|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crtani filmovi za decu
13.10.2008 17:44:53   
Lu
Evo preporučite,odnosno recite koje vaši mališani gledaju,a koje im nebiste dozvolili da gledaju jer ima i takvih,ja im neznam nazive ali čim vidim mačeve,noževe to nedolazi u obzir i brate one bratz seke ili kako se zovu,jao da imam curicu neznam što bih user posted image
Moj sin pomalo prerasta teletabise,oni su mi ok,sada gleda traktor tom,fifi,jagodicu bobicu nešto posebno voli,voli i tomicu i prijatelje.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.3.2017 8:24:36 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: crtići za dvogodišnjaka
13.10.2008 20:02:03   
Suncica
Moja Lorena je sada u fazi Bambija, Jagodice Bobice, Pcelice i naravno Baby TV..
Inace zna sve pesmice iz crtaca, tako da uzivam dok traje crtani i ona peva..


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: crtići za dvogodišnjaka
14.10.2008 8:19:25   
Anoniman
Noddy, Tom & Jerry, Thomas and friends, Ružno pače, 3 praseta, Ptica trkačica i kojot, Duško dugouško, Patak Dača, Popaj, Mačak Silvester, Sofronije-lajavi krelac, Štrumfovi, Voćkice, Pčelica Maja... a kod moje mame gleda Baby Chanel.

Planiram da prebacim one dugačke sada na CD (Mačke iz visokog društva, 101 dalmatinac, Maza i Lunja...) 

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: crtići za dvogodišnjaka
12.12.2008 9:06:37   
Anoniman
Doneo mi je kolega Čudesnu šumu, jedva čekam da stignem kući i da vidim dal će Luki da se sviđa! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: crtići za dvogodišnjaka
12.12.2008 9:15:07   
Lu
"Čudesna šuma"user posted image
pomozi mi se sjetiti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: crtići za dvogodišnjaka
12.12.2008 9:28:04   
Anoniman
user posted image

Čudesna šuma (engl. The Elm-Chanted Forest, Fantasy Forest) je dugometražni crtani film iz 1986. godine, snimljen u saradnji jugoslovenske produkcijske kuće Kroacija film i američke Fantazi forest films. Smatra se jednim od najpopularnijih filmova snimljenih na području bivše Jugoslavije.
Film su režirali Milan Blažeković, Ivo Škrabalo i Doro Vlado Hreljanović. Scenario je adaptirao Fred P. Šarki, prema istoimenoj knjizi za decu hrvatskog pisca Sunčane Škrinjarić.
1990. godine snimljen je nastavak Čarobnjakov šešir.

Priča se odvija u Čudesnoj šumi, mestu punom srećnih životinja, koju štiti čarobni hrast koji, navodno, pruža zaštitu svakome ko se skloni ispod njega. Jednog dana, u šumu dolazi slikar Paleta koji usni ispod čarobnog hrasta. Kad se probudio, saznaje da mu je hrast dao moć da priča sa životinjama i stvara čarolije sa svojim kistom. Ubrzo upoznaje neke od stanovnika šume kao što su dabar Oštrozub, medved Mate, lija Lili i ježevi Do, Re i Mi.
U međuvremenu, zli Kaktuscar koji vlada šumom, zabrinut je zbog slikarevog dolaska, jer će po proročanstvu čovek dokrajčiti kaktusa vlast, pa šalje svog dvorskog čarobnjaka Štapića da ga dovede. Međutim posle nekoliko neuspelih pokušaja, Štapić se pridružuje družini koja skriva slikara. Videvši da ga je Štapić izdao, Kaktuscar odlučuje da uništi celu šumu, ali slikar uspeva da privremeno osujeti njegove planove.
Kada sazna da će njegove moći ubrzo nestati, Paleta u razgovoru sa životinjama dolazi na ideju da je Kaktuscar zao jer nikada nije procvetao. Nakon brojnih problema, Štapić uspeva da napravi napitak od kog bi Car trebalo da procveta. Družina uspeva da uđe u Kaktuscarov dvorac i napoji ga napitkom, od kog je on zaista procvetao i postao dobar, a sa njim i čitava šuma.
Film se završava odlaskom slikara iz šume, dok ga njegovi prijatelji pozdravljaju pesmom.
IZVOR

