|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste radile/kontrolisale hormone nakon s...
31.1.2010 19:16:42   
cipiripi
Ja jesam i za divno cudo svi su bili u normali!
Ako niste to uradile, a pri tom ste imale bezuspesnu stimulaciju , URADITE!

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
3.2.2010 12:28:16   
mejvis
Da i ja sam, svaki put posle stimulacije i uspelo je!user posted image
Radila sam estradiol 11. dc (on treba da bude oko 200 po zrelom folikulu)
i progesteron 21. dc (on treba da je u granicama za luteinsku fazu ciklusa).

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
3.2.2010 15:42:37   
cipiripi
jel to pricas kad nije uspela oplodnja nakon stimulacije ili?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
3.2.2010 18:33:02   
mejvis
Imala sam 3 neuspešne stimulacije klonifen/ pregnil/ ciljani odnosi. Onda sam imala laporoskopiju (odstranila cistu od 5cm na jajniku). Prva stimulacija nakon 2 meseca od laporoskopije je uspela!!!
Hormone sam proveravala kao što sam napisala sva 4 puta i jednom sam radila I hormone na 3. d.c (estradiol, FSH, LH, prolaktin, inhibin B i SHBG)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
3.2.2010 19:01:14   
cipiripi
bravo, onda smo se razumele user posted image user posted image user posted image
smatram da je jako vazno raditi kontrole...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
4.2.2010 16:44:54   
mejvis
Jeste, i ja to mislim!!!user posted image user posted image user posted image
Sve može da se vidi iz hormona, nije to tek tako!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
5.2.2010 15:05:48   
boje
Ja sam u novembru imala zadnju stimulaciju (klomifen, menopur, estrofem, pregnil, utrogesta). nakon toga nisam proveravala hormonski status.Sad su mi za jednodnevnu dijagnostiku trazili da uradim hormone 3. dc(fsh, lh, prl i e2).Raniji rezultati su bili relativno ok (po recima moje dr), ali sad kad sam ponovila analize, sad su katastrofa. Ne znam tacno sad da vam napisem koliko mi je lh veci od fsh, ali otprilike fsh-9,14, a lh 14,9.Nikad to nije bilo tako. Bas sam se iznenadila. Dr mi je prepisala glugofaz.....videcemo sta dalje. Da li je moguce da mi se hormonski status tako sjb... od tih silnih hormona koje sam pila?
Ukupno sam imala 4  stimulacije klomifenom.
pelase helpuser posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li ste radile/kontrolisale hormone nak...
5.2.2010 15:46:07   
mejvis
FSH ti je relativno ok, mogao bi da bude i niži ali nije strašno. LH je visok, ali mislim da ni to nije toliko strašno, sve se to da srediti....
Meni je LH bio veći od FSH, jednom, neposredno nakon laporoskopije i tada sam imala male cistice na jajnicima koje su nestale posle. Često, ako je LH veći od FSH, to znači da su u pitanju neke ciste.
Bitno je da FSH nije visok i da je rezerva jajnih ćelija dobra.
Moj ti je savet da napraviš pauzu izmedju stimulacija jer one uništavaju rezervu jajnih ćelija.
Ako stimulacije ne daju rezlutate bolje je preispitati terapiju i/ili promeniti doktora.

Nisam ja neki ekspert ali sam puno naučila kroz svoju muku, i opekla se par puta......

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here