođendana dobio tu...kažeš zove se "parampola"... nećete verovati, ali nikako da savlada. Koji je ovo oblik? - Zvezda - Gde je rupa u obliku zvezde? - Tu, i onda gura u drugu rupu. Čak imam utisak da to namerno radi, jer se ja silno iznerviram. user posted image

A "Thomas and friends" smo nedavno otkrili. Ušli smo u DEXY CO sa mojom kumom, on se uhvatio malog Tomasa, međutim, onda je moja kuma poželela da mu kupi šine i sve to, na šta sam ja skočila da ne dolazi u obzir jer nemam gde da postavim šine. Onda je našla opet Tomasa koji radi na baterije, a ustvari reaguje na pištaljku kada da krene, a kada da stane. I dalje nisam imala pojma da o istoj lokomotivi postoji i crtani film. Onda smo pre par nedelja šetali, i ja sam poželela da kupim nov crtani film, pitala sam prodavca za savet i onda smo kupili prvog Tomasa i drugare. Sve u svemu mi se sviđa.

Takođe je zanimljivo bilo i kada se moja mama pojavila sa čašicama različitih veličina koje se slažu jedna u drugu, a ako se okrenu naopačke može da se "zida kula" a onda je nužno da postanete "strašni vuk" i da oduvate kulu. user posted image

Već sam rekla da sam ja počela da mu kupujem knjigice kreativnog centra jako rano, nije imao ni godinu dana. Ma kakvih godinu dana... u početku ih je jeo, onda vremenom ih je naučio napamet, a sada nadovezuje priču na slike, npr. na slici je ormarić iz kupatila, pa je napravljeno da se vrata otvore i unutra je čaša sa četkicama za zube, četka za kosu... Priča ide: Onda dođe čika, otvori vrata i uzme četkicu, stavi pastu u zuzuzuzuzuzu pere zube... user posted image

Takođe se mnogo igra izmišljenim igračkama. Npr, juče je gledao omot albuma Nody, uglavnom Noddy je imao novčiće, a Luka mu ih je uzimao, onda mi pokaže Vidiš, imam novčić, ja pružim ruku i on mi ga kao da, i onda mu ja prospem na glavu novčiće kada mi ih nakupi nekoliko, a on viče, Jao, boli me. Sve u svemu mi je drago da ima razvijenu maštu. (OK, malo sam odlutala od teme, ipak moj Luka ima 27 meseci, što je mnogo više od godinu dana...)



(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Igračke za dete od 1 god.
17.9.2010 11:39:38   
*Alexx*
Andrej se i dalje nešto preterano ne zanima za igračke. Ima sve što preporučuju: tu kutiju sa oblicima, kolutovi koji se nižu na štap, kocke (kao velike Lego), autiće, lopte raznih dimenzija i tekture, slikovnice, kanticu i lopaticu... Sve ga zanima oko jednog minuta i to je to. Kocke, delove od kantice, kolutove, oblike sve razbaca oko sebe i nastavi dalje. Ne daj Bože da počne da slaže nešto (nije da mu ne pokazujemo)!
Jedno vreme mu je beskrajno bio zanimljiv neki plastični čekić i stalno ga je vukao sa sobom. S vremena na vreme čak uzme pa grli nekog plišanog mačka. Ostalo... ma doviđenja!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Igračke za dete od 1 god.
17.9.2010 11:42:20   
Jeca*
Luka još uvek tako. Jedino što autiće vozi, parkira, stavlja čike za volan...sve što ima veze sa prevoznim sredstvima ga besprekorno zanima. Od kocki eventualno napravi tunel da kroz njega prodje voz user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Igračke za dete od 1 god.
7.12.2010 12:35:39   
*Alexx*
Da li je neko video uživo ovog Jo jo zeca?
user posted image
Kakav je? Koliko li košta? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 18:10:54   
Anoniman
user posted image

Da li neko zna koliko koshta ova igrachka?Ne mogu da nadjem cenu na netu...barem ne za novu igrachku...user posted image

Ovo chicco music & play table 2 u 1

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 18:18:08   
Snelle
Smeshki, ne znam tačno cenu, ali mi se čini da je preko 6.000din, koliko se sećam kad sam je gledela u oktobru u Chiccovoj radnji!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:04:06   
Anoniman
Jeeee... 

