|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/22
30.9.2022 13:32:52   
IvanaSK RR


Drage mame, stigao nam je oktobar user posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma




< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.9.2022 13:33:13 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/22
1.10.2022 7:20:11   
flamingos
Dobro jutro.Stigao nam je oktobar.Budna sam,ne mogu da spavam.Da popijem kafu,pa da završavam šta imam.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/22
1.10.2022 9:50:00   
Duškić
K'o je gde, nema veze...Flam je tu.
Bice guzva za vikend, rodjendani, zimnica..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/22
1.10.2022 10:47:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Duškić

K''o je gde, nema veze...Flam je tu.
Bice guzva za vikend, rodjendani, zimnica..
Da Duškić.Dežurna sam.🙄


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/22
2.10.2022 8:19:55   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,moji spavaju.Juče sam sredila stan.Danas samo oko doručka,ručka i da peglam.Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/22
2.10.2022 10:24:18   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi odosmo do moje sestre, sutra joj je rodjendan ali se brzo vracamo. Gomilu stvari treba da završim jos 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/22
2.10.2022 14:06:32   
Bambino1
Zdravo i od mene. Jutros sredjivala kucu, nisam bas najbolje, izgleda mi je opao imunitet pa mi izasle afte, bas bole, nadam se da ce brzo proci. I glavobolja neka vec dva dana. Dan je bas lep a ja nemam snage da mrdnem. 😕

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/22
2.10.2022 14:17:56   
Tiziana
Cao devojke. Nema nikoga, sve uzivate u ovom divnom danu.Ja isla do knjizare po neke knjige, sa cerkom da joj kupim neki ves, do mesare, DMa.. Sad da dopunin rucak za danas i zavrsim rucak za sutra prekosutra. Sutra radim od kuce pa cu probati nesto da napravim za sredu cetvrtak😒. Posle moram da odem da kupim sebi neku garderobu za posao, da obnovim malo, bas sam vec sve dobro izvrtela. Ne znam kako vama, ali meni vikend proleti, kao da ga nije bilo. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/22
2.10.2022 18:52:02   
Duškić
Mi sad usli u kucu. Lep dan zaista..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/22
2.10.2022 19:49:39   
flamingos
Ivana,kako je bilo kod sestre?Bambino,hajd da budeš dobro.Duškić,lepo,uživali ste.Mi nismo danas nigde išli.Nije hladno,ali se razduvao neki vetar.Ne javlja nam se Mirko.Nadam se da je sve ok.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/22
3.10.2022 6:15:28   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu.Vreme je užasno,pada kiša,.Nadam se da ste uspele da se odmorite tokom vikenda.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/22
3.10.2022 10:16:53   
dddaca
Dobro jutro. Juce smo celi dan provele van kuce. Lepo je vreme bilo pa smo dugo bile napolju, posle otisle na rucak, pa u bioskop, pa malo prosvrljale po prodavnicama i usle u stan tek pred vece. Danas standardno, rano ustajanje za skolu, ja gledam sad da nesto malo sredim po kuci pa da vidim sta cu posle
Bambino da li si bolje?
Ostale mame, nadam se da ste dobro

