|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 11:59:13   
Anoniman
Da li idete kod kozmetičara?
NA kakve vrste tretmana?
Šta preporučujete?

Ako ne idete, zašto ne idete, šta o tome mislite?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:03:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Da li idete kod kozmetičara?
NA kakve vrste tretmana?
Šta preporučujete?

Ako ne idete, zašto ne idete, šta o tome mislite?



Idem na kompletan tretman lica, u prolece obavezno, a trudim se i u jesen da ne omasim. Znam da bi trebalo cesce, ali ja nemam previse problematicno lice, ali je neverovatno kako se preporodi od tog tretmana.
A inace, jednom nedeljno piling, maska... Ujutru i uvece, umivanje gelom, uvece skidanje sminke, pa umivanje, tonik, kremice... Mislim da je to mnogo bitnije , redovno servisiranje sto ja kazem, nego jednom mesecno tretman, pa se posle zapustis user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:05:57   
Anoniman
Bravo za temu, baš me zanima šta će žene da preporuče, jer o ovome razmišljam već danima!

Nikada nisam bila kod kozmetičara na tretmanu lica. Obavim obrve i nausnice i bežim napolje. Znam, sramota! user posted image

Zašto?

Zato što nemam pojma ni šta bih rekla kozmetičarki, šta želim.
Zato što sam alergična na polene, i nemam pojma koliko je pametno da mi lice mažu i ostavljaju to nešto na meni neko vreme, posebno ako je na biljnoj bazi.
Zato što sam mentol, na TV sam videla da su ženi namazali neku masku koja se stvrdla, i skinuli su joj je bukvalno kao masku sa lica, i meni je to strašno. Počne da hvata panika kada to počne da se steže na licu, jednom mi je drugarica namazala nešto user posted image , što sam trebala da sačekam da se osuši i da onda sperem, ali me je uhvatila panika kada je počelo da se steže, i oprala sam. Sasvim neopravdano!
I osnovni razlog, nemam kozmetičarku od poverenja... da mi neko kaže "E kod nje idem već 5-10godina, odlična je!"... nego svi nešto menjaju, te ova je zeznula ovo, ona ono...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:06:17   
LillyT
Ne idem bas redovno, mada bih volela da idem cesce. Ja svakog meseca idem na depilaciju, cupanje obrva, ponekad pedikir... Tretman lica uzmem kada bas imam vremena jer traje oko 2,5 sata.
Imam lepu kozu (nije problematicna) pa uzimam klasican tretman, koji podrazumeva ciscenje T zone (mada i to mi nije uvek potrebno). Volim to da priustim sebi, ali jednostavno, ne stizem uvek. I da, masaza lica pod obavezno!!!


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:17:17   
Anoniman
Isla sam samo jednom, u 8. mesecu trudnoce, jer su mi hormoni napravili cuda na licu. Zena je stvarno bila fantasticna, nezna...Trajalo je nekih 1,5h, masaza, piling, maska, kremice,parenje,cedjenjeuser posted image ...i obecala sam sebi da cu ici i posle, al eto, nikako sebe da nateram. Sad uvece i ujutro, kad se umijem decijim sapunom, samo namazem kremu, i to je to. Ali mi lice nikad nije bilo bolje. Mada...daleko od toga da mi ne bi godio tretmanuser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:27:07   
Anoniman
ni ja nisam nikad bila  tasha user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde zene recite sta da trazim kod kozmetcara...imam lep ten, suvu kozu, nemam problemaali hocu da odem

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:28:10   
Anoniman
a ja imam strah da cu biti sva crvena danima...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:31:08   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

ni ja nisam nikad bila  tasha user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde zene recite sta da trazim kod kozmetcara...imam lep ten, suvu kozu, nemam problemaali hocu da odem


