|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ožiljak od posekotine
5.7.2011 12:19:14   
aleksandraz
Drage moi potrebna mi je vasa pomoc.ovakva je situacija.Moj maleni se posekao na lice i to dosta puno ima jedna posekotina na nos i dve na desni obraz bili smo u bolnici i tamo su ga sosili ali sada se boi da mu ne ostanu luzne makar sto doktore kazu da nema. e sada me iteresira da mi kzete neki efikasni kremi masti ili bilo sta sa da mogu mazati lice posle vadenja konce za da ne mu ostanu te luzne.A isto tako me interesira dali neko od vas ima slusnato za BIONET mast i ako ima kkao mogu da ja nabavim jer ovde u makedonii vise je ne donose.OVaa mast bila inaku od Madzarska.odnapred hvala na vasim sovetima.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.7.2011 12:37:03 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ožiljak od posekotine
5.7.2011 12:41:52   
IVA 11
Kad sam imala 6 godina posjekla sam se ispod desnog oka, jer sam pala na cosak staklenog stola dok sam se igrala. Znam da su mi moji redovno mazali Saljicevu mast, godinama, oziljak je mnogo manji-jeeedva se vidi, iako sam mogla da operisem taj dio koze, nisam htjela... Ova mast me spasila, tako da ti toplo preporucujem da to uzmete. Pozdrav, i da se maleni brzo oporavi! user posted image

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ožiljak od posekotine
5.7.2011 14:22:14   
mikica sa
ja znam da je ulje od kantariona dobro za opekotine i oziljke. ali, najnovije sto postoji za oziljke i kazu da je jako efikasno se zove Bio Oil, ima ga u prodavnicama dm-a pa potrazi tamo.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ožiljak od posekotine
5.7.2011 14:51:17   
VVVV
KONTRAKTUBEKS (mislim da se piose contractubex). Imala sam pre par godina operaciju na licu, i svi su mi reklida je ta mast najbolja. Treba pocesti odmah (par nedelja nakon nastanka ozlede). Meni je na licu ostao jeeedva vidljiva linija, a inace sam jako sklona oziljcima. Sve sto sam se ikad posekla i dalje se vidi kao juce da je bilo

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 19:39:25   
dunja RR
Ja ću više poludeti od S padova, od kako je prohodao.

Koliko bre treba da dete počne onako lepo da hoda, stabilno, od prohodavanja? Ili je samo S tako smota, zbog kašnjenja ...

Elem, pre neki dan pred spavanje, dva pada na štok i ćošak stolice, iskočio ogroman hematom pa smo posle ponoć išli u hitnu. bilo sve ok.

A sada mi napolju pao na lice, i posekao usnu, i malo, vrlo malo iznad usne. Sad mi je zaspao, samo smo ga umili. Da li trebam da mažem sa nečim?
Posekotinica ima par milimetara iznad usne, a na usni je veća (gornja usna), i nadula mu se užas. Ovo nam je prva veća posekotina, bilo je par manjih isto na usni. Ne treba da se šije, ne krvari, tj. brzo je stalo krvarenje. Stomak mi se prevrće kako izgleda :(

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.2.2016 19:40:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 19:44:14   
milicicak
Dunja, nemam potrebe da mazes nista, zarasce samo. Kad se jace udari, bez krvarenja, namazi margarin.
A dokle ce da traje, paaaa mini buba ima skoro cetiri godine jos se saplice o svoje noge user posted image
Znam da izgleda strasno i da ti je tesko da ga gledas takvog al sve je to deo odrastanja i brzo prodje. Ljubi deckonju user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 19:52:49   
dunja RR
Hvala Mili puno, lakše mi je user posted image

Sada nismo išli kod dr, ne znam jel trebalo? Sutra smo u DZ, kod defektologa, pa reko, ako bude trebalo neka ga pogledaju, mada ne verujem.


