|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gubitak voljene osobe
29.12.2021 13:58:20   
Queen Lady
Koliko god mi bilo tesko da pisem, ne znajuci ni kako da pocnem, ipak sam resila da otvorim temu vezanu samo za gubitak voljene osobe.

Necu mnogo da pisem u ovom prvom postu, ali bar da imamo temu gde cemo biti podrska jedna drugoj i uvoj temi, kao i u svemu ostalom.

Naime, pre mesec dana mi je preminuo tata. Kazu srce. Bio je srcani bolesnik, imao dva infarkta, 5 stentova.
Taj dan nikakve tegobe nije imao, niti se zalio na bilo sta.
Samo je legao i posle 10 min je bilo gotovo, kao da je samo zaspao.
Svesna jesam da ga vise nema, ali i dalje ne mogu da prihvatim da ga vise nikad necu videti. Znam da je jos uvek sve sveze i da treba vremena.
Nocas sam ga sanjala. Zadnji put kada sam ga videla, bilo je na blic kod sestre. Nedelju dana posle toga je preminuo. Mozda sam ga i videla jos jednom u toku te nedelje, pokusavam da se setim da li jesam ili ne.

Do sada sam se "dobro" drzala, mislim da tek sada pocinje da me stize. Za ovih mesec dana smo dva puta bili u selu (tamo se sve desilo), ali sada zadnji vikend kada smo bili, mnogo mi je tesko palo.
Veci deo dana imam osecaj kao da mi neko stiska neki sundjer u grudima...

Kako ste se vi izborile sa ovakvim stvarima? Da li stvarno vremenom naucimo da zivimo sa tim da ih vise nema?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 14:07:55   
nata11
Moje saučešće QL

_____________________________





(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 14:08:52   
Queen Lady
Hvala Nato

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 14:10:25   
Ivanka 75
Queen, moje saucese... 😟


Ja i posle 20 godina oplakujem baku i posle 15 godina deku. Samo mi se stegne u grudima. Secanja i lepi trenuci ostaju. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 14:44:06   
Queen Lady
Hvala Ivanka. Verujem da ce bol uvek da bude prisutna, kao i da naucimo da zivimo sa tim

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 15:19:11   
Ivanka 75
Vteme donekle leci rane. Mene najvise pogode mesta i zajednicki trenuci kojih vise nema. 


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 16:15:15   
flamingos
QL,moje iskreno saučešće.Oba roditelja sam izgubila,.Rano su otišli...Ne leči vreme ništa.Već,vremenom čovek navikne sa time da živi.Mora,jer nema gde iz kože.Tek kada se takve stvari dese,čovek shvati koliko je jak.Drži se.Ljubim te puno.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 17:05:55   
Ana RR
Žao mi je zbog tvog gubitka, Queen... moj svekar je tako otišao, pred nama je samo seo u fotelju i izdahnuo.. strašno..

Vremenom bude lakše ali zapravo samo naučiš da živiš sa tim. Za mesec dana će biti 7 godina od kako nema moje sestre a ja i dalje očekujem da dođe, da me pozove..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 20:53:47   
IvanaSK RR
Queeen, primi saučešće.Ja bih se slozila sa tim da vreme ne leci nista, nego se covek nauci ziveti sa tim bolom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gubitak voljene osobe
29.12.2021 21:24:36   
Sanjica26 RR
Lejdi, ja sam izgubila tatu pre dve godine. Znam kako se osecas. Ja nisam mogla da odbulujem, jer su deca oko mene. I dalje mi je tesko, jer sam bila jako vezana za njega. Nisam stigla da mu kazem koliko ga volim. Svaki dan razmisljam o njemu. Bol je ostao, ali naucis da zivis sa time. Grlim te. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 8:46:04   
dddaca
Queen moje saucesce

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 15:13:06   
Mirko Svirko
QueenLady, moje saucesce.

Jako mi je zao zbog tvog gubitka. Budi jaka.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 15:54:47   
Queen Lady
Hvala vam zene puno. Kod mene je da kazem ista situacija kao i kod Sanjice. Pored dece nemam ni vremena da razmisljam o tome da ga vise nema. Uvece zaspim sa njima i tek kada ostanem sama, ja ppcnem da razmisljam o njemu. Prvih 10 tak dana nisam ni bila svesna, sad mi je sve teze cini mi se.



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 16:10:28   
Sanjica26 RR
Lejdi meni je tesko kad odem kod mojih da odem i na groblje. I to uglavnom idem sama. Ali sada suze ne mogu da krenu. Poslednja dva puta je Sofija htela sa mnom. Teodora nije htela. Ona je velika pa je svesna da ga nema. I nekad kad je vreme za spavanje ona se seti njega i pocne da place. Uopste nisam insistirala da Sofi ide sa mnom. Ona je izrazila zelju da ide. Usledilo je mnogo pitanja.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 18:46:25   
Queen Lady
Joj Sanjice, isto je i kod mene. Tesko mi je kad odem kod mojih jer znam da ga vise nema, u selo isto (tamo je umro i tamo je sahranjen). Neobicno mi je i cudno bez njega. Na groblje izlazimo kad god odemo u selo. Sad petog dajemo 40 dana. Ja sam od sutra na odmoru, idem u selo sa decom i muzem. Bicemo tamo 5 dana. Sto je najgore, tesko mi je i slike njegove da gledam. Pogledam na trenutak i ne mogu vise od toga. 

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 19:02:55   
Sanjica26 RR
Sve te razumem Lejdi. Mami je neuporedivo tezi, jer je ceo zivot provela sa tatom u srecnom braku. Slika je tu. Kad odem kod mame, imam utisak da me tata posmatra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gubitak voljene osobe
30.12.2021 22:31:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Joj Sanjice, isto je i kod mene. Tesko mi je kad odem kod mojih jer znam da ga vise nema, u selo isto (tamo je umro i tamo je sahranjen). Neobicno mi je i cudno bez njega. Na groblje izlazimo kad god odemo u selo. Sad petog dajemo 40 dana. Ja sam od sutra na odmoru, idem u selo sa decom i muzem. Bicemo tamo 5 dana. Sto je najgore, tesko mi je i slike njegove da gledam. Pogledam na trenutak i ne mogu vise od toga. 
Lady,drži se.Apsolutno te razumem...Teško je...


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here