Ti bas imas divan ten. Ne moras da radis ciscenje, mozes da ides na hranljive tretmane i to je stvaro dobro raditi posle 30-te godine. Mislim da tvojoj kozi drugo i nije potrebno. Blagi piling, hidracija i hranljiva maska.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:31:08   
Anoniman
Pa verovatno hoćeš bar 1 dan.
Znam da moje drugarice tretmane rade onda kada znaju da taj i sledeći dan ne moraju nikuda.
(ja svaki dan moram nekuda user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 12:31:25   
Jeca*
Idi u salon tu kod nas u kraju. Odličan je. Ja sam radila tamo čišćenje lica, klasičan tretman, Babor kozmetikom i bila sam jako zadovoljna. A ima milion različitih tretmana. Ipak, ja uvek odem i konsultujem se sa kozm šta bih radila.
takođe, ima razne kozmetike pa i one koja umiruje lice nakon tretmana, pa nećeš biti crvena ili će to biti jedva primetno i to samo taj dan.
salon ti je prekoputa privatnog vrtica u vojvode bogdana...da ne dajem bas ime salona. poslacu ti na pp

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:26:56   
pepino
Nisam nikada isla,ne znam,nisam imala neku potrebu,do skoro!
Sad bi mozda otisla,ali bih prvo da mi neko preporuci dobrog,najvise se plasim da bi mi bilo jako crveno jedno vrijeme lice,kao da sam dosla od dermatologa ili da mi se ne desi jos gore,jer ne zna svako taj posao da radi kako treba,cesto naprave gore nego sto je bilo!
Ja kozmeticki salon samo koristim kada idem u solarijum,nokte sam jednom u zivotu nadogradila (za svadbu i rekla sam nikada vise!) i obrve par puta pocupala,predlagala mi je skoro kozmeticarka pedikir i manikir,ali ne vjerujem da cu otici!
Mislim da kada se neko i odluci da ide to treba redovno da se ide,da se odrzava a ne jednom,a meni se bas ne daju pare i za to!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:29:18   
Anoniman
Ja bih recimo radije otišla u dermatološku ordinaciju kod kozmetičara nego u kozm. salon gde rade neke priučene devojčice. Žao mi što globalizujem stvar, ali većinom je tako.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:32:29   
pepino
U pravu si Tasha,kod nas se ne zna ko sta radi,svi se u sve razumiju,zato mi se i ne da da odem,strah me je da mi ne uniste lice!
Masovno se ljudi zale kada odu kod pravih dermatologa,za neku vrstu bubuljica npr. da im naprave gore nego sto je bilo,bas sam pisala u temi za bubuljice,imam problem od prije par mjeseci i razmisljam da li da odem,ali slusajuci druge ne da mi se!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:38:42   
Anoniman
Tetka mi je kozmetičarka. user posted image
Ima mali salon u kući.
Moje lice je da kucnem u drvo savršeno ... Genetika i naravno adekvatna nega. Videćemo kako će biti za 20-ak godina ali verujem da će i tada biti zahvalna sudeći po ženama u familiji ...user posted image
Tetki se prepustim.. osveži mi lice, nahrani nekim maskama i kremama i to je to.Nema potrebe za nekim dubinskim tretmanom bar za sada.
Šta detaljno radi nikad je nisma pitala , znam samo da mrzim deo kada mi stavi blatio .. glinu ... šta li je  već, na lice i kada ne smem da brbljam ... user posted image user posted image user posted image
Robija! user posted image
Pravila mi je razne kremice od krastavca, aloje , manga ... i to koristim.
U neki drugi salon nisam nikad ušla radi tretmana lica.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:44:54   
pepino
Eto mene Kali kod tetke,stizem!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:48:59   
Jeca*
Ja nikada svoje lice ne bih dala priučenim devojčicama. Čast izuzecima, ali ja mislim da se takve stvari ipak uče. Isključivo idem u proverene salone gde su devojke stručno potkovane i pune iskustva. I kad nadjem salon ne menjam ga pa dozivotno, ako treba

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 13:58:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja nikada svoje lice ne bih dala priučenim devojčicama. Čast izuzecima, ali ja mislim da se takve stvari ipak uče. Isključivo idem u proverene salone gde su devojke stručno potkovane i pune iskustva. I kad nadjem salon ne menjam ga pa dozivotno, ako treba


