|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVOJITE...
9.4.2020 22:17:34   
marketing RR
Takmičenje »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne!
U periodu od 11.4.2020. do 15.4.2020. spremili smo vam sjajno takmičenje, sa još sjajnijim nagradama.
Dragi Ringerajci, sve vas pozivamo da učestvujete!

Bilo da redovno na forumu razmenjujete iskustva, ili više volite da čitate Ringerajine sadržaje, svi imate mogućnost da učestvujete!!!


Korisnici koji su u nekom od prethodna 4 takmičenja sa sakupljanjem ikonica osvojili nagrade, nemaju mogućnost osvajanja nagrada u aktuelnom takmičenju sa ikonicama.



PROČITAJ VIŠE ...


user posted image




Biće podeljeno ukupno 25 nagrada: glavne, specijalne i dnevne.



Glavna nagrada (5 ukupno)


Glavne nagrade se dodeljuju takmičarima koji su sakupili najviše bodova u ukupnom plasmanu tokom svih pet dana takmičenja. Nagrađuje se 5 takmičara. Svaki od njih dobija po jednu glavnu nagradu.



Fotorama igre Magične zvezde i Monster buster



Magične zvezde i Monster buster su društvene igre namenjene klincima željnim avanture i dobre zabave.



Magične zvezde sadže projektor u obliku meseca koji u trenutku plafon pretvara u vedro nebo prepuno zvezda koje se skidaju pomoću magičnog štapića. Svake tri skinute zvezde donose prelazak na sledeći, viši nivo igre. A sa svakim sledećim nivoom zvezde se pomeraju i trepću sve brže i brže, pa hvatačima treba mnogo više brzine i spretnosti.



Monster buster uključuje specijalni pištolj koji ispušta svetlosni snop i projektuje četiri strašna čudovišta. Čudovišta se hvataju i uvlače u rezervoar pritiskom na taster za lov. Kada lovac uhvati deset_ čudovišta, rezervoar će zasvetleti i čuće se zvuk pobede.



GLAVNA NAGRADA prema ukupnom plasmanu:



1. Fotorama igra Monster buster

2. Fotorama igra Magične zvezde

3. Fotorama igra Monster buster

4. Fotorama igra Magične zvezde

5. Fotorama igra Monster buster


user posted image






Specijalne nagrade (5 ukupno)

Specijalne nagrade automatski osvajaju korisnici koji pronađu i sakupe Specijalnu ikonu koja se tokom takmičenja može pronaći po jednom dnevno, u toku svakog od 5 takmičarskih dana. Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu specijalnu nagradu.



Pocket Titans robot

Titansi su roboti koji se sklapaju i dolaze zajedno sa sklopivom kutijom - kockom. Stranica svake kocke je kompatibilna sa drugom što omogućava detetu da bude kreativno i samostalno gradi. Izgradite sopstvenog robota i proširite bazu sa 12 potpuno različitih zglobnih robota.



Specijalna nagrada je Pocket titans robot

user posted image







Dnevne nagrade (15 ukupno)

Svakog dana takmičenja biće nagrađena po 3 takmičara sa najviše sakupljenih bodova prema dnevnoj klasifikaciji. Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu dnevnu nagradu. To znači da posle osvajanja dnevne nagrade, takmičar u klasifikacionim tabelama neće više biti među dobitnicima dnevnih nagrada, bez obzira na to da li ima dovoljan broj bodova. Takmičar nastavlja takmičenje za glavnu ili specijalnu nagradu.



Kekilou lutkice single

Kekilou ili „devojčice koferčići“ su jedinstvene lutkice koje imaju magičnu moć transformacije i iznenađenja, jer svaka od njih krije poklon, sjaj za usta, šljokice za telo ili senku za oči.


Modne torbice iz single pakovanja transformišu se u mini- lutkice, ukupno njih 12, a svaka je posebna po nečemu, imenu, izgledu i stilu. I tu nije kraj. Svaka krije posebno iznenađenje - šminku.



Dnevna nagrada je Kekilou lutka, single

user posted image




Zanimljiva pravila svim registrovanim korisnicima daju mogućnost učešća, tako da ne zaboravite da ih pročitate pre početka takmičenja, kako bi ste dobili najbolje informacije o načinu osvajanja bodova i naravno o nagradama.

Želja za osvajanjem titule »Najaktivnijeg korisnika« je tu ...

Zato, ne odustajte, možda baš Vi budete jedan od najaktivnijih korisnika i osvojite neku od sjajnih nagrada!!!

Važno je učestvovati!





