|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koncerti
7.4.2009 12:21:48   
eugenija
Da li volite koncerte? Da li ih posećujete? Zadnji koncert koji ste posetile...




_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:28:33   
Ana RR
Ja ne pamtim kad sam bila na nekom koncertu, a bilo ih je baš puno kod nas u poslednje vreme.
Ali zato jedva čekam 20.maj i Depeche Mode!!!!!!! Ima da odlepim user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:32:39   
eugenija
Stadion Grbavica, Heineken music night, koncert se zvao FIJU BRIJU,, 28. juni. 1997. 20h.. Psihomodo pop, Darko Rundek, Vlatko Stefanovski, Majke..

Ovo smo Lenka Sarajevo i ja pričale na drugoj temi o jednom koncertu u Sarajevu... To je bio prvi posleratni koncert..


Zadnji na kome sam bila bio je koncert Darka Rundeka pri Nektar demo festu, celo leto sam visila na Kastelu... Odslušah i KUD Idiote i Urban Laufera..

Najbolji na kom sam bila - Neverne bebe! Uh!

Dolazi nam Lenny Kravitz u BL ovog leta!!!user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 7.4.2009 12:33:09 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:34:26   
Anoniman
Ne volim koncerte... jedino što live slušam su DJ-evi na EXIT-u. Otvorih i temu o EXIT-u. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:46:11   
Ana RR
Uh Neverne bebe... Budva 2005. svirali su u nekom baru, gitaristi je bio rođendan i napravili su feeeeenoooomeeenalnuuu atmosferu!! Kako nam je bilo dobro user posted image

A inače Milan iz Nevernih beba je živeo u ulici u kojoj sam ja radila i stalno sam mu radila slike, on onako ružan menjao je devojke kao čarape! Ne možeš da veruješ!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:48:24   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80
on onako ružan menjao je devojke kao čarape! Ne možeš da veruješ!!



Ne zezaj! Aaaaaaaaaaaaa!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:50:23   
Ana RR
Svega mi, lično sam radila slike! Bar jednom nedeljno je donosio film i svaki put druga devojka!
A u prirodi je još ružniji user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koncerti
7.4.2009 12:56:41   
Anoniman
Zadnji put sam bila na koncertu Zdravka Colica kod nas u gradu.
Ne mogu prezaliti sto nisam bila na koncertu Metallice u Beogradu pre pet godina, ali tada sam mogla da biram: koncert ili medeni mesec?
Spremala sam se ici na Hladno pivo u BG ali sam vec tada bila trudna i nisam htela da rizikujemuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koncerti
7.4.2009 13:01:08   
eugenija
I ja žalim za Metallicom i Iron Maidenom...

A Hladno pivo redovno dolazi u BL... Nisam takođe mogla radi trudnoće da rizikujem, bili su nedavno...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koncerti
7.4.2009 13:07:17   
Anoniman
Eugenija ici cemo zajedno sa klincima kad malo porastu!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koncerti
7.4.2009 13:12:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

Eugenija ici cemo zajedno sa klincima kad malo porastu!!!user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koncerti
7.4.2009 13:56:42   
Anoniman
Eugenija, koncert Fiju, Briju - nisam isla jer sam bila na moru, jbg... al ista postava bila 96 u skenderiji "Pjevajmo do zore"
volim ici na koncerte... kad sam bila u 9 mjesecu trudnoce sa cerkom, bila sam na koncertu Ramba al sam stajala kod auta hitne pomoci za svaki slucaj, Balasevica nikad nisam fulila, U2 kad je bio u sarajevu, Bijelo dugme, Arsen Dedic, Laibach(slovenci divni su) redovni su u Sarajevu i uvijek idem ... itd..itd... Madonnu sam fulila u Budvi, al ovog ljeta treba doci u Beograd i namjeravam ici, kao i na stadion Koševo u Sarajevu na ljeto treba Lepa Brena praviti koncert...nju stvarno volim

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koncerti
7.4.2009 14:10:03   
Natasajvc
Bijelo dugme na Hipodromu, Phil Collins u Bg Areni, Sting na Tvrdjavi i to sa decom koliko god sam ih imala u kom trenutku i naravno mm.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koncerti
7.4.2009 14:21:49   
Maya21
koncerti! kako bih isla sad na Depeche Mode... Ali nema sanse...
Isto se desilo i prosli put, kad sam rodila Mateja bio je Eros Ramacoti i jos nekoliko koncerata na koje sam htela da idem. Idiote sam slusala par puta na EXITu. Ove godine bi isla na Madonu isto...
e i Sting je bio iste godine kad i Erosuser posted image


< Poruku je uredio Maya21 -- 7.4.2009 14:24:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koncerti
9.4.2009 8:40:39   
eugenija
Gle šta sam našla na RR, u članku o 31. nedelji trudnoće:

"Budući da plod sluša šta se dešava oko njega, mogli bi i njemu i sebi priuštiti odlazak na koncert. Ovaj put je izbor prepušten vama, a već za nekoliko meseci odnosno najkasnije za godinu dana neće više biti tako. Slušaćete isključivo muziku po ukusu malog lukavca. Svejedno je prija li vam klasična muzika ili možda divlji ritam, važno je samo da izbegavate preglasna dešavanja. Možda neće biti naodmet savet: odaberite događaj koji se može gledati sedećki."

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koncerti
9.4.2009 9:45:51   
Anoniman
joj sad mi na pamet pade da sam bila prije jedno 2 godine na koncertu seke aleksić u aqvi... ja i cijela gay populacija grada sarajeva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koncerti
9.4.2009 13:17:59   
NadaR
Eh i ja sam u osmom mjesecu trudnoce bila na Cecinom koncertuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koncerti
10.4.2009 0:01:49   
afrodita
Ovako bih rekla ne volim koncerte.
Ali kad odem bas mi bude super dozivljaj.
Zadnji put u S.Karlovcima na groznjenbalu
Bgd hor, Merima Njegomir i zvezde granda.
Od toga ne slusam nista, al tamo sam se bas
izdjipalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koncerti
10.4.2009 14:18:13   
Anoniman
Lepa Brena navodno...bar tako pise u novinama 30.maja u Zetri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koncerti
21.4.2009 11:37:15   
eugenija
Joj ja sinoć bila na Garavom sokaku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobila neke karte, rikavala sam od smeha, prosek godina u publici 70user posted image ... A smejala sam se nogama koje cupkaju... user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koncerti
21.4.2009 12:20:37   
Anoniman
Ja cu u petak na Atheist rap. Da edukujem malo bepce u stomakuuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koncerti
21.4.2009 12:21:42   
eugenija
Atheist baš nešto aktivan u zadnje vreme... Bili su i kod nas pre 10-tak dana.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koncerti
21.4.2009 12:22:32   
Anoniman
Jesi li bila da ih slusas?


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koncerti
21.4.2009 12:23:57   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

Jesi li bila da ih slusas?




Nisam, nisam.. Varburg limuzina mi se bila pokvarilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koncerti
21.4.2009 12:25:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Zille

Jesi li bila da ih slusas?




Nisam, nisam.. Varburg limuzina mi se bila pokvarilauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here