|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Radni staz
27.1.2010 10:59:42   
Anck Su Nmaun
Sta mislite da li cete uopste docekati penziju.....

Evo sad cujem dat predlog za zene da se produzi radni staz na 38 godina !
Ja ukupno imam oko 1,5 godina user posted image user posted image user posted image user posted image a radila sam preko 5 godina!

Koji staz...sta je to user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:20:10   
Rivana
Na 38 godina joooj, ja imam 33 godine i 7 godina radnog staza, ma kakva penzija mi cemo raditi ceo zivotuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:22:06   
Anoniman
Ja jos nemam ni radnu knjizicu, pa me prepada i sama pomisao na radni stazuser posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:22:12   
gagins
Ma to je strasno,ako i docekamo sa ovim minimalcem sto nam uplacuju bicemo socijalni slucajevi kao penzioneri.Ja imam 27godina i oko 6 godina radnog staza!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:23:00   
bebironcic
ne verujem,ja ukupno imam 4 godina radnog staza,ali ovako sam radila 8 godina.a sa ovakvim uslovima u drzavi i stalnom menjanju zakona na nasu stetu veoma tesko!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:24:35   
Mica breskvica
naravno da oćemo bre žene, ajde malo optimizma, uostalom, šta će nam penzija, da budemo ko dokone nadžak babe user posted image user posted image user posted image user posted image

ja imam 6 godina staža, ali kod mene je situacija drugačija, radim privatno, u porodičnoj firmi user posted image


< Poruku je uredio Mica breskvica -- 27.1.2010 11:25:47 >


_____________________________

Život je čudo, treba se smejati....

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:26:11   
mamanp
Naocare na pola nosa, kosa seda, pogrbljena sa sisama do tastature...eto tako cu ja izgledati ako bude penzija sa 38 godina staza...user posted image user posted image user posted image  

Trideset pet godina starosti i 9 godina staza (upisanog u RK)

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:26:41   
gagins
Pa ko ce unucice cuvati?user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:27:24   
Rivana
a kliko starosti treba imati do sada je bilo 55 godina za zene mislimuser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:27:55   
buhla
ccc preteruju ga, a pritom znaju da većina nas radi ili je radilo na crn. Ja imam 33 godine, radim već 14 godina, a od toga imam nepunih 5 godina radnog staža! Pošinjem da razmišljam o uplaćivanju privatnog osiguranja ili penzij, pa makar neki minimum mesečno...

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:28:10   
Rivana

IZVORNA PORUKA: mamanp

Naocare na pola nosa, kosa seda, pogrbljena sa sisama do tastature...eto tako cu ja izgledati ako bude penzija sa 38 godina staza...user posted image user posted image user posted image  

Trideset pet godina starosti i 9 godina staza (upisanog u RK)

ha pa onda ce samo babe biti po kancelarijamauser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:28:50   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: gagins

Pa ko ce unucice cuvati?user posted image


Mojoj mami falilo manje  dve godine... i ja sve govorila ajde vise da mi cuvas moje obdaniste.... a vid sad!user posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:28:53   
Anoniman
Ja sad nesto racunam...ako zavrsim faks sledece godine, pa jos eto godinu dana da trazim posao, u najboljem slucaju, pa da sve ide kao po loju i odmah me prijave...pre 26. nema sanse da mi krene staz. A sta ako ne zavrsim faks sledece godine, pa 2-3 godine trazim posao, pa me ne prijave odmah...pa zatrudnim...majko mila, onda cu morati da radim do osamdesete!

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:30:54   
Anck Su Nmaun
ja sam pocela da raduckam kad sam jos bila student..pa se vodilo da sam vanredan da bih mogla biti prijavljena.... pa malo po malo ..al slabo prijavljivali.... i sad sa 28 god ja imam 1.5 godina RS....pihhhh

Jedino me mozda izvuce sad sam prijavljena kod  Djevera da radim dok sam trudna ..pa mozda nesto jos malo izvucem!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:30:56   
Mica breskvica

svima kojima fali staža ili će faliti, vidite da uplaćujete sami sebi nešto, to nisu veliki iznosi, a kasnije se isplati... e sad možete privatno u ovim većim osiguravajućim kućama, a može i državno


_____________________________

Život je čudo, treba se smejati....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:31:43   
Anck Su Nmaun
da donesu ono 5oro dece i 15 godina staza i da se moze u penziju ..ja oma  krecem na posao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:32:41   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Rivana

a kliko starosti treba imati do sada je bilo 55 godina za zene mislimuser posted image


Bilo je 31-32 tako nesto   staza  ili 60 god  za starosnu!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:32:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

da donesu ono 5oro dece i 15 godina staza i da se moze u penziju ..ja oma  krecem na posao user posted image user posted image user posted image


E, vidis...ovo bih i ja moglauser posted image user posted image user posted image
A i ja sam radila, i kao student, cak i u srednjoj skoli, al nikad nisam bila prijavljena, pa se to ne racunauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:34:37   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

da donesu ono 5oro dece i 15 godina staza i da se moze u penziju ..ja oma  krecem na posao user posted image user posted image user posted image


E, vidis...ovo bih i ja moglauser posted image user posted image user posted image
A i ja sam radila, i kao student, cak i u srednjoj skoli, al nikad nisam bila prijavljena, pa se to ne racunauser posted image


Meni lakse da radim nego da se poradjam jos cetiri puta neka hvala user posted image i prvi put jedva preziveh

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:34:49   
LillyT
Moj radni staz je smesan, mozda 1.5 godinu (sta cu, radila sam na crno), ali ja uopste ne verujem da ce ta penzija biti nesto posebno, pa zato sam se obezbedila na drugi nacin. Ja ne znam da li bilo koja normalna zemlja ima veliku drzavnu penziju, uglavnom je to neka simbolicna suma (tipa kao kod nas 200 evra), jer je penzioni sistem jos iz Bizmarkovog vremena i drzva ti daje jako malo (doduse, malo joj i uplacujes)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:36:19   
Mishica 77

Ja sam studirala pa odradila staž godinu dana i sva sreća odmah, sutra dan ,posle državnog se zaposlila(čekao me posao user posted image ) pa imam tek 3 god. i 3 meseca radnog staža i 32 god. starosti.

UMREĆU DO PENZIJE!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:37:19   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   pa drzavi puno da placa penzionere...pa cekaju da ovi odapnu na poslu..i ...eto...nema penzije ...bas su to lepo sve smislili!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:39:56   
Anoniman
Moj tata nekad, u sali, kaze da ce umesto vikendice uplatiti sebi parcelu da ode u penzijuuser posted image Surovo, al istinito.
Mozda da se zaposlim u vojsci, tamo je beneficirani r.s. pa mozda i docekam penzijuuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Radni staz
27.1.2010 11:44:57   
simke
Imam 33 godine i 8,5 godina radnog staza i svesna sam toga da penziju necu docekati,a ako je i docekam da cu ubrzo umreti od gladiuser posted image Steta sto smo obavezni da drzavi placamo osiguranje,jer da sam tu sumu uplacivala privatno,imala bih lepu penzijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Radni staz
27.1.2010 12:24:07   
Anoniman
Imam 28 godina i oko 6 godina staža.
I ja se često zapitam, vredi li sve to, ma penzije će da se ukinu dok mi dođemo na red.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here