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/22
3.10.2022 11:37:45   
Milena18
Dobar dan!
Bambino, kako si? 
Ja odvela oboje jutros u vrtić. V bio do pola 10, sutra će probati da ga ostave sat duže. 
Popodne treba da pravimo neke zezancije za vašar u vrtiću. Ne znam kako ću, jedva oči držim otvorene, V nas i dalje uništava sa spavanjem.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/22
3.10.2022 11:52:55   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sofi i ja smo kod kuce. Ja cu uskoro na posao, ona u školu. T je u školi, pa posle ima muzicku.Nisam ispratila sta je sa Bambinom? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 6:20:04   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa ostajem sa svojim obavezama,dete će u školu.Milena,javi kako je prošao dan u vrtiću.Nadam se da da dete lepo spava i da možete da se odmorite.Bambino,kako si?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 7:11:47   
Bambino1
Zdravo zene. Nisam stigla da pisem. Bolje sam dosta, isla sam juce i do dr dala mi neki gel za afte, sinoc namazala i vec me ne bole vise. Malo jos grlo. Kako ste vi? Jutros nije bilo toliko hladno, dosadi kisa svako jutro. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 7:57:07   
flamingos
Bambino,drago mi je da si bolje.Da,lep je dan.Samo kad ne pada kiša.Moracću ovih dana u potragu za cipelama.Sebi da kupim,a da vidim može li dete da stane u one od prošle godine koje je par puta obula.Ako ne,da kupi i ona.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 9:46:02   
dddaca
Dobro jutro. Opet hladnooo. Samo se nadam da cemo imati grejanje ove zime, jer ne znam kako cemo ako ga ne bude.
Bambino super da ti je bolje.
Flam i ja treba da kupim cipele, ali nista mi se ne svidja. U stvari, svidele su mi se jedne ali su bas skupe. Ne daje mi se skoro 12.000 za cipele.
Za dete cu morati ovih dana nesto da uzmem. Gledala pre neki dan Ciciban, preskupe i one. Oko 9-10.000. Za jednu sezonu mi se ne daje toliko. Jer na prolece cemo opet morati nesto novo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 14:40:05   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Dddaco, sve je skupo.Ja sam se ususkala i čitam. Hvala Bogu nemam posle podne časove. Ali imam trening. To je zato sto ja hocu. 😁
Sofi je u školi. T uci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 15:17:24   
Milena18
Dobar dan!
Bambino, drago mi je da si bolje. 
Ne spava, Flamingos, ne spava 😂 Ali je zato danas u vrtiću bilo dosta bolje. Uzeo ga deda u 10:30 i naravno, razvalio se od spavanja kad ga je doveo kući. 😁
Sanjice, super za treninge. Ja nikako ne nalazim vremena od kad sam počela da radim i već mi nedostaje. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 15:35:34   
flamingos
Milena,eto pomaka.Bilo je bolje u vrtiću.Sad još noću lepo da spava da se i vi odmorite.Daco,i ja ove što sam gledala ne odgovaraju mi.Rekoše da im stiže uskoro nova kolekcija,pa videću.Sutra ću do grada u kupovinu,pa da još pogledam.A i planiramo društvo iz razreda da ugostimo povodom Anđelinog rođendana ako su svi koje planira slobodni da se organizujemo za subotu.Mnogi su i bolesni.Videćemo.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/22
4.10.2022 17:10:57   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan!
Bambino, drago mi je da si bolje. 
Ne spava, Flamingos, ne spava 😂 Ali je zato danas u vrtiću bilo dosta bolje. Uzeo ga deda u 10:30 i naravno, razvalio se od spavanja kad ga je doveo kući. 😁
Sanjice, super za treninge. Ja nikako ne nalazim vremena od kad sam počela da radim i već mi nedostaje. 



Milena, super za mališu. Ja sam pauzirala zbog haosa koji je krenuo dve nedelje pred spite. . Ali prosto me leđa bole od nevežbanja. Tako da moram. Idem sad na neki mix pilates. U neki novi klub. Posto je dva puta nedeljno, ubacicu tamo gde sam isla jos dva puta. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.10.2022 21:17:15 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 6:25:07   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,jesi li dobro?Milena,kako ste spavali?Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Da sredim stan,spremim ručak i završim još koje šta imam,pa da odem do grada.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 7:55:58   
dddaca
Dobro jutro. Mene opet grebe grlo. Nocas me je toliko bolelo da sam ustajala da ga ispiram. A nemam nikakve septolete. Moracu da odem da kupim kasnije.I neke bubuljice po licu krenule kao da sam u pubertetu. Bolne na dodir, jos uvek se ne vide ali ih osecam pod prstima. Uzas. Ne secam se kad mi je bilo takvo lice. Bas me nerviraju i sve me vuce da ih pipkam, a znam da ne bi trebalo. Sva sam felericna danas user posted image
Milena super za vrtic, da ne mudrujem previse, vec si jednom prosla kroz privikavanje. Pre ili kasnije shvate da je tamo lepo i da mora da se ide.
Sanjice, super kad uspes da se organizujes i za treninge. Ja sam po tom pitanju prilicno lenja, ne volim da treniram i da se zamaram.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/22
5.10.2022 8:15:36   
Tiziana
Dobro jutro drage devojke.Ja sam sinoc ostala do kasno u kacelariji, jutros ne znam gde sam. Zavrsavam kafu pa da krenem na posao. Ja sam resila da krenem na jogu, drzi moja koleginica, a blizu moje kuce. Mora nesto da se radi, zardjala sam skroz. Za pocetak lagano🙂
Neki dan je cerka imala predstavu u skoli koja se preklapala sa Radosti Evrope, a morala je da bude na oba mesta. Trcale smo od skole do decijeg kult. centra. Mislila sam da cu umreti posle toga. Tresle su mi se noge, vrtelo u glavi, nisam mogla da disem🤪🥴Mislim to ima veze i sa godinama i sa nedostatkom bilo kakve kondicije.

I tako.. Odoh. Uzivajte u ovom lepom danu. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here