|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 03/22
6.3.2022 9:03:03   
IvanaSK RR
Drage mame, stigao nam je Mart (pre par dana user posted image )

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 03/22
6.3.2022 11:03:51   
Mirko Svirko
Dobar dan,  drage mame..

Kako ste?Mi pijemo caj.M vezba matematiku. Sta vi radite?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 03/22
6.3.2022 11:54:44   
flamingos
Da se upišem u mart.Mirko,srećno vežbanje matematike.Moje dete uči,pa da je propitujem.Jeli smo,završih sa peglanjem.Mm i njegova majka odoše u selo.Vreme je užasno.Ivana,Von,jeste li dobro?


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 03/22
6.3.2022 12:17:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan jos jednom u mart mesecu. Ja se izležavam. Mm pravi rucak. Devojcice uce. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 03/22
6.3.2022 13:02:22   
Tiziana
Dobro jutro, dobar dan.Mi smo lenji. Spavali do kasno. Sinoc sam napravila gibanicu, jutros je samo ispekla. Pijem drugu kafu, moram da skoknem do DMa da kupim nesto,a vidim napolju brise vetar. 
Danas pravim neke hamburgere. Ukucani se radujuu🙂 a ja se radujem popodnevu na trosedu pred TV🙂Sutra skola ujutru, ja radim iz kanc, dosao moj red tako da ce biti akcija. 
Deca nikako da se svrte da uce, a imaju svasta.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 03/22
6.3.2022 13:42:47   
Sanjica26 RR
Ja sam juce dovrsila seriju virgin river na netflix-u. I ovako sam ceo dan ležala. I danas ce biti tako. Moram da skupim snagu za ponedeljak. T sam preslisavala geografiju. Sad je presla na istoriju. Ima sledece nedelje puno kontrolnih. Sofi uci svet oko nas. Ceka mm da se vrati iz prodavnice, da je preslisa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 03/22
6.3.2022 13:44:59   
QueenJ
Mi nedeljom tradicionalno ili kupimo nešto za klopu ili odemo na ručak negde. Ostatak sedmice svaki dan nešto spremam i kuvam. Imam i ja dušu. Danas ne izlazim ni smeće da izbacim. 🥶

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 6:23:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Jos jedna radna nedelja pred nama 😁. Vreme mi se bas ne svidja, al ko me pita. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 8:27:23   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,ni meni se ne sviđa vreme,ali proćiće i to.Moje dete spava.Da popijem kafu,pa odoh da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 8:30:02   
dddaca
Dobro jutro! Baba Marta se ne da izgleda user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 8:55:06   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Izgleda Daccco da se ne da. Ja sam odvela Sofi u školu, pa sam isla da radim hormone. Imala sam buran vikend.T se probudila, pa ide u muzicku. Srecan pocetak svima koji pocinju da poste. Danas je poceo Vaskrsnji post. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 9:31:54   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ovde je sve obelelo i hladno je mnogo.


Ode dete svojim poslom a ja mojim da krenem polako 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 9:41:00   
QueenJ
Dobro jutro i od mene. I kod nas hladno. A treba da idem na kontrolu, tako mi se me ide, uspavala sam se. E. i dalje curi nos, počeo i meni. Mislim da neće danas u školu. Hvala, Sanjice, pridružujem se.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 10:15:41   
Milena18
Dobar dan, mame!
Ivana, da li je prošla glavobolja? 
Flam, kako su tebi leđa sada? 
Ja odvela M u vrtić jutros, baš se radovala. Od oktobra nije išla. Odradih vežbe. Sad uspavljujem bebca, pa malo da čitam knjigu i spremam ručak. A možda i ja dremnem sa njim, slabo sam spavala noćas 🙂

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 11:14:59   
IvanaSK RR
Milena, vrtic je zakon 😊 prosla glavobolja, hvala Bogu! Najviše me nervira ta glavobolja oko i tokom ciklusa. Retko pomazu tablete. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 13:13:23   
flamingos
Milena,hvala na pitanju.Onako,malo mi bolje kd inekcija,ali moraću dalje kadi da doktorka uput.Kako ste vi?Bebica raste.Ljubi je puno.Naravno,poljubac šaljem i drugom detetu.Mi se spremamo za školu,pa idem da pazarim.Hoću za sutra da pravim čizkejk.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 03/22
7.3.2022 16:53:23   
Sanjica26 RR
Dobar dan po drugi put danas.Malo sam zatvorila oci. Uskoro da spremam S za koncert. Ima u muzickoj nastup. Nemam posle podne časove. T je u školi. Ovako tmuran dan te tera na spavanje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 7:20:29   
IvanaSK RR
Dobro jutro, dame moje! Ustajanjee! A tako bih spavala 🤣 jos malo i stizem na posao. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 7:31:55   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,srećno na poslu.Evo pijem kafu,pa da završavam šta imam.Ručak ne spremam,poručili smo.Čuzkejk je spreman.Nadam se da ste dobro.Lepo provedite današnji dan.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 9:14:42   
dddaca
Dobar dan! Juhuuu!!! Slusam vremensku prognozu i kazu od sutra suncano, ali hladno. Nek je hladno, ali da vidimo malo i tog sunca. Ovo tmurno vreme je vec dosadilo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 9:53:40   
Milena18
Dobro jutro!
Flam, hvala na pitanju, super smo. Velika je srećna što opet ide u vrtić, a mali raste, već ima 5 i po meseci. Inače, nosi veličinu za bebe od 9 do 12 meseci debeljko 😁

Kod nas je jutros bilo sunčano, išle smo pešice u vrtić. Sad se nešto naoblačilo. 
Ja uspavah bebca, skuvah kafu, odmaram. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 11:25:43   
Sanjica26 RR
Мах, мах и настављам даље. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 12:03:38   
IvanaSK RR
Sta se radi? Meni je danas laganica na poslu 😁 pa malko kuliram. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 12:11:39   
vonavoj
Nas direktor pustio kuci u 12,juhu. Kaze idite na rycak sa muzevima..hahaha..


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 03/22
8.3.2022 12:16:11   
Ivanka 75
Meni je budibogsnama dan 😟 Pocelo jos juce na zalost.


Al ajde, nista lose se nije desilo, jednostavno poklopile se neke kockice pa se sve ubrzalo a vremena malo. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here