|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 16:34:14   
Anoniman
Znachi plakacu user posted image user posted image user posted image

Neverovatno koliko paukova (jel sam dobro rekla?user posted image ) nalazim po kuci...
Neko ce pomisliti da spremam jednom u 3 godine...ali evo...moju sobu sam neki dan spremila od poda do plafona...sve elemente ispomerala...prebrisala...usisala...znachi...ochistila do zadnje chestice.... a zadnja 2-3 dana zatichem ogromne paukove u tjoshkovima...chak se neki drznu i preko kreveta da mi prelaze...

Shta da radim???user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 16:40:27   
magnetic
Vole pauci cisto i tek okreceno,tako da oni nisu merilo koliko se cesto sprema kuca.Bojim se paukova i da sam u tvojoj situaciji ni ja ne bih znala sta da radim,al'sigurno ne bih mogla zaspati

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 16:43:38   
Anoniman
Pa zaspala sam tek kada sam cela bila ispod jorgana...znachi nishta napolje...a pre toga sam naravno dezurala...pregledala svaki tjoshkic...da ubijem potencijalnog shetacha... uf...mrzim paukove user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 16:46:13   
Shishica
Pa imas one prskalice za bube..ima onaj Raid Max koji ostavlja po povrsini taj otrov koji i posle deluje na bube i paukove, pauke..kako se kaze..pauke..
Probaj to... A meni ni ne smrdi taj Raid..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 16:50:33   
magnetic
Nisam ni znala da ima takav Raid.Svasta cu ja tu nauciti i saznatiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 17:11:10   
Anoniman
a jel smem to u spavacoj sobi da prskam???user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 17:24:46   
Shishica
Naravno da smes. Meni mama naprskala sobu kad sam bila na moru i kad sam se vratila ja je pitam sta to tako lepo mirisi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 17:43:12   
bonita
ja nemam pauke,al to ne znaci da ne cisti user posted image user posted image
Inace se i  ja uzasno plasim pauka


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 17:45:02   
Anoniman
To unishtava postojece paukove...ili i sprechava druge da dodju?user posted image Sad vetj puno pitam user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 17:48:10   
Shishica
Pa verovatno taj sloj sto ostane tera bube...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 18:42:57   
sanji
Mi u novom stanu imamo brdo moljaca, ja to u životu nisam videla. user posted image Ajde pozajmita nekog pauka da mi pohvata moljce. user posted image Ja nemam ni jednog, valjda im je visoko da se penju na 5. sprat.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 19:08:09   
Anoniman
Evo...poslatju ti koliko god hotjesh...imam ih na izvoz....neznam samo odakle se stvore tako brzo tako veliki user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 19:15:44   
sanji
Šalji sve vamo!user posted image
Lako je meni da se zezam kad ih se ja ne plašim. user posted image Ali za moljce se ne šalim.user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 19:24:25   
Anoniman
Ni ja ih se ne plashim...al se gadim...odvratna mi je pomisao da neznam kud je proshetao pauk... (isto se gadim i na muve i ostale insekte koji svud idu) user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 19:29:30   
Anoniman
Smeskice ne brini se, normalno je da se u ovo doba godine javljaju paukovi u velikom broju, takoreci- sezona im jeuser posted image
To ce trajati nedelju-dve i povuci ce se sami u hibernaciju, ipak dolazi zima.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 19:32:38   
Anoniman
Au...ubedjena sam da mi ovo sa paukovima duze traje...Inache ih odmah registrujem chim udjem negde...juche sam kod dragog u kupatilu videla bar 3...ali malecki...a kod mene ne mogu biti vetji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 21:23:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

a jel smem to u spavacoj sobi da prskam???user posted image


Pročitaj na uputstvu. Ja sam kupila za žohare (bubašvabe) i mrave, mm i ja smo odlučili da ne prskamo, piše nešto tipa da deca i astmatičari ne smeju duže da borave u protorijama u kojima sa Raid koristi. I pišeda ao se prska u spavaćoj sobi da se dobro provetri prostorija.

Babska priča: pauci u kući označavaju trudnoću i nikako se ne smeju ubijati već ih treba izneti iz kuće. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 21:29:51   
Anoniman
Ako to znache...onda tju da ih gajim od sada...samo u krevet da mi ne ulaze user posted image user posted image user posted image user posted image

Shalu na stranu....stvarno mi ih je dosta...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
11.9.2009 21:31:25   
Anoniman
Znam draga, ja sam imala milion mrava dok nisam kupila Raidove klopke. Celo leto su me zajeb*****.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
12.9.2009 1:40:18   
Delijagirl
Smeskhica kupi macku :) To ti je moj najbolji savet mi smo imali brdo muva, pajkova, komarca dok sam zivela kod Babe i dok nisam nasla Bellu i posle toga nemam nista jer bella sve to pohvata i pojede valda joj je to neke vrste fast food. Kod nas u zgradi imamo drugi problem ljudi koji se nalaze ispod nas ocigledno ne ciste kucu ili sta vec jer imaju miljun buba raznoraznih i mene to pravo izobezumlja( jesam dobro napisala?) bube su im kod ulaznih vrata ono uzas jedan. Bukvalno svake tri mesece zovem buba servis jer dobijam serije histerickih napada ako vidim jednu. Zatvorila sam svaku i najsitniju rupicu sa silikonom i cak sam isla po celoj zgradi da nekako nateramo komsije da zovu buba servis ili sta vec da urade samo da se to sredi i u celoj zgradi smo poprskali protiv buba samo oni jedini nisu hteli i naravno one su i dalje tu. Opet jeste da ako ima u stanu jedna moje macke i psi je srede ubiju, udave, raskopusaju ali opet bre. FUJ FUJ FUJ FUJ

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
23.9.2009 20:32:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Babska priča: pauci u kući označavaju trudnoću i nikako se ne smeju ubijati već ih treba izneti iz kuće. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
23.9.2009 21:07:20   
Ana RR
Negde sam čula da nikad nismo više od 1,5 metara udaljeni od pauka user posted image

Ja imam paničan strah od buba, paukova, oduzmem se od straha kad ih ugledam.. potpuno te razumem..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
23.9.2009 21:09:13   
Anoniman
Nisam vetj nekoliko dana videla ni jednog u mojoj sobi....al sad mi smeshno ono shto je tasha napisala...da pauk znachi trudnocu....izgleda istina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
23.9.2009 21:10:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Babska priča: pauci u kući označavaju trudnoću i nikako se ne smeju ubijati već ih treba izneti iz kuće. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



A ŠTA SAM JA TEBI REKLA???! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pauk...josh jedan...evo josh jedan...jojjjjj
23.9.2009 21:11:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Babska priča: pauci u kući označavaju trudnoću i nikako se ne smeju ubijati već ih treba izneti iz kuće. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



A ŠTA SAM JA TEBI REKLA???! user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here