< Poruku je uredio marketing RR -- 9.4.2020 22:33:23 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:28:16   
Dragica Draga
Bravo, divne nagrade user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:34:03   
flamingos
Srećno svima.Nagrade su divne.Bravo za našu RR i sponzora👍


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:35:41   
vonavoj
Bravo za Rr!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:37:16   
Sanjica26 RR
Bravo. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:51:16   
princezica1
Kako uvek nesto lepo organizujeteuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:52:46   
Dragica Draga
Mislim da nisam nikada ucestvovala u ovoj igri sa ikonicama 😊
Cini mi se da je dosta tesko user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 22:59:01   
flamingos
Princezice,Draga-samo napred,učestvujte.Učestvovala sam i nemam prava,a sve i da imam-neka hvala😀Nagrade su predivne,vredi potrudite se,ali očekujte ljutu"borbu" .Svakako želim sreću svima koji učestvuju.Zabavite se i osvojite neku od ovih predivni nagrada❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:10:55   
Dragica Draga
Bas tako flamingos,, ljuta borba'' user posted image ispratila sam par puta ali nisam se usudila da ucestvujem. Ozbiljna konkurencija. Preskacem i ovog puta. Nagrade su sjajne i srecno svima user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:12:30   
mati
Ja nikada nisam ucestvovala u igrama ovakvog tipa, oduzima dosta vremena. Ako igras, nema vremena za privatne stvari.
A i sve igre su uglavnom bile vezane za face, like, i otpadam u startu. A, da... I pojave se milion nekih igraca.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:18:16   
marketing RR
Poslednjih par puta nisu, a nisu ni ovaj put.

IZVORNA PORUKA: mati

A i sve igre su uglavnom bile vezane za face, like, i otpadam u startu. A, da... I pojave se milion nekih igraca.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:25:25   
mati
To je onda super. Mozda budem vredna sada... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:26:53   
princezica1
Mati pripremi prste i samo napred user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:27:29   
Dragica Draga
Mati navijacemo. Svakako si u kuci ceo dan user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
9.4.2020 23:30:22   
Ivanka 75
Lele lele😊 Pa i vikend lockdown od 60h ide na ruku nagradnoj igri! Ima samo da se klikće!
Samo napred! 😊 👍 👌 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 10:10:43   
Mirko Svirko
Ja sam u prosloj nagradnoj igri sa ikonicama dobila specijalnu i dnevnu nagradu. 

Zene, srecno. Gde je sad Mama Jo? Da osvoji zvezde 👌
Flamingos, zar ti ne mozes da ucestvujes? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 10:31:02   
IvanaSK RR
Divno👏

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 11:43:29   
princezica1
Ovo je nekad bio konkurs za wow igracke ako se ne varam user posted image Uvek pred Uskrs.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 12:05:36   
Dragica Draga
Mirko sreca te posluzila, super si prosla user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 16:12:25   
flamingos
Mirko,rekoh-neka hvala😀A i ne mogu,učestvovala sam u  prošloj avanturi,a prošlog leta osvojih Čiko naočare,mislim da se i to računa.Sve u svemu-onaj ko ima živaca,ili njih nekoliko da se smenjuju i klikću non-stop neka izvole.Probala sam,znam sve kako funkcioniše.Sad neka neko drugi okuša sreću.Srećno svima koji reše da učestvuju❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 16:15:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: mati

Ja nikada nisam ucestvovala u igrama ovakvog tipa, oduzima dosta vremena. Ako igras, nema vremena za privatne stvari.
A i sve igre su uglavnom bile vezane za face, like, i otpadam u startu. A, da... I pojave se milion nekih igraca.
A da,što se tiče igrača-potpuno si u pravu.Ali dobro,imaju podjednaka prava kao i svi mi.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 16:32:02   
Dragica Draga
Nagrade su vrlo primamljive, ali ja, takodje, ne mogu. Jos ceo dan da klikcem pa na kraju neki da me prestigne, stvarno ne mogu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
10.4.2020 17:25:38   
Mirko Svirko
Ja bi ucestvovala, meni ovo interesantno. 

Prosli put sreca nisam ocoravela 😂Pa mame naoruzajte se 🙌Igrajte..Princezice, ja sam WOW igracku dobila.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
11.4.2020 7:45:36   
Anci.Ja.
Da li neko zna koliko ima igrica sa ikonicama na godisnjem nivou? Ja sam decembra 2018.god osvojila igracku,nadam se da se imam prava  opet 🤔

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: »USKRŠNJA AVANTURA« može da počne! - OSVO...
11.4.2020 8:09:16   
gocic
Prelepe nagrade za najmladje.

(odgovor članu Anci.Ja.)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here