|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novogodisnja euforija!!!!
15.12.2009 14:39:06   
SUPER MAMA
Dali vas uhvatila novogodisnja euforija?dali vas radije to uzbudzenje pre nove godine?
Evo kako smo mi raspolozeni, i kako se radujemo novoj godini.
Ovo je jedna lepa cestitka za sve ringerajke

http://apps.facebook.com/santa_yourself/intro.php?source=santa&from_user=100000056534768

user posted image user posted image user posted image user posted image hohoho




< Poruku je uredio dijana1 RR -- 7.11.2013 22:57:53 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:02:40   
Maya21
jaoooo mene jeste user posted image uhvati me pocetkom decembra i ne pusta do pravoslavnog bozica user posted image ove godine pogotovo, jer spremam paketice za puuunoooo dece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:05:56   
Dora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedva čekam te paketiće!!!
Majo, jeste li dobili vaučere za paketiće preko vrtića od one humanitarne org.? Mi jesmo za četvrtak. Jedva čekam, uvek budu super paketićiuser posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:08:04   
Anoniman
SUPER MAMA - super je čestitka! user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:09:39   
*Alexx*
Hvala, Super mama, čestitka je sjajna! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:10:10   
Dora
xaxaxa, tek sad videh čestitku! Super jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:10:46   
Ellenica
Ove gidine imam još veći razlog da se radujem novoj godini.
Sada počinje nova tradicija sa bebcom i u to ime sam danas okitila stan.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:12:35   
Maya21
IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedva čekam te paketiće!!!
Majo, jeste li dobili vaučere za paketiće preko vrtića od one humanitarne org.? Mi jesmo za četvrtak. Jedva čekam, uvek budu super paketićiuser posted image


Nismo, doduse Bane je isao po Makija a on nikad nista ne pita a ni vaspitacice se ne uplicu u neku pricu sa njim user posted image user posted image

ja te paketice obozavam! uvek bude finih stvari user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:16:06   
Modessty
ja volim to ludilo oko ng. Volim kad vidim decu kako se raduju Deda Mrazu i paketićima. user posted image Volim kad ukrasim jelku i ceo stan. I obožavam Sangriu s voćkicama na novogodišnje veče user posted image samo ću ove godine morati drastično da smanjim količinu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:17:38   
Dora
Dobićete sigurno do petka! Idi ti i pitaj, nemoj da preskočite dan za paketićeuser posted image
A to što kažeš da se vaspitačice ne upliću u priču s Banetom, ti bar znaš zašto, ali ja ne znam što mm nikad ništa ne pita i ne kaže, sve moram ja lično da idem i da saznam. Dete se slikalo i trebalo da dobije sliku, a on došao bez slikeuser posted image
user posted image
jedva čekam 27.!!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:17:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

ja volim to ludilo oko ng. Volim kad vidim decu kako se raduju Deda Mrazu i paketićima. user posted image Volim kad ukrasim jelku i ceo stan. I obožavam Sangriu s voćkicama na novogodišnje veče user posted image samo ću ove godine morati drastično da smanjim količinu user posted image



user posted image




(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:20:38   
Dora
Ja volim sve to i previše sam euforična ali me uvek spusti činjenica da nikad nemam dovoljno para da sve bude onako kako sam isplanirala...user posted image Ali, obožavam kićenje jelke i sve to i kad vidim decu kako su srećna(...i kako ruše jelku prvih 5 dana po 50 puta na danuser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:22:00   
Maya21
A vidis mi se slikamo u cetvrtak user posted image verovatno cemo dobiti do petka onda user posted image i ja jedva cekam 27.user posted image user posted image user posted image user posted image samo da sve bude onako kako sam zamislila user posted image bilo bi super kada deci ne biste rekle gde idu, da se iznenade kad vide deda mraza, jer ce im on uleteti dok se budu igrali sa animatorkama, bar je takav dogovor user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 17:23:08   
Dora
Ja mojima ništa nisam pričala, i neću, to ti je dobra idejauser posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 19:07:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedva čekam te paketiće!!!
Majo, jeste li dobili vaučere za paketiće preko vrtića od one humanitarne org.? Mi jesmo za četvrtak. Jedva čekam, uvek budu super paketićiuser posted image



Vaučeri? Radosno detinjstvo?user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 19:09:10   
Anoniman
Ja sam pre neki dan ušla u Merkur i čitavo bogatstvo ostavila na nove ukrase za jelku. Nisam mogla daodaberem... user posted image

A danas sam kupovala (između ostalog) i novogodišnje poklone, ali o tome u drugoj temi! user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 19:28:25   
anajid
Obozavam praznike i ovu euforiju!Tako se divno osecamuser posted image user posted image user posted image !Pogotovo volim kada decu obradujem i da vidim njihova uzbudjena i nasmejana lica dok dobijaju poklone!Super,nadam se da ce se i moje radovati za koju godinu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 21:55:00   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedva čekam te paketiće!!!
Majo, jeste li dobili vaučere za paketiće preko vrtića od one humanitarne org.? Mi jesmo za četvrtak. Jedva čekam, uvek budu super paketićiuser posted image



Vaučeri? Radosno detinjstvo?user posted image


A, pa ti ne znaš... Idi i traži kupon u vrtiću na njemu ti piše kad i gde da podigneš paketić...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
15.12.2009 21:57:22   
Dora
Kitili smo jelku i ukrašavali sobu...pisali pismo deda mrazu...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
16.12.2009 0:11:01   
Anoniman
E ovako..Ja nikad nisam imala taj osecaj prema novoj godini i praznicima...Nikad mi to nije budilo neka lepa osecanja nego sve nesto bljak..
Ali moj muz...On skroz to oseca kao malo dete...
Evo sta je napravio u kuci kad smo skontali da necemo jelku

Kao ajde makar nesto kad imam ludu zenu

 
user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
16.12.2009 10:23:19   
Rina
Bravo za tvog muza Oti,bas je lepo user posted image

Mi volimo novu godinu i sve ostalo sto se slavi  user posted image Katolicki bozic,nova godina,pravoslavni bozic,'srpska' nova godina...samo nek je veselo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 21:15:45   
Figaro88
Mene vec sad hvatauser posted image Od kada smo dobili Andreu jedva cekam NG i Bozic.Kada sam ja bila mala mi nismo imali jelku,dobijali smo paketic ali slavili smo drugog januara i niko nije obracao paznju na NG,ja sam htela da sedim da gledam crtace,posle i da spavam kad se vratim sa doceka,ali nisam mogla pa sad nadoknadjujemuser posted image Volim da ukrasavam stan,da kitimo jelku,da spremam klopu,ma sve.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 21:18:36   
isidora88
i ja jedva cekam, obozavam kad je okicen grad, setnje sa mm centrom predvece i uzivanje, i malo snega obavezno.
a kicenje jelke i stana, desi se i da 1.decembra vec pocnem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 21:21:17   
Figaro88
user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novoodisnja euforija!!!!
7.11.2013 21:35:20   
Ana RR
Figaro, slažem se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here