|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li mogu zatrudniti na neuobičajen način?
28.1.2019 20:26:50   
Ljuby
Dragi forumaši,

izvinite što pokrećem malo neobičnu temu za ovaj forum. Pišem jer je forum jako popularan i cijenjen. Također, izvinite ako je moje pitanje malo nebulozno, ali ja sam užasno zabrinuta jer beba mi u ovom trenutku, nažalost, ne bi nikako dobro došla user posted image

Bila sam sa momkom, nismo imali odnos već je samo on mastrubirao i ejakulirao. Bilo mi je dosta sperme na rukama, koju sam obrisala maramicama, zatim temeljito oprala sapunom i vodom. On je otišao u wc (nakon što se je temeljito obrisao maramicama), a nakon nekih 15 minuta poslije njega sam otišla ja. Obrisala sam se wc papirom za koji se sada bojim da je eventualno moglo ostati sperme sa njegovih ruku jer je koristio isti papir. Papir je bio suh, nisam vidjela ništa vlažno, ali sam opet zabrinuta. Nakon toga, trebala sam promijeniti dnevni uložak te sam opet 2-3 x sapunom i vodom oprala ruke i posušila peškirom prije zamjene uloška.

Molim Vas, da li postoji ikakva mogućnost da je, ako je na wc papiru ostalo imalo sperme sa njegovih ruku, da je mogla dospjeti do moje vagine kad sam se brisala? Pretpostavaljm da je sperma, ako je imalo bilo, već bila suha, ali sam, bez obzira, jako uplašena. Dalje, da li postoji mogućnost da, iako sam više puta temeljito oprala ruke i obrisala, da je i trunka sperme mogla dospjeti sa mojih ruku na moj dnevni uložak kada sam mijenjala? Naravno, apsolutno nikakve penetracije nije bilo niti sam se dodirnula, ali sam užasno zabrinuta da li postoji ikakva mogućnost trudnoće u ovom slučaju.

Ovo se desilo kad mi je bio 6.dan cuklusa (zadnji dan krvarenja) a ovulacija mi obično bude 11/12. dan. Da li da uzimam Ella One dok još nije ovulacija nastupila (i da li će mi to uveliko poremetiti ciklus)?

Izvinjavam se još jednom na ovom pitanju ali ne mogu mirno spavati. Ako je neko imao slično iskustvo, jako bih cijenila da podijeli sa mnom.

Hvala Vam svima unaprijed!





< Poruku je uredio Ljuby -- 28.1.2019 20:28:00 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li mogu zatrudniti na neuobičajen način?
28.1.2019 20:46:13   
IvanaSK RR
Poruka je premestena u temu Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ljuby)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here