Mi smo u paketicu dobili 2 ovakve igrachke...i sad neznam shta da radim sa drugom...ne verujem da ce hteti da mi zamene u radnji...kad nemam rachun

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:05:43   
Verus
Smeshki pa pitaj.  Mozda ti daju nesto malo manje jeftinije pa im tako dodje profitabilnije ko zna!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:12:57   
Anoniman
Pitatju sigurno user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:30:59   
mihi
Shishice oko 6000 Chicco, Milos je ima super jeuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:40:37   
mihi
Zeca kоšta 4500 i super je.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:44:09   
Sanjica26 RR
A, sta radi taj Zeka?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Igračke za dete od 1 god.
22.12.2010 19:46:24   
mihi
Igra žmurke s decom. Ima šargarepu, podiže i spušta uši i kreće se po stanu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Igračke za dete od 1 god.
3.3.2011 12:20:32   
*Alexx*
Moj Andrej je konačno počeo da se igra sa igračkama user posted image Autići su mu glavni, njih voza svuda. Sad ćemo mu kupiti neki veći autić, koji može da vozi i koji ima volan (pisalo se u temi igračke od 2. godine). Ali, ono što ću mu obavezno kupiti je ovo:
user posted image
jer mi je napravio scenu pre neki dan u Cicibanu - on se zaigrao tamo sa njihovim šerpicama i kašičicama i tanjirićima i nije hteo da idemo kući. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Igračke za dete od 1 god.
12.6.2011 21:03:59   
New Mom

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Andrej se i dalje nešto preterano ne zanima za igračke. Ima sve što preporučuju: tu kutiju sa oblicima, kolutovi koji se nižu na štap, kocke (kao velike Lego), autiće, lopte raznih dimenzija i tekture, slikovnice, kanticu i lopaticu... Sve ga zanima oko jednog minuta i to je to. Kocke, delove od kantice, kolutove, oblike sve razbaca oko sebe i nastavi dalje. Ne daj Bože da počne da slaže nešto (nije da mu ne pokazujemo)!


KL je sada ovakva. Kad kreće da se stvarno interesuju za igračke i igru?
Jedino joj one taktilne slikovnice malo drže pažnju (da pokazuje prstom "Jooo", da joj kažeš šta je to).


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Igračke za dete od 1 god.
13.11.2011 12:21:13   
MASHKA
mi smo sada u potrazi za idealnom igračkom kako poklon za novu godinu!  user posted image
meni se sviđa chicco-ova dvojezična govorna farma, ima li je neko i kakva je? 
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Igračke za dete od 1 god.
13.11.2011 12:33:15   
zoća
moje dete najviše voli šerpe i lonce,može i po neka kašikauser posted image user posted image

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Igračke za dete od 1 god.
13.11.2011 16:38:32   
Lilly*
Moje (malo dete) obožava ovakve kocke
user posted image

Odlično joj ide slaganje user posted image
I voli da uzme batin auto i voza ga po podu i viče bbmmm, bbmmmm user posted image



_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Igračke za dete od 1 god.
15.11.2011 0:11:56   
Bebilina
Mi smo za vikend kupovali poklone za prvi rodjendan jednom malom andjelu. Za rodjendan + za Bozic.
Uzeli smo ovo:
http://www.google.co.uk/m/search?site=images&source=mog&hl=en-GB&gl=uk&client=safari&q=wheely%20bug%20ladybird&sa=N#i=3
jer imamo super iskustvo sa tom igrackom i koga god da znamo da je ima jednako su zadovoljni.
Uzeli smo joj i kostim buba-mare, neverovatno sladak! Jedva cekam da je vidim onako krofnastu u njemu user posted image
To za rodjendan, za Bozic ovo:
http://www.simbatoys.de/en/brands__products/eichhorn/construction_and_pinboard_toys/detail.shtml?sArtNr=100002094

Mm i ja u principu drvene igracke jako cenimo, pa takve i nasem detetu i na poklon drugoj deci kupujemo. Sve od drveta i edukativno, didakticke igracke, sprave i naprave, to je ono za sta se mi uvek odlucujemo.

< Poruku je uredio Bebilina -- 15.11.2011 0:13:30 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Igračke za dete od 1 god.
10.1.2012 13:40:40   
ljubavna
mi imamo ovu chicco farmu i super je, a kakvo iskustvo imate sa wow igračkama i koju nam preporučujete za devojčicu?

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Igračke za dete od 1 god.
14.1.2012 10:57:01   
ljubavna
ova tema je baš pusta??? user posted image

(odgovor članu ljubavna)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Igračke za dete od 1 god.
14.1.2012 11:42:21   
Anoniman
Porasla nam deca user posted image
klik ovde su pisale devojke o wow igrackama za devojcice , ja uglavnom imam igracke za decake i po koji deo lutke za devojcice user posted image

(odgovor članu ljubavna)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Igračke za dete od 1 god.
24.1.2012 9:42:01   
Jele
Strahinja je od moje drugarice dobio ovu guralicu http://www.encimenci.rs/proizvod.asp?id=80061763&kat=2&sn2=17 za prohodavanje, pa sad jurca ponosan po kući. Jedino što ih baš moraš paziti kad jurcaju da se ne prevrnu, ne zapnu i bolje je kad po kući svuda imaš tepihe, jer po parketu i pločicama leti kao po ledu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here