|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plišane igračke
30.6.2009 12:19:44   
Anoniman
Lično ih mrzim.

Luka se igra sa njima, zauzimaju previše mesta, nikada nisam volela da su mu u krevetiću jer sam se bojala da se ne uguši u njima, i skupljaju prašinu.

Šta vi mislite o plišanim igračkama? A vaše dete, jel ih voli?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 12:22:34   
NadaR
I ja ih mrzim. user posted image
Svi ih donose, ne znam kud bi sa njima. Pogotovo one ogrooomneeuser posted image
Miloshu su zabavne nekih 5 min, one koje pjevaju eventualno 10min.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 12:24:03   
mamanp
Plisane igracke? Krijem ih po plakarima i coskovima jer mi je devojcica alergicna na grinju i iako ih bas cesto perem opet se one napune tako da izbegavam i da ih vidi jer tad ne bi imala kud nego bi morala da joj dam. A stariji se igrao dok je bio mali sa plisanim medama.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 12:25:45   
Buba76
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

I ja ih mrzim. user posted image
Svi ih donose, ne znam kud bi sa njima. Pogotovo one ogrooomneeuser posted image
Miloshu su zabavne nekih 5 min, one koje pjevaju eventualno 10min.



Takodje i mom Ognjenu. Mi smo to vec odavno potrpali u jedan ogroman dzak i odneli u podrum,a mislim da ce odatle u smece.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 12:25:52   
oliveradj
Ja volim plišane igračke dete mi baš i nije neki ljubitelj igračaka, više voli muzičke igračke i kućne stvari muvalica joj je favorit najveći do sad. Nikada ih ne stavljam u krevetac ima okačene dve koje su joj zanimljive na krevetić i ništa više, dobro je što ne spava sa njima.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 12:29:33   
Anoniman
aaaaaaaaaaaaaaa jaih obozavammmmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam preko 100 komada i velikih i malih...od velichine priveska pa do metar visine....jedino nikako da dobijem nekog u prirodnoj velichini user posted image user posted image

Mada...ja ih usivam redovno...one koje mogu...operem u mashini za vesh....suncham ih redovno... one bele su upakovane u celofan... ostale na dohvat ruke....neke sviraju, neke ne... ali sve ih volim!!!

Nemojte bacati te igrachke.....ako ih nemate kome dati...odnesite ih u domove za nezbrinutu decu...sigurno tje se obradovati...user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 19:02:12   
afrodita
Jedva sam ih se resila
a sad Maja pocela opet da ih dobija
u vidu mede srca... i ne moze da ih se odrekne
evo ga jedan medved koji me uzasno nervira jer zauzima
vise mesta nego mm

user posted image


< Poruku je uredio afrodita -- 30.6.2009 19:17:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Plišane igračke
30.6.2009 19:04:25   
Anoniman
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa otju jednog takvog user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Plišane igračke
13.2.2010 12:08:09   
mamabg
Ja sam mama dečaka od dve godine, i molim ostale mame da mi ka
žu u koliko znaju gde mogu da kupujem stvarčice za decu?
inače živim na košutnjaku..user posted image  ali ne dugo, pa ne znam baš najbolje taj kraj..

hvala!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Plišane igračke
13.2.2010 12:26:59   
Anoniman
Stvarčice kao garderobu? 

(odgovor članu mamabg)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Plišane igračke
13.2.2010 14:20:08   
Delijagirl
Ja sam jih kao klinka skupljala ali sada mi je ostao samo jedan dosta veliki meda koj sam dobila od najbolje drugarice za poklon i njega cuvam redovno usisavam i tako sedi on na fotelji i uziva user posted image A imaju moje zivuljke svaka svoju plisanu igrackicu koju zvalave i tako to ali one su male pa jih samo ubacim u masinu i tako bella (macka) sedi ispred masine da se zavrsi pranje njenog plisaka user posted image  

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Plišane igračke
13.2.2010 16:10:00   
marince1
IZVORNA PORUKA: afrodita

