|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:24:26   
Anoniman
ovo je za hrkljuš majke mi... unači ovaj kretenluk ide na NOVOJ TV emisija RED CARPET

 user posted image

HANA - DIGNITE KREDIT I UGRADITE SILIKONE

Poznata bosanska jetsetterica Hana Hadžiavdagić podijelila je svoje prve savjete sponzorušama i onim djevojkama koje će to tek postati o tome kako uloviti bogatog frajera ili muža.
U rubrici "Savjetovalište za sponzoruše" u emisiji Nove TV "Red Carpet", ova ponosna sponzoruša priznala je da je još kao djevojčica razmišljala o ugrađivanju silikona, te da je bila presretna kad joj je mama kao 17-godišnjakinji obećala da će joj kupiti silikone.

Bosanska starleta poznata po skandaloznom ponašanju poručila je da djevojke trebaju da nose crveni ruž svaki put kada im padne samopouzdanje, nije bitno da li izlaze van ili ostaju kod kuće.

Svoje iskustvo sa sponzorima Hanči je podijelila sa televizijskom publikom, a njen prvi savjet sponzorušama bio je da moraju prisustvovati svim važnim događajima u gradu.

"Postoje dva načina, jedan da falsificirate ulaznice, ali pošto ne vjerujem da ste tako pametne, savjetujem vam da nađete nekog potrčka ili štrebera koji radi na istoimenom partyju i izađete s njim. Iako će on cijelu večer buljiti u vaše grudi i noge, nema veze, jer ćete vi ipak uspjeti ući na dotični party", započela je Hana prvu lekciju u 'Savjetovalištu'.

Drugo što svaka sponzoruša treba da uradi jeste da provjeri spremnik za gorivo u automobilu njenog frajera.

"Ako je lampica upaljena ili je kazaljka na nuli, onda to samo znači da je auto posudio od tate ili prijatelja, jer frajer koji ima para da kupi skupocjeni automobil, može i napuniti gorivo", poručila je "bosanska Paris Hilton".

I treći savjet je i najbitniji. Ona je poručila svakoj sponzoruši da ugradi silikone ako želi osvojiti bogatog frajera.

Tako naprimjer, prisjetila se Hana, majke u Srbiji dižu kredite da bi svoje kćeri odjenule u najmoderniju odjeću kako bi u klubovima pronašle budućeg muža.


kuda ide ovaj svijet

sad zamišljam sebe da sam rekla mami hoću da mi kupiš sise...joj paša kako bi mi vilicu na drugu stranu okrenula






< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 14.9.2009 15:28:02 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:36:51   
vodolija 82
Vuleeeeeeuser posted image user posted image user posted image

a o ovoj glupaci i njenim savjetima nemam rijeciuser posted image Posto je na ovom forumu,vecina cura iz Srbije,one ce nam otkriti kolike su kredite dizale njihove majke,da ih uljepsaju i udomeuser posted image user posted image user posted image kakva kretenka fuj!

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:41:43   
Anoniman
ejjjjj Vodolijice mila user posted image user posted image user posted image user posted image

ma vjeruj mi uopšte se više ne čudim ljudskoj gluposti



(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:43:49   
vodolija 82
ma uzasna je,stvarno mi se user posted image ajmo malo u kafanu...

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:49:01   
sephora
joj Bože, blesave li devojke!!!
Krivo mi je samo što se zove isto kao moja mala!!!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:50:14   
sephora
ovaj komentar "blesava" se naravno odnosi na "trendseterku Hanu"

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:54:53   
Lu
Ma nema njoj pomoći ni sa milionimauser posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 15:54:58   
Anoniman
nije ona blesava ...nju treba toljagom

a Sephora ne veži ti ime svoje djevojčice za tamo neku budaletinu

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Savjeti za sponzoruše
14.9.2009 20:32:17   
Anoniman
Gadi mi se. Pogotovo kada sam je gledala na "Farmi". Tamo mi se folira da je u vezi sa onim derpetom Deanom. Spletkarila i ogovarala, prava palachanka.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Savjeti za sponzoruše
31.3.2010 18:15:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dzenysa

Sta mislite o ovim damama,one su danas postale svakodnevenica.
Sta mislite dali one ugrozavaju brakove ili veze?
Molim moderatore ako tema nije na pravom mjestu da je prebace na odgovarajuce mjesto
LP



IZVORNA PORUKA: obicna23


IZVORNA PORUKA: dzenysa

Sta mislite o ovim damama,one su danas postale svakodnevenica.
Sta mislite dali one ugrozavaju brakove ili veze?
Molim moderatore ako tema nije na pravom mjestu da je prebace na odgovarajuce mjesto
LP




sta da se misli, opcepoznato je da su sponzoruse zene koje bi za lovu da urade sve

takve jadnice mogu da ugroze brak muskarcu koji nema nista u glavi
eto kratko misljenje



IZVORNA PORUKA: Ellenica

IZVORNA PORUKA: dzenysa

Sta mislite o ovim damama,one su danas postale svakodnevenica.



Mislim da se to treba nazvati pravim imenom!
A to šta je sve svakodnevica neću ni da nabrajam, ni komentarišem.