Ljubi i ti svoju preslatkoću user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 19:55:51   
milicicak
Ako nema promena u ponasanju, ne povraca i nije mu muka nema potrebe da ga vodis kod dr :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 19:59:21   
emicaa
Dunje od zaove je sin završio na šivanju jer je pao sa gidinu i par mjeseci,hodao je tad već oko tri mjeseca.Dora se i dan dan sapliće samo tako,to su ti smote teške user posted image
Od tako manjih posjekotina ne ostaje ožiljak,što bi rekli na mladom je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 20:06:19   
Ana RR
Dunjči, mi smo imali takvih padova gooomilu! Najgori je bio onaj na betonu u dvorištu, silazio niz stepenice i pao na usta, od udarca zub probio usnu user posted image krv lije, mislila sam da je sve zube polomio. Gledam ga i VIDIM kako mu otiče usna user posted image I dalje mi je svaki udarac stresan ali valjda kod dečaka to tako mora user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 20:18:10   
dunja RR
Emice, da to i mm kaže, na mladom je i biće ok. Ja mislim da je to neki bosanski izraz user posted image , ja ga nisam čula ovde, a volim kada čujem tako nešto od mm, a eto i od tebe user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 20:18:34   
dunja RR
Anči, da, da, i ovo je bilo na betonu, na Bulevaru kod Vuka :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 20:20:18   
Ana RR
Miš mali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 20:25:35   
emicaa
Jeste Dunja,bosanski je user posted image ja sam sa 10-11 godina ogulila komplet lijevu stranu lica i nijednog ožiljka nemam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ožiljak od posekotine
4.2.2016 20:47:48   
IvanaSK RR
Ako dete ne povraca, nije uspavan ne treba ga voditi kod dr. Želimo vam da sto pre prodje ta faza.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ožiljak od posekotine
12.8.2016 22:39:12   
Ana RR
Žene, šta da kupim Marku za ožiljke? Čini mi se da mu jako sporo prolaze neke ranice. Evo, ima preko mesec dana kako ga je drugar ujeo za obraz, prošlo je to, krastica otpala ali to mesto mu je tamnije. I tako svuda gde se ogrebe. Ne kapiram to, moraću da pitam njegovu dr.

Ima i mali ožiljak na nosu pa bih mu mazala nečim, šta preporučujete?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ožiljak od posekotine
13.8.2016 10:06:19   
IvanaSK RR
Ana, ili Saljic ili Contratubex.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ožiljak od posekotine
13.8.2016 23:50:17   
choopa choops
Meni je Jomelop Šaljić jednom sredio ožiljak star nekoliko godinauser posted image ...Contratubex nisam probala, vidim da ga hvale.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ožiljak od posekotine
14.8.2016 10:51:41   
Ana RR
Kupili juče Melop E Šaljićev. Videćemo da li će pomoći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ožiljak od posekotine
6.9.2016 22:57:26   
dunja RR

Mame, treba mi savet.

S od juče na obrazu ima neki kao ožiljak, ne znam ni kako da nazovem, jer ne znam od čega je. Izgleda kao ubod od nokta, posred obraza. Crveno je, tj. reklo bi se da je došlo do krvi (pliće), i nije se smanjilo od juče, a ni povećalo. Očistila sam juče jodom i kasnije mazala jekoderm. Baš se vidi, još je on svetao.

Da li vam se desilo da se dete ogrebe na nokat (ako je uopšte nokat, ne znamo, veličine je nokta odrasle osobe), i šta trebam da uradim?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ožiljak od posekotine
29.10.2016 8:07:11   
Anck Su Nmaun
T ima oziljak kako se letos opekla na auspuh , i sad joj na tom mestu izbile sitne sitne bubuljice ili plihici..ne znam ni ja sta je. Ima li neko predlog cime to da tretiram user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ožiljak od posekotine
29.10.2016 10:28:54   
Animsaj9
Anck kakvi plihcici, nemam predstavu kako izgleda ali ako je vodeno tj moze da se probusi , ako imas octanisept , ili acidi borici 3% prebrisi to bar dva tri puta dnevno , pa ces videti. Ne bi trebalo da je nesto jer je to stari oziljak nije svez

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ožiljak od posekotine
29.10.2016 13:57:08   
Anck Su Nmaun
Imam oktanisept ali ne znam kako to pomaze? Stari je oziljak...mozda se cisti ili sta vec...user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ožiljak od posekotine
29.10.2016 14:17:59   
Animsaj9
Pa nemam pojma , ocisti pa ces videti , ja octanisept dobro ne pijemuser posted image za sve ga koristim, u svakom cosku imam bocicu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ožiljak od posekotine
29.10.2016 14:20:57   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image pa u pravu si, probacemo.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here