|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rhogam
21.4.2009 12:24:55   
Anoniman
Drage moje...

S obzirom na moju trenutnu situaciju zelim dobro da se raspitam....

Da li se ova inekcija, koja se daje RH negativnim majkama da ne bi stvarale antitela, kupuje ili je deo standardne procedure u bolnicama prilikom pobachaja,porodjaja i sl?

Ako se kupuje, da li je lako nabaviti, tj da li ima u apotekama, ili se specijalno naruchuje???
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rhogam
21.4.2009 12:34:26   
Ana RR
Moja dr je uvek ima u ordinaciji, ali verujem da to svi privatnici imaju. Ne znam za državne lekare, ali ja se iskreno nadam da ti neće trebati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rhogam
21.4.2009 12:36:53   
Modessty
neznam tvoju situaciju

Rhogam uvek imaju u bolnici. Meni su ga dali 24h nakon spontanog.
Neznam da li ga ima u apotekama.
Najbitnije je da ga primiš na vreme.
Ja sam sestrama u bolnici probila uši trežeći Rhogam. Plašila sam se da ne zaborave da mi daju

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rhogam
21.4.2009 12:39:03   
Anoniman
Pa toga se i ja bojim da mi ne daju...ali da ga nemaju pa da moram sama da nabavljam....
Poshto nemam privatnog lekara....osudjena sam na drzavnu proceduru koju ne poznajem...
I ja se nadam da mi netje trebati....ali sumnjam da sam sinotj imala spontani....za sat idem kod lekara pa tjemo da utvrdimo shta se desilo....

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rhogam
21.4.2009 12:44:10   
Modessty
auuuu user posted image
jel si sigurna?
Vidim da si 8 nedelja.
Kod lekara obavezno! A što tek za sat vremena?

Što se Rhogama tiče, neka neko bude u pripravnosti da se rastrči po apotekama ako zatreba. Ako bude trebalo potražiću i ja po Nišu pa ću da ti pošaljem brzom poštom (oni rade i dostavu istog dana)

Javi obavezno!!!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rhogam
21.4.2009 12:52:59   
Anoniman
Pa neznam ni sama....bojim se da jeste pobachaj....
Bila sam odmah rano ujutro...al neka koza (izvinjavam se na izrazu...ali stoji joj taj naziv) me je samo latimichno pregledala i zakazala ultrazvuk tek za sutra....a danas u 2h imam zakazano kod mog lekara....i jedino on moze da mi da uput da idem u bolnicu...ma katastrofa organizacija....

Zato pitam unapred za rhogam jer dok ne stignem do bolnice....puno sati tje protji....a ja nemam vremena za gubljenje...user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Rhogam
21.4.2009 13:01:35   
Modessty
jao strašno je kakvi su!!! Mene dr u Domu zdravlja ostavila sa nenoralnim krvarenjem da čekam na uput za bolnicu ispred vrata ordinacije. Onda je mm utrčao unutra i mislim da samo što je nije tuko. Kad sam stigla u bolnicu rekli mi da sam trebala pravo kod njih da dodjem a ne da idem po uput.
Neznam stvarno šta da ti kažem.
Jel prestalo krvarenje ili nije?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Rhogam
21.4.2009 13:05:10   
Anoniman
Prestalo je....neznam i shta bi vishe krvarilo...kad mislim da sam juche dushu ispustila...user posted image

Sad tju videti shta mi kaze u dispanzeru....ako me zavlache...idem ravno u privatnu kliniku....prvu koju naidjem...da me pregledaju i daju shta treba da daju.... neznam kako tju to da platim....ali snatjitju se
user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Rhogam
21.4.2009 13:08:15   
Modessty
ma pozajmi pare ako treba!

A što nisi juče išla pravo u bolnicu? iako je praznik oni uvek moraju daimaju nekog dežurnog lekara

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Rhogam
21.4.2009 18:44:08   
Anoniman
Pa sinotj u 23:15 sam prokrvarila. Bila sam na pregledu,otishla mi je i beba i posteljica,nicheg nema na ultrazvuku... Kupila sam rhogam (5500 din) i dobila neke kapi i kapsule da pijem sutra posle revizije :(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Rhogam
21.4.2009 19:04:27   
Mery
Smeshkice znam da nema rijeci kojima bi te sada mogla utjesiti, moras biti jaka da izdrzis. Znaj da mislim na tebe i saljem ti jedan snazni prijateljski user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Rhogam
21.4.2009 19:29:25   
Anoniman
Hvala na podrshci... dusha me boli :-(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Rhogam
21.4.2009 19:32:05   
Mery
Vjerujem ti duso, zivot je ponekad takvo sr*** 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
21.4.2009 19:36:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mery)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Rhogam
21.4.2009 19:40:21   
Ana RR
Jbm ti život user posted image ... ne mogu ti opisati koliko mi je žao... znam kako se osećaš, ja sam bila očajna kad mi se to desilo... uz tebe smo, grlimo te i ljubimo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Rhogam
21.4.2009 19:40:43   
ljubičica
Smeškice, budi jaka, to je teška situacija i ja sam prošla kroz isto kao i dobar broj naših drugarica sa RR i svaka će razumeti kako se osećaš. Znam da je teško, ali izdrži... Baš mi ja žao user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Rhogam
21.4.2009 19:42:31   
sneza24
Smeshkice jako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo budi jaka i bice jednog dana i user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Rhogam
21.4.2009 20:36:06   
Tralala
Smeshkicauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Rhogam
21.4.2009 20:39:12   
Lilly*
Smeskice moja draga, jaakoo mi je zao user posted image user posted image user posted image  Drzi se user posted image user posted image

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Rhogam
21.4.2009 20:45:55   
Anoniman
Joooj i meni je zao mnogo!

user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Rhogam
21.4.2009 22:47:04   
Anoniman
Žao mi je Smeshkice... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Rhogam
21.4.2009 22:54:02   
Sneža
Žao mi je što ti se to desilouser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Rhogam
22.4.2009 0:27:28   
kumara
Jao smeshkice... user posted image user posted image user posted image Srce moje, samo budi jaka!!!! Molim te! Znam kako se osecas i nema reci koje bi te utesile, ali... Eto, neke stvari ne mozemo da sprecimo!!! Mi smo uz tebe!!! Ljubim te!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Rhogam
22.4.2009 7:57:30   
NadaR
Zao mi je Smeshkice user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Rhogam
22.4.2009 8:34:43   
Anoniman
Bas mi je zao Smeshkice user posted image . Budi jaka, uz tebe smo!!!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here