IZVORNA PORUKA: Nedja

Uopste ne mislim o njima, ne osecam nikakvu pretnju,nisu mi ni u malom mozgu. To sto one rade je njihova stvar,i nije me briga, a svom muzu verujem dovoljno da znam da sam mu jedna i jedina.


IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: Nedja

Uopste ne mislim o njima, ne osecam nikakvu pretnju,nisu mi ni u malom mozgu. To sto one rade je njihova stvar,i nije me briga, a svom muzu verujem dovoljno da znam da sam mu jedna i jedina.



Potpisujem sve.................


IZVORNA PORUKA: liliana

Ma, nek rade što god hoče-uopšte me ne interesuju!


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja bih samo ispravila da to zene ne rade normalno u "danasnje vreme"nego je to najstariji zanat-uvek bio sastavni deo civilizacije...od masopotamije,kine ...starog egipta na ovamo....meni je tih zena na neki nacin zao...tacnije onih koje su zrtve krijumcarenja ljudima...nikad ih ne osudjujem...a neke zene biraju takav zivot...isto ne iz nekih veselih razloga ...ili iz sjajnih uslova za zivot....nego najcesce iz ciste nuzde ili genetske predispozicije ka promiskuitetu....ne osecam se ni najmanje ugrozeno u odnosu na njih


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

isto tako ne verujem da postoje zene koje mastaju da zive u sirotinji i nemastini...i da je prirodni instinkt zene da trazi sto boljeg lovca...i to je od davnina...dakle sve zene su genetski sponzoruse ,u neku ruku




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Savjeti za sponzoruše
31.3.2010 18:21:03   
anuksunamun
frajeri koji znaju sta hoce ,najcesce izaberu tu curetinu da im budu ljubavnice -ako se uopste primaju na te neprilike...zena treba da vodi racuna o sebi maksimalno...a to ugradjivanje silikona mi je apsurdno...ja imam velike grudi...nema vece muke na telu...jeste da sam se zahvaljujuci njima udala propisno ali to je druga tema ahahahahhahah....jezim se od iscudjavanja i malogradjanskog zgrazavanja...zato neka rade sta hoce najbolje ih je ignorisati

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Savjeti za sponzoruše
31.3.2010 18:23:25   
anuksunamun
a zasto gledate te nebulozne serije???to farma levo desno.....???to ne razumem

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Savjeti za sponzoruše
31.3.2010 18:24:08   
anuksunamun
Poznata bosanska jetsetterica
ovo je provala ...mislim pogledaj samo taj ceo sklop :):):)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Savjeti za sponzoruše
9.5.2010 22:36:57   
Anoniman
Ja nemam pojma ko je to, ali mi je lepa...Bas je ribetina, bar na slici...user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Savjeti za sponzoruše
28.2.2018 12:55:51   
Dora89
Xaxaxaxa, jel' ima još neki savet? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Savjeti za sponzoruše
28.2.2018 12:57:45   
Anck Su Nmaun
Go for it user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Savjeti za sponzoruše
28.2.2018 15:34:35   
mama Jo
Hahaahha hit totalni 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Savjeti za sponzoruše
28.2.2018 15:36:34   
Mala Elena
F.off user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Savjeti za sponzoruše
1.3.2018 0:57:56   
Dora89
Ne bi me čudilo da uskoro gospodža na Hepiju počne da vodi istoimenu emisiju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Savjeti za sponzoruše
1.3.2018 8:09:24   
vocicana
One su prirodno posavetovane, naduvana silikonsko sterilna prepunjenost bez mozga, sa dahom najskupljih tretmana, puc, puc i eto je. Samo jos mamalaz da se zagleda i ima svega da bude .user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Savjeti za sponzoruše
2.3.2018 0:37:52   
Srecko47E
Skola za sponzoruse,sjajno!Ionako nam je drustvo totalno posrnulo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Savjeti za sponzoruše
2.3.2018 10:59:36   
Dora89
Izgleda da je takva škola više potrebna od obrazovnih ustanova.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Savjeti za sponzoruše
2.3.2018 13:42:06   
mama Jo
Zalosno zaista...
Ali na osnovu toga kako uspeju u zivotu sponzoruse, a kako obrazovan svet onda izgleda da je tako...
A to je jezivo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Savjeti za sponzoruše
2.3.2018 13:46:57   
Dora89
Izgleda... Baš me interesuje koja je cena koju one plaćaju! Mislim, šta se dešava iza zatvorenih vrata.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Savjeti za sponzoruše
2.3.2018 14:15:39   
vocicana
Boze Dora, pa koju cenu placaju, maltretiranje, omalovazavanje, izivljavanje , zarad remonta skupih dodataka kao kod auta dodatna oprema se skupo placa!
Ja bre razunem zdrav apetit za sexom, da je interesantno, da se nesto malo zacini, ali da se najstarijim zanatom bave i to na kakav " kulturan" nacin, povraca mi se.
Ne znam da li ste gledali Memoari jedne gejse, malo iscaseno objasnjenje, ali se negde po delovima cela lrica uklapa sa danasnjim ludilom i nemanjem bilo kakvih vrednosti!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here