|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Online kupovina
4.5.2010 15:04:15   
gaganele
pocela bih oviu temu jer je trazim po sajtu vec sat vremena i nista...zanima me da li razmisljate o online kupovini bebi opreme....iz razloga sto sam ja platila kolica chicco trio liveing pacific  blue 75000 dinara a sada sam nasla sajt za online kupovinu iz leskovca gde su ta ista kolica 55000 sto nije mala usteda?

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.1.2017 12:00:06 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:05:56   
gaganele
http://www.ready.rs/products/Oprema-za-bebe/Komode-ormarici-garderoberi/index.2.sr.html

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:06:44   
gaganele
http://www.justclick.rs/catalog/

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:07:51   
gaganele
http://www.ivonakids.com/sr/babykonfekcija.html

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:08:53   
gaganele
http://dodyshop-prodavnica.com/index.php

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:09:48   
gaganele
http://www.ishop.rs/iisek/3/iipretraga/ready

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:10:42   
gaganele
http://shop.encimenci.rs/

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:14:46   
gaganele
user posted image slobodno mozete i prokomentarisati nestoouser posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:23:43   
LillyT
Da ne kukas da ne komentarisemo user posted image

Ja kupujem online uglavnom obucu i odecu (za sebe) i nisam za sada nikada pogresila. Ali to radim iskljucivo sa USA sajtova i ponekad ponesto sa ebay-a. Kupovina opreme mi se ne bi ispaltila jer su pakovanja prevelika, pa samim tim i za kilazu bi me oderali, a o carinjenju necu ni da pricam. Ove domace sajtove koje navodis, nisam pogledala, pa ne mogu komentarisati, ali verujem da postoji znacajna usteda.
Iskreno, ne kontam da je bas razlika 20000 hiljada, nesto mi je mnogo, no dobro, verujem ti


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 15:58:49   
Mimče
gago ja sam gledala sajt ready rs iz nisa i mogu ti reci ako ti treba vise stvari bas moze da se ustedi primera radi kadica kod njih 750 u radnji 1000, cebence na kopcanje 780 u radnji 1100, prostirka za prepovijanje 1790 u radnji 2200, a postarina je 350 din ne zavisno od kolicine i tezine robe tako da sam ja ZA.
p.s. ostale sajtove nisam gledala jer sam do prosle nedelje radila sad cu da se bacim u potragu


< Poruku je uredio Mimče -- 4.5.2010 16:00:02 >

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 17:10:51   
gagana83
Cesto kupujem online,uglavnom stvari za bebu i za kucu.Jedino ne uzimam garderobu za sebe jer to moram da probam.
Evo upravo cekam da mi stignu neke stvari iz Red star shop-auser posted image ,narucila sam neke portikle i duksicuser posted image a za sebe sa sajta za koji sam ostavila link u odgovarajucu temu Guam blato i kremu protiv celulitauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 17:30:56   
Grejs
Kupujem preko just clica vec nekoliko puta a  i super su!Mislim da je encimenci preskup!Za mene je kupovina on-line super stvar,danas sam narucila sling maramu user posted image user posted image

< Poruku je uredio Grejs -- 4.5.2010 17:31:44 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: online kupovina bebi opreme
4.5.2010 18:22:15   
gaganele
e super ste svi... pa ja sam pre dva meseca uzela kolica i to je bila cena a sad vidim da je skoro 68000 a tamo su 55000 na taj sajt dody shop, meni je to super al danas sam se prvi put usudila pa sam narucila neko  chicco cebence na ishop.rs valjda ce sticiuser posted image user posted image user posted image user posted image hihihi ako znate neki jos dobar sajt podelite sa nama

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: online kupovina bebi opreme
5.5.2010 6:12:06   
BabyG
IZVORNA PORUKA: gaganele

http://dodyshop-prodavnica.com/index.php


Ja sam htela neka kolica da kupim i zvala sam ih (ima gore broj telefona) i rekli su mi da poštarina izađe do 600 din!

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: online kupovina bebi opreme
5.5.2010 18:46:42   
baky
E super sto ste pokrenuli ovu temu, ja razmisljam da narucim kolica preko ready.rs jer su u njihovoj radnji 22000 a na sajtu 17000, sta vi mislite?

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: online kupovina bebi opreme
5.5.2010 18:57:52   
bonita
Ja sebi puno toga u poslednje vreme narucujem preko online shopova,i uvek nadjem dosta povoljnije,bilo sta da je u pitanju.
Jos nemam bebu,ali cesto gledam bebi opremu i uporedjujem(cisto da budemu toku,jer se nadam da ce uskoro i to biti),i dosta je jeftinija na internetu.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu baky)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: online kupovina bebi opreme
5.5.2010 19:38:39   
baky
Mene samo buni, kad sam otisla u prodavnicu ready i pitala ih za kupovinu preko neta oni mi rekli da su to cene za veleprodaju, a kolica bih narucila jer 5000 nije malo sad kad mi sve treba....user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: online kupovina bebi opreme
5.5.2010 21:20:53   
engimengi
IZVORNA PORUKA: gaganele

http://www.justclick.rs/catalog/


Ja sam preko ovog sajta kupila kolica za blizance,kostala su me 7000 din manje nego u radnji!!
Iz NS-a do Niša 400 din postaria!


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 9:17:53   
gaganele
mislim da treba bas da narucis preko sajta a da li su im to veleprodajne cene bas te briga ti narucujes po toj ceni sigurno

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 11:36:34   
baky
Hvala vam puno, vise necu da razmisljam definitivno cu da ih narucim preko sajta user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 11:47:21   
gaganele
meni danas stize
user posted image
izvor:www.ishop.rs

(odgovor članu baky)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 11:50:18   
baky
kako je slatko cebence user posted image Ova kolica razmisljam da uzmem http://www.ready.rs/products/Oprema-za-bebe/Bebi-Kolica/1637.sr.html samo da odluci za boju :)

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 11:52:52   
gaganele
super su kolica! ja ne znam ja sam uzela svetlo plava sa crvenimuser posted image

(odgovor članu baky)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 12:09:32   
gaganele
stiglo je jupiiiiuser posted image  slikacu vam bebca na njemu kad ga operem user posted image

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: online kupovina bebi opreme
6.5.2010 12:36:44   
viking
Moja drugarica naručuje za dete preko sajta Mothercare, sve stiže u roku od nekoliko dana a jeftije i do 50 posto nego u prodavnici u Delta City...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here