|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kakvo je stanje u zemunskom porodilištu
9.4.2011 1:17:44   
kokosan
za par meseci treba da se porodim treći put . prva dva puta sam se porađala u zemunskoj bolinici i nije bilo baš slavno  .kako je sada.molim vas recitemi ako nešto znate'user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: kakvo je stanje u zemunskom porodilištu
14.6.2011 16:28:58   
lenina mama
stanje je odlicno!!svi su super,imam samo reci hvale za svo osoblje!!!samo napred,neces se pokajati!ja sam prosla super i to bez ikakve veze!!!!!!!

(odgovor članu kokosan)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: kakvo je stanje u zemunskom porodilištu
30.6.2011 9:50:12   
kokosan
hvala ti puno malo si me umirila  za 2 meseca mi je termin pa se nadam da ću proći ko ti .nadam se da ćeš mi prenetijoš nešto iz tvog iskustvauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenina mama)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: kakvo je stanje u zemunskom porodilištu
30.6.2011 19:09:25   
Anoniman
Ja sam kroz porodiliste samo prosla pre godinu i po i izgledalo je odlicno. U tom momentu su renovirali i ginekologiju. A neki od lekara sa ginekologije su i akuseri i sa njima sam, kao i sa sestrama imala odlicno iskustvo. pretpostavljam da je u porodilistu jednako dobro. I ja sam se nosila mislju da idem tamo, ali mi je daleko.

(odgovor članu kokosan)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: kakvo je stanje u zemunskom porodilištu
1.7.2011 10:34:17   
kokosan
imam utisak kao da  svi zaobilaze zemunsko porodilište a ja jednostavno bez obzira na ne baš dobro iskustvo sa predhodna 2 porođaja ne mogu da odem u neko drugo nadam se da je bar malo čistije i da je načelnica sada malo normalnijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here