Jedva sam ih se resila
a sad Maja pocela opet da ih dobija
u vidu mede srca... i ne moze da ih se odrekne
evo ga jedan medved koji me uzasno nervira jer zauzima
vise mesta nego mm

user posted image



Mi smo dobili ovakvog medu!Ogroman je,ali ja ga obozavam,nekako je mekan.
Ja sam fan plisanih igrackica,ali ne svakakvih,nego onih mekanih user posted image
Malo of,volim plisane igracke,a mrzim plisanu garderobicu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Plišane igračke
13.2.2010 16:33:34   
sneza24
I ja ih obozavam.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Plišane igračke
13.2.2010 22:50:22   
Anitaaa
Moj mali voli samo jednu patku i medu i to je to.Svako malo operem ih u mašini tako da su uvek čiste

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Plišane igračke
14.2.2010 15:08:57   
Didy
Ja ih ne volim, ni Stefan ih nikad nije nešto posebno voleo. Sklonila sam sve pre nekoliko meseci, jer su se samo povlačile i skupljale prašinu. Imamo 2 ogromna medveda, koje je dobio kad se rodio i jednog velikog majmuna, kojeg je dobio za 1. rođendanuser posted image . Njih nemam ni gde da sklonim, a toliko su veliki da ne mogu ni u mašinu da ih ubacim, pa ih tako prebacujem sa kreveta na kolica, sa kolica na krevet, kao budala, jer ne znam šta sa njima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Plišane igračke
14.2.2010 15:10:57   
Anitaaa
Ja sam višak tih igračaka odnela u Zvečansku

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Plišane igračke
14.2.2010 15:16:14   
Lu
Roko ih je imao puno i uvijek se volio igrati sa njima a i sada mu je pun krevetić,ujedno su zaštita da se ne udari u drvouser posted image
Ima jednog velikog kao na slici od Afro a ima i više manjih,baš se voli maziti sa njima ali sam ja veliku većinu odnijela u caritas,jer što je previše- prevše je a neko dijete će se obradovatiuser posted image
Meni ne smetaju,perem ih u mašini a ima ih još i od mene kad sam bila mala,kao i jednu lutkuuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Plišane igračke
14.2.2010 15:25:41   
Didy
Da, tako je, zaboravila sam da i mi imamo 2 u krevetiću iz istog razloga, ali jedino je na njih obraćao pažnju u jednom kratkom periodu, tako da sam ih zbog toga ostavila. Ja ih ne poklanjam još nikome, sve kao čuvam za drugu bebu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Plišane igračke
16.2.2010 9:13:22   
mamabg
Pa da stvarčice i igračkice i sve ostale stvari za bebe...????
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Plišane igračke
14.3.2010 0:06:47   
majdule

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ja sam višak tih igračaka odnela u Zvečansku


Ja sam poslao deci na Kosovo

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Plišane igračke
23.11.2010 18:38:55   
Shishica
Ma moja cicimici voli plisane igracke.. Bas je pre dva dana dobila neku koku ili sta li je.. i obradovala se kao matora! i prica sa njom i uvek cacka najvise etikete tim igrackama..tamo gde pise na koliko stepeni se pere user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu majdule)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Plišane igračke
23.11.2010 23:32:19   
isidora88
ja obozavam plisane igracke user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Plišane igračke
23.11.2010 23:55:17   
Anck Su Nmaun
Ja ih volim zasto da ne,  redovno ih perem kad mislim da je vreme , i moja bebana ih voli
pogotovo svoju ovcicu user posted image

user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Plišane igračke
23.12.2010 9:58:06   
prase
Ja sam kao mala bila fan plišanih igračaka, sada uglavnom gledam da ih sklonim - daleko od očiju, daleko od srca user posted image Moj sin voli jednu ovcu koja mekeće, ponekad samo potraži i neke druge, ali ga mnogo manje zanimaju od autića, alata, slagalica itd.

E sad jedno pitanje: zna li neko gde u BG može da se kupi plišani morž? Nema u Turbo Limaču, nema u OFY-ju, nema u Dexy Co. Moja vd snajka se ubi to da pronađe, baš morža, pa ako ste ugledali nekog, ja vas molim da mi dojavite user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Plišane igračke
23.12.2010 9:59:57   
Ana RR
Prase, ne znam da li još uvek postoje one radnje sa igračkama u podzemnom prolazu u Nušićevoj, ali tu sam ja kupovala sve i svašta! Mislim da su imali sve moguće životinje u plišanom izdanju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here