|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 10:14:11   
gabrijelaaa
Interesuje me kakvi su vaši utisci o filmu ,pošto kažu da je to omiljena knjiga među domaćicama ...još sad ima i film...
Meni se iskreno svideo ,i veoma je približan knjizi...e sad jedino je što sad čekamo drugi deo...user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 10:16:49   
emicaa
Ja nisam gledala,vudjela sam najavu i glumci mi se uopšte nisu svidjeli,posebno on,baš sam razočarana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 10:19:32   
gabrijelaaa
Pa nije bas sve kao sto izgleda... i ja sam mislila da je bezveze zbog tuđih komentara...ali meni se sviđauser posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 10:20:04   
choopa choops
Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 10:27:43   
Anoniman
Mene je film zaintrigirao, jedva cekam da ga odgledamuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 10:34:50   
wivern

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" user posted image



Ja imam problem sa knjigama za domacice user posted image
Udjoh na temu cisto da vidim komentare, nit citala nit gledala, niti planiram ista od toga

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 11:21:47   
mama krava

IZVORNA PORUKA: wivern


Ja imam problem sa knjigama za domacice user posted image
Udjoh na temu cisto da vidim komentare, nit citala nit gledala, niti planiram ista od toga



Isto mislimouser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 15:28:49   
Peace*
Sva tri dela knjige sam progutala, zovite me šupljom, ali obožavam "lako štivo". user posted image

I, naravno da sam i film odgledala. user posted image
Takođe sam bila razočarana izborom glumaca, ali nakon filma sam promenila mišljenje.
Neki zameraju da je on previše mlad - jbg, taki je opisan i u knjizi.
Neki zameraju što ona ima žbun dole i dlakave noge - jbg, taka je opisana u knjizi.
Neki zameraju da fali sexa - da ga ima više, zamerali bi to i ne bi bilo za bioskop.

Meni je film čista 10! user posted image Naravno da knjiga ne može u potpunosti da se prenese na film, zato je tu mašta i sećanje iz knjige, da to popuni.

Neki su rekli "Ceo bioskop se smejao na momente kao da gleda komediju"... pa, ja ne bih rekla da su se ljudi zato smejali, bar ne oni koji su čitali knjigu.

Zaključak: Sva sreća pa je drugarica ponela unučiće Pelina, baš su mi bili potrebni u par navrata. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 16:14:40   
Olga75

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" user posted image


ja ni Koelja nisam citala user posted image
koliko sam iz prepricavanja skapirala to je neki SM fazon i tako to , cula sam i odusevljenje i zgrazavanje
i da nisam gledala
tako da eto , pisem da bih napisala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 16:31:19   
Anoniman
Kod nas je u utorakuser posted image sutra idem da kupim karte valjda ih jos imauser posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 16:41:24   
gagana83
Ja nemam nista protiv ˝ lakog stiva˝ ali ovu knjigu nisam mogla do kraja da procitam.
Radnja i opisi nikakvi, emocija nula, meni to dodje kao kombinacija Pan erotike i Uspavane lepotice user posted image (a nemam nista ni protiv Pan erotike ni protiv bajki user posted image )

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 16:45:59   
emicaa
Mene lično je razočarao njegov fizički izgled,znam da su ukusi različiti ali meni je strašno antipatičanuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 16:52:54   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" user posted image


ja ni Koelja nisam citala user posted image

tako da eto , pisem da bih napisala user posted image


Isto :)

i

Isto :)
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 19:29:10   
veselicaa
Film nisam gledala.a kako je kod nas bioskop misaona imenica,nacekacu se user posted image Knjige zelim da kupim ali mi se nekako ne daju pare,moja sestra cita i kaze da je kniga bezveze.Najverovatnije cu od nje da uzmem ako me u medjuvremenu muz ne iznenadi,objasnila sam mu detaljno kako da ih naruci user posted image .Sve u svemu volela bih da pogledam film a za knjige mislim da mi se nece dopasti ali pokusacu da ih procitam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 19:37:08   
jess021
Necu gledati, knjiga mi je bila katastrofa. Citala sam sva tri dela posle transfera, cenim da je sve to moglo stati u jednu knjigu i biti solidno stivo. Ovako bzvz, s tim sto na svakoj petoj strani ponavlja skoro iste recenice.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 19:43:22   
jovicaa
omiljena knjiga domacica. sta su domacice neka posebna vrsta?user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
18.2.2015 19:44:33   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jovicaa

omiljena knjiga domacica. sta su domacice neka posebna vrsta?user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
19.2.2015 7:08:11   
branki*
nisam gledala film,niti citala knjigu,niti planiram.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
19.2.2015 7:18:12   
soni
Citala knjigu...Totalno lose napisano, dosadno..

Film cu gledati jedan dan kad bas ne budem imala sta da radim

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
19.2.2015 7:21:18   
mali_mis
Nisam citala knjigu niti sam gledala film. Snaja i brat su pre neki dan isli da gledaju film. Snaja je odusevljena, ali kaze da je knjiga mnogo bolja, dok se brat jadan smorio user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
19.2.2015 7:24:38   
Ana RR
Veselice, možeš sigurno da nađeš online da čitaš.

Ja sam pročitala letos, negde pred put za Kanadu (tada mi je trebalo neko lako štivo user posted image ) i meni je to sve samo za razbibrigu. Kao da sam odgledala epizodu Očajnih domaćica ili nešto slično.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
19.2.2015 19:32:40   
veselicaa
Ana,ja sam staromodna,samo papir dolazi u obzir.
Da ne bude zabune,nije meni zao da dam pare za knjige,cak ih i previse kupujem nego se sve mislim da mi se nece dopasti a za te pare mogu kupiti nekoliko drugih knjiga koje vec duze vreme planiram.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
19.2.2015 19:36:09   
Anoniman
ja kupila karte, idemo moja jetrva i ja, zensko vece, deca ostaju kod muzevauser posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
25.2.2015 7:58:40   
Anoniman
Gledala sinoc, pa da prenesem moje utiske.


Film je lepo uradjen, skupa produkcija, dobra muzika, lep glumac, mada mislila sam da mi s enece dopasti, delovao je tako, ali ipak je frajer. Glumica paaaa ne svidja imi se, on se toliko zaljubio u nju, a mislim da su mogli i bolju da nadju.

Film kao film mi se nije svideo u potpunosti, nije kao knjiga, ima dobrih delova, ali oni SM, pa preteruje (glumac).

Na kraju ga je ostavila iako ga voli, film se zavrsio kao sto je poceo, mada je on posao za njojm, ona ga je napustila, i ja bih.user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi )
25.2.2015 8:01:33   
Anck Su Nmaun
Paa zastooo mi rece kraj user posted image user posted image user posted image
Ja citam knjigu trenutno a film necu da pogledam dok ne procitam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here