|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta sa bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 7:55:43   
Anoniman
user posted image  Ja trpam u one velike kese za đubre i odlažem u špajz... ali polako već nema mesta u špajzu. user posted image  Razmišljam da kupim one vakuum kese u Top Shop-u... jel ih neko koristio? Jel valjaju? Kako vi odlažete garderobicu koju je dete preraslo? Gde je odlažete?




< Poruku je uredio guppy RR -- 17.3.2009 8:56:55 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 8:24:09   
Jeca*
Pitaj mene, znaš da sam ja sve probala user posted image user posted image user posted image
probala i te vakuum kese user posted image  Ne valjaju. Meni su se sve "otvorile". I baš sam više puta pokušavala i poštovala "pravila" kako da slažem stvari u njih i ono jednostavno ne izdrži. Prođe negde vazduh i ko obična kesa. A uopšte nisu jeftine. Ja isto radim što i ti, samo se sad spremam  da sve to popakujem u kola i odnesem kod mojih. Imaju kuću pa i malo više mesta. Nek te stvari čekaju drugu bebicu, sestrinu ili moju...svejedno! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 8:27:07   
Anoniman
Ma naravno da čekaju novu bebicu, zato i pitam. Među tim stvarima ima MOJIH stvari kada sam bila beba... user posted image  I moji žive u kući ali mi je mama rekla da sada više NEMA MESTA! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 8:32:42   
Jeca*
I moji već počeli da hvataju krivine user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 8:47:03   
Anoniman
Pa da se razumemo... prvo sva ta garderobica, pa onda... ja sam rasklipola ono za prepovijanje deteta, pa sada planiram da sklonim krevetac (čitaj: i dušek... a već imamo jedan pogrešno kupljen dušek i podrumu), pa imam dvoje kolica - jedna velika koja su u upotrebi zimi, i jedna letnja (koja da vam budem iskrena već mesecima vozam u prtljažniku auta... da imam za neplanirane akcije user posted image )... a podrum mi je 1,5mx1,5m... Pa bi trebalo probrati Lukine igračke... I dalje ne razumem platnene igračke (kuce, mace, zeke, mede)... Luka se ne igra sa njima, samo sa jednim medvedom koji je njegova beba... prekabaste su i skupljaju prašinu.

KAKO JA TO SVE DA STAVIM U PODRUM???

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 9:02:57   
Jeca*
Ćuti ženo, ne staj mi na muku. Ja i nemam podrum! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 9:14:09   
Anoniman
user posted image  Pa ja baš i nisam sigurna koliko je moj bezbedan. Ne znam dal ima miševa. user posted image  Šta ako ja sve vredno posložim, a posle izvadim u fronclama? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 9:30:55   
MERYEN
A kako ti pusta vazduh Jeco ,ja kad sam se udala kupila sam 3 te kese i super su mi ja usisivacem izvucem vazduh napunim ih i ubacim pod krevet,mislim prvo ih napunim,podrum imam ali imamo pacoveuser posted image ,tako da dole nista ne nosim,i jos nisam pocela da Jovanove stvari odvajam a imam za pune dve vece kese,tako da Tasha proveri imali misa pacova i koje kakvih glodara,pre nego sto spustis stvari. 

A sve to da stavis u 1,5x1,5 tesko

< Poruku je uredio MERYEN -- 27.1.2009 9:32:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 9:43:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN


A sve to da stavis u 1,5x1,5 tesko


Znam. user posted image

A tebi ne puštaju te kese. Pošto je pakovanje tih kesa? Koliko ide u jedno pakovanje? Da isprobam i ja. user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:07:38   
Jeca*
Mery kako si kupila samo 3? Ja sam morala kupiti celo ono top shop pakovanje user posted image  nema na komad

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:09:55   
Jeca*
Evo ja imam OVO

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:11:11   
Lu
I ja sve skupljam,imam puno prostora u kući i veeliki podrum i ostavu posebno za moje stvari,
ali kako neplaniram više djece razmišljam da sve to dam djeci kojoj treba,bezveze mi stoji.
A samo kad pogledam njegovu obuću koja je i koliko sam novaca dala da bi on svaki par nosio po 3-4 mjeseca...nismo mi mame normalne.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:12:16   
Anoniman
Ima dva različita pakovanja... zato i nisam kupila prošli put, jer nisam znala koje treba da kupim. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:13:49   
Anoniman
Meni su rekli OBUĆA MORA DA BUDE KVALITETNA, NA OBUĆI SE NE ŠTEDI! Ne žali para! Nek nosi najbolje! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:15:21   
Lu
Dajte mi molim vas recite koliko je dinara sada euro,80?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:16:54   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha

Meni su rekli OBUĆA MORA DA BUDE KVALITETNA, NA OBUĆI SE NE ŠTEDI! Ne žali para! Nek nosi najbolje! user posted image

Ali ja sam se i nekako sentimentalno vezala uz tu obućicu u kojoj je pravio prve korake i onako ostalo sve novo i baš mi žao nekome datiuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 10:21:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Dajte mi molim vas recite koliko je dinara sada euro,80?


Sa sajta NBS:

Званични средњи курс за дан 27.01.2009:  95.6565

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 12:10:02   
Maya21
Mi odlazemo u velike kese Metro obuce, kod moje sestre u ormar koji je prazan. Ali ni tu nema mesta vise :( ali dobro ja cu sad poceti polako da otpakujem kesu po kesu :) inace, u porodici imamo jos dva deckica-bebice ( 5 i 8 meseci ) koji planiraju da nam daju svoje stvari koje su prerasli... Gde cu sa svim stvarima, pojma nemam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 13:30:14   
MERYEN
Tasha ja sam  kupila kod kineza ,gotovo su iste kao ove iz shopa,a cena im je smesna oko 150 din.po kom.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 13:36:32   
Anoniman
LAŽEŠ??? user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 13:41:01   
MERYEN
user posted image user posted image
Pogledaj,svrati kad se vracas s'posla,njih ima i previse,mislim kineza a sto nebi kupila kese kao i ja kod njih nista im ne fali.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 13:55:18   
Anoniman
Ako ne bude padala kiša, prošetaću kući i usput kupiti jedan kom da isprobam. user posted image  Javim uveče...

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 14:27:25   
Jeca*
nisam imala pojma da ih ima kod kineza. Pogledacu i ja pa da ih kupim i isprobam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 14:30:11   
Anoniman
guppy, molim te ubaci rečcu SA u naziv teme!

Šta SA bebinom garderobicom...?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta bebinom garderobom kada je preraste?
27.1.2009 23:49:07   
maša
JA IMAM I PODRUM I TAVAN I GARAŽU I DVE ŠUPE user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here