Ako je ovo na račun mog prethodnog posta , tetka je žena koja je radila po najboljim salonima u Londonu , Njujorku... Ima preko pet banki ... stručnjak, školovana da se bavi poslom kozmetičarke.
A da, ni ja ne bih svoje lice prepustila bilo kome ... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:06:41   
LillyT
I kad nadjem salon ne menjam ga pa dozivotno, ako treba


To sam ja uradila, nasla sam salon i sada idem na drugi kraj grada user posted image   ali najvise zbog depilacije. Tamo sam tek uradila po koji tretman lica. Doduse, ja nikada nisam dosla kuci upaljena od kozemticara, jer nemam bubuljice i nemaju sta da mi kopaju po licu. Mislim da su te maske i ta neka cudesa dovoljna da mi se koza osvezi, kod kuce ja imam svoju negu.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:35:58   
Jeca*

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja nikada svoje lice ne bih dala priučenim devojčicama. Čast izuzecima, ali ja mislim da se takve stvari ipak uče. Isključivo idem u proverene salone gde su devojke stručno potkovane i pune iskustva. I kad nadjem salon ne menjam ga pa dozivotno, ako treba


Ako je ovo na račun mog prethodnog posta , tetka je žena koja je radila po najboljim salonima u Londonu , Njujorku... Ima preko pet banki ... stručnjak, školovana da se bavi poslom kozmetičarke.
A da, ni ja ne bih svoje lice prepustila bilo kome ... user posted image



nijedna rečenica mog posta se nije odnosila na tvoj. Ovo je bio odgovor na Tashino "Ja bih recimo radije otišla u dermatološku ordinaciju kod kozmetičara nego u kozm. salon gde rade neke priučene devojčice". Složila sam se sa njenim stavom.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:42:30   
Anoniman
Ok, moja greška . user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:45:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: OTI

ni ja nisam nikad bila  tasha user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde zene recite sta da trazim kod kozmetcara...imam lep ten, suvu kozu, nemam problemaali hocu da odem


Ti bas imas divan ten. Ne moras da radis ciscenje, mozes da ides na hranljive tretmane i to je stvaro dobro raditi posle 30-te godine. Mislim da tvojoj kozi drugo i nije potrebno. Blagi piling, hidracija i hranljiva maska.user posted image



e sad znam sta da trazim...hvala duso.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:46:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

a ja imam strah da cu biti sva crvena danima...user posted image

Pa ne traje ni ceo dan to crvenilo, videla sam jednu devojku bas taj dan kad je izasla iz salona ,koja inace iz Bg-a kad dolazi kod svojih radi ovde - kaze duplo smo jeftiniji a super odrade posao! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:46:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Idi u salon tu kod nas u kraju. Odličan je. Ja sam radila tamo čišćenje lica, klasičan tretman, Babor kozmetikom i bila sam jako zadovoljna. A ima milion različitih tretmana. Ipak, ja uvek odem i konsultujem se sa kozm šta bih radila.
takođe, ima razne kozmetike pa i one koja umiruje lice nakon tretmana, pa nećeš biti crvena ili će to biti jedva primetno i to samo taj dan.



hvala!!!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 14:48:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: OTI

a ja imam strah da cu biti sva crvena danima...user posted image

Pa ne traje ni ceo dan to crvenilo, videla sam jednu devojku bas taj dan kad je izasla iz salona ,koja inace iz Bg-a kad dolazi kod svojih radi ovde - kaze duplo smo jeftiniji a super odrade posao! user posted image



pa to..da ne izgledam kao samanta iz sex i grad u jednoj epizodi...ako ste gledale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kozmetički tretmani lica
26.4.2010 15:03:38   
LillyT
Znam tu epizodu (isla je na neki piling, a posle na promociju Kerine knjige) user posted image user posted image user posted image
Neces biti crvena, tebi nemaju sta da ceprkaju i kopaju, malo ce da te mackaju i masiraju i to je to.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here