|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jela iz Vojvodine
15.8.2020 12:08:56   
Ivanka 75
Drage moje, želela bih da u ovoj temi pišete recepte za vaše divne vojvođanske specijalitete koje ja ne umem da spremam 😂


Recept + slika (ako se set_ite) 😊
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jela iz Vojvodine
15.8.2020 19:28:23   
flamingos
Ivanka,to ti je odlična ideja.👍


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jela iz Vojvodine
15.8.2020 20:01:59   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos
Ivanka,to ti je odlična ideja.👍





Pa stvaaarno, spremaju svasta a ja nemam pojma sta je to 😔To je totalno drugacija kuhinja od ove juznjacke 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jela iz Vojvodine
15.8.2020 21:30:25   
Misha i Ljisha
Hehe znate sta su lekvartaske? Uf...nisam 100 godina to pravila. Ajde ako se nakanim ovih dana pravim pa uslikam ali to je najbolje sa onimn pekmezom sto jako dugo stoji i jako se stvrdne. Nemam takvog sad... kako lepo to moj tata pravi covece.... ja onako al cale je profi za to i za nasuvo s makom


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jela iz Vojvodine
15.8.2020 21:36:32   
Ivanka 75
Nem pojma sta je to! Ajd pravi da se opravimo sa djakonijama 😊👍❤️

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jela iz Vojvodine
15.8.2020 21:40:06   
Misha i Ljisha
Haha ivanka mislim da cu tatu da natovarim da pravi 😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 9:44:47   
flamingos
Čekamo neki recept.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 9:49:04   
Sanjica26 RR
U, super tema. ❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 10:39:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
Haha ivanka mislim da cu tatu da natovarim da pravi 😂





Moze moze! Muski recept 👌👍

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 14:57:10   
branki*
Ja nisam iz vojvodine,ali ce vojvodjanke znati.moja sestra od strica je udata i surcin i svekrva joj je sremica.boze,kako ta zena kuva i sprema.pa,za televiziju je bukvalno.

Ono cega se secam jwsteKolaci na kukuruzovini ili tako nesto.to je neko twsto koje se mesi sa mascu i slatko je.i onda se mota na stapice i valja posle u kristal secer.ukusno je da se razvalis.svaku dijetu da prekrsis.Prvi put jela kod nje,ne znam je li vojvodjansko.musaka o pobovanih pecenih paprika.znaci,prvo se ispeku paprike na plotni i ogule.onda se pohuju.o onda se pravi musaka sa njima i mlev.mesom.i isto ima varijanta sa sirom.Ispeku se paprike.ogule.pune sirom o onda se pohuju i prze.fenomenalno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 15:02:17   
Ana RR
Branki, to testo me podseća na kurtoš kolač. Obožavamo ga.

A musaku od pohovanih paprika i paprike sa sirom, to i mi pravimo. Meni je to mnogo jako pa ne jedem ali je ukusno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 15:11:09   
Sanjalicaaa
Ja volim da spremam Sufnudle i krofne Nadlacke. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 15:19:57   
Maraj
Ijao moji su isto sa juga, ali volEm vojvodjansku hranu. One bakice sa dugim suknjama , a bake debeeeleuser posted image a hrana ukusna.
Volim szo vojvodjani dosta mese testa. Jedino sto mi se "ne svidja" jeste tp sto sam cula da su knedle sa sljivama kod njih glavno kelo, za rucak, a meni je to poslasticauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 17.8.2020 15:20:34 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 15:48:07   
branki*
Moguce,ana,da je to to.

Ali,preukusno je.Maraj,ja obozavam knedle sa sljivama isto.Imaju oni i ono nasuvo se zove jwlo.znam d su bubi i didy pisale.ne umem d spremim nasuvo.ali mi je super.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 15:58:01   
Sanjica26 RR
Kurtos kolac je bozanstven. Skupila sam limenke i recept, ali nikako da napravimuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 16:06:07   
Ana RR
Nasuvo sa krompirom, jel? Moji to zovu granatir. Ja to jedem samo kad mama spremi ali baka je najbolje spremala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 16:08:27   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa
Ja volim da spremam Sufnudle i krofne Nadlacke. 





E sad lepo meni maloj napises recept za oba i ta te volem do kraja zivota ❤️❤️❤️

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 16:33:07   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Maraj

Jedino sto mi se "ne svidja" jeste tp sto sam cula da su knedle sa sljivama kod njih glavno kelo, za rucak, a meni je to poslasticauser posted image user posted image




Za rucak paradajz corba i i knedle sa sljivama tj gomboce. To je to. Kraj. 😁 krompir corba i strudla s makom i kraj i td. Ima takvih varijanti hiljadu. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 17:49:11   
branki*


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nasuvo sa krompirom, jel? Moji to zovu granatir. Ja to jedem samo kad mama spremi ali baka je najbolje spremala.


Da nasuvo sa krompirom.znam da ide crni luk kono se przi sa alevom,pa se doda krompir kuvani.ali..to je samo teorija😁

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 17:57:59   
emicaa
Kurtos kolac,jel to ovo?


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 18:01:46   
Sanjica26 RR
Daaaa



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 18:23:17   
Maraj
Ijao...ja sam to prvi put jela u Madjarskoj, posle se pojavilo i u bg-u

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 19:57:56   
emicaa
Moram pokusati napraviti,samo mi treba dobar recept



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jela iz Vojvodine
17.8.2020 20:38:54   
jabudic
Ja ne znam ni jedno vojvodjansko jelo. Jela sam u Budimpesti po raznim restoranima, i svidjele su mi se pite i kolaci, a jela ne narocito, puno karamelizovanog luka u svemu, guscija pasteta koja je super, ali se cesto svuda tura, pacetina koju nisam ni probala, gulas koji je kao supa ( mi pravimo bas gust), pohovani kozji sir mi je bio prelijep. I tako, sve ukupno ne bas nesto na sta sam navikla, ali je lijepo sve probati. 


Sad ne znam kakva je vojvodjanska kuhinja uopste, da li je slicna, pretpostavljam da jeste. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jela iz Vojvodine
16.9.2020 10:28:44   
mikica88

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kurtos kolac,jel to ovo?


user posted image



Prvi put ja ovo vidim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here