|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 05/23
1.5.2023 0:11:40   
IvanaSK RR
Drage mame, stigao nam je maj user posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.5.2023 0:12:01 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 05/23
1.5.2023 8:27:49   
IvanaSK RR
Juhu, dobro jutro. Ljubim vas. Uživajte danas!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 05/23
1.5.2023 8:36:39   
flamingos
Dobro jutro.Prolazi brzo vreme i eto stigao je i maj.Hvala Ivana.Uživajte i vi danas,a i sve ostale moje drufaRRke.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 05/23
1.5.2023 10:11:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da mahnem. Nas tri smo kod mojih, pa me zato nema. Iskoristite ovaj dan

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 05/23
1.5.2023 20:42:59   
flamingos
Gde ste?Kako ste provele dan?Mi smo isli sa prijateljima na Čačalicu i super smo se proveli.Pre toga sam završila šta sam planirala.Nastavljam sutra.Sad da odmaram.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 05/23
2.5.2023 8:28:12   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Posle da peglam i završavam još koje šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 05/23
2.5.2023 10:31:00   
dddaca
Gde ste mame? Jos danas da iskoristimo ovaj lep dan, pa pocinje skola. Mozda odemo i u bioskop posle podne.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 6:15:28   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja da završavam šta imam.Dečicu želim srećan povratak u školske kluolpe.Još malo i stiže letnji raspust.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 7:28:47   
dddaca
Kako ste mame? Prolete i ovaj raspust, mora da se radi i u skolu da se ide. Jos jedan i po mesec do raspusta, sad kad krenu sa testovima bice veselo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 7:56:58   
Tiziana
Cao, dobro jutro. Kako ste? Kako ste provele praznike?Mi nismo bili tu ovih par dana pa sam sinoc kad smo stigli morala da operem dve madine vesa, susi se svuda po kuci. Nakupilo se i pre praznika🙄Deca otisla u skolu, mm na posao, ja dovrsacam kafu pa da se i ja pakujem za posao. Sva sreca pa je sreda, jos malo pa vikend🤣

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 8:35:50   
Ivanka 75
Tizi, i ja se radukem vikendu 😊
Radno paradno za vikend. Malo nismo bili tu pa sam navrat nanos prala vec u ponedeljak uvece i juce. 
Idosmo dete i ja juce u skitnju pa se ponovismo malo ☺️ Ona pantalone i tanji duks na raskopacavanje a ja pantalone u H&M, bas takve sam trazila i obradovah se ko malo dete kad sam ih probala. 
Sad cu kod zubara da vidim kako dalje pa oko rucka pa na posao popodne. 😊 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 8:40:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan radni narode. Mi smo ispratili Sofku na rekreativnu. T je otisla u školu. Tako da sam ja sama dok ne dođe vreme da se krene na časove. Pametno cu da iskoristim. Sela sam da učim. Prvo da doruckujem. Uživajte, jedino sto je napolju tmurno i duva neki vetar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 10:56:21   
Ana RR
Dobar dan ženske user posted image kod mene standardno radno, mi ne odmaramo za 1. maj. U nedelju mi je mama došla, spremali roštilj ali nas je kiša zezala non stop. Dva puta smo ulazili u kuću, na kraju kada smo mislili da je konačno sunce izašlo i postavili sto u dvorištu, odjednom se namrčilo i u poslednjem momentu smo izbegli pljusak i grad. Užas.

Moje dete danas ima kontrolu, nadam se da je krenulo na bolje :/

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 11:20:21   
Ana RR
O bože, da li ste čuli za pucnjavu u školi? Strašno, kakva tuga! Tizi, nadam se da ste vi dobro user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 11:44:02   
Kata90
Da Ana,upravo slusam na vestima katastrofa....sirota deca stradala

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 11:51:10   
IvanaSK RR
Tizi ❤️. Strasno gde ide ovaj naš svet... Bas mi je loše od svega toga što se desilo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 11:51:50   
Ivanka 75
Ja slusam vec satima, ovo je strasno 😭😭😭

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 14:58:56   
Duškić
Prestrasno ..kao horor film.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 05/23
3.5.2023 20:25:42   
flamingos
Strašno...Tragedija...Nemam reči.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 05/23
4.5.2023 6:18:17   
flamingos
Dobro jutro.Ne znam ni šta da napišem.Od juče tugujem za svima...Užas...😪Tizi,tvoja deca idu u tu školu?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 05/23
4.5.2023 7:10:09   
Mirko Svirko
Dobro jutro, kako ste?Ja i sada slusam i ne mogu da verujem.Posaljes dete u skolu i vis ega nikada ne vidis. Ja sam s e bas potresla. Jadna deca i jadni roditelji. I stvarno je strasno. I niko ovo ne moze da popravi. I ako ima krivca i sve se zna, niko decu  ne moze da vrati.  Ovo  je strasno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 05/23
4.5.2023 7:14:04   
dddaca
Dobro jutro! Strasno je to sto se dogodilo. Celi dan juce razmisljam o tome. Sta mi kao roditelji mozemo da uradimo, gde gresimo, kako da ih zastitimo. Posaljes dete u skolu i posle sat vremena njega vise nema. Strasno. Mislim i na decu koja su sve to videla, cula, kakve ce to posledice ostaviti na njih

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 05/23
4.5.2023 12:30:09   
Tiziana
Drage devojke, da, to je skola u koju idu moja deca. Oni su hvala Bogu dobro i kad malo prodje vreme, napisacu sta se desilo, jos uvek ne mogu da dodjem sebi. Tuga je neopisiva, ogromna... Previse izvrnutih informacija se plasira po medijima, tako da SVE sto cujete ili procitate primajte sa rezervom. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 05/23
4.5.2023 12:38:58   
Kata90
Tizi ❤ verujem ti

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 05/23
4.5.2023 13:23:05   
flamingos
Tizi.❤Javi nam kad se pribereš.Strašne su to stvari...Držite se...Sad je deci potrebna podrška svih nas.Bože,sačuvaj svu decu.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

koliko cesto vas partner potencira seks?
Branko



cesto (57%)

retko (31%)

nikako (12%)


Ukupan broj glasova: 129

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here