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: crtići za dvogodišnjaka
31.3.2009 16:01:41   
Anoniman
Luka je sa oko 2,5god počeo da gleda dugometražne crtaće: Pepaeljuga, Maza i Lunja, Deda mraz i 3 medvedića, Petar Pan, Snežana, Crvenkapa...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:20:07   
Anoniman
Evo, još malo, mesec i po pa će 3-ći rođus, sada nam je sem navedenih hit i Munjeviti Jurić!

user posted image

I Kung-fu panda!

user posted image

Preporučujem i odraslima!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:26:21   
mihi
Sve sam poyaboravaljala od kada je Luka poraso al sad polko uz Vas da vidim šta se gleda za Milošauser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:28:53   
afrodita
Cars obozava, ima magnete slicice posteljinu...

sad je u fazonu
user posted image

a ne dam da gleda one krave sto im sise vise i hodaju na dve
noge i one zivotinje sto puse, haos koliko je morbidan crtani
ne znam ni kako se zove

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:36:09   
Lu
Jedan od Rokovih omiljenih
user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:38:47   
Lu
Evo još jedan

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:39:28   
Anoniman
Evo i Majstor Bob:

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:39:38   
bebać
Sergej voli 'Nodija' i samo njega...ostalo ma ništa....al Nodija kad vidi,stane ispred tv i ne mrda dok se ne završiuser posted image ne znam što mu on leži tolikouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:40:24   
Lu
A meni najdraži,jer je poučan i uči ih Dora neke riječi na engleskomuser posted image
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:41:42   
Anoniman
ćerka voli sve diznijeve crticeuser posted image .... toma i jerry-auser posted image .... Dora istrazuje .... Rori...e da i glavni Dusko dugousko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:41:56   
Anoniman
bebać, zato što je mali. Proći će to... Mada Luka i sada voli Noddy-ja. Ali imao je fazu "Samo Noddy i ništa drugo!"

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:42:24   
Sneža
IZVORNA PORUKA: bebać

Sergej voli 'Nodija' i samo njega...ostalo ma ništa....al Nodija kad vidi,stane ispred tv i ne mrda dok se ne završiuser posted image ne znam što mu on leži tolikouser posted image

I moj sestric,u stvari Nodija u kombinaciji sa Jagodicom Bobicom,

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:45:28   
Rina
Oooo da Cudesna Suma crtac je fenomenalan imam video kasetu negde kad sam bila mala a i dan danas ga znam napamet user posted image user posted image user posted image Nasnimala sam crtace svog detinjstva i moje dete ih rado gleda user posted image
Trenutno je Cars u fazonu,Sundjer Bob jos uvek.
Mislim da su crtaci poput Dore,Diega i Nodija stvarno zabavni i poucni i to je uvek rado gledao ..i sad ponekad.
I sad jos  El tigre,Catscrach,Wayside,Johnny Test,Jimmy Neutron,Fairly Odd Parents cesto gledamo zajedno ..ja sam jedno veliko dete user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:47:15   
2002m
Verujte mi sve sto ste nabrojale smo odgledali.Kako vidi na reklami da je izasao nov crtac tako kupujem.Meni licno su diznijevi crtaci najlepsi.Sada trenutno gleda na Ultri sve.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:48:31   
Lu

Moj se Roko boji spužve bob zato što se viče kad priča,user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:50:53   
Anoniman
Ni moj Luka ne voli Sunđer Boba. user posted image

Često mu puštam crtaće sa youtube. Sada je hit Brzi Gonzales. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:54:36   
Rina
IZVORNA PORUKA: lu


Moj se Roko boji spužve bob zato što se viče kad priča,user posted image



user posted image user posted image user posted image
Ma legenda je,koje su to fore meni je opasan crtac !!!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:55:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: lu



Moj se Roko boji spužve bob zato što se viče kad priča,user posted image




user posted image user posted image user posted image
Ma legenda je,koje su to fore meni je opasan crtac !!!





Meni je to crtać za odrasle a ne za decu.

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: crtići za dvogodišnjaka
28.5.2009 9:57:00   
Anoniman
meni je spuzva bob odvratan

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here