|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muški ili ženski ginekolog
8.6.2008 15:55:30   
guppy RR
Muški ili ženski ginekolog? Da li je svejedno?
Imate li neke predrasude? Koga ste izabrale?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muški ili ženski ginekolog
9.6.2008 21:28:54   
kentaurka
Ja sam nekako vise za zenskog.Pre trudnoce sam uvek imala zenskog,a onda kada sam bila u porodilistu ispregledaju Vas svi zivi user posted image  .I sada imam zenskog,kao mislim zenski me bolje razume,imamo iste boljkeuser posted image .

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muški ili ženski ginekolog
9.6.2008 22:52:04   
guppy RR
Ja imam muškog ginekologa i mnogo sam zadovoljnija nego kod ženskih G.
Kod ženske mi se uvek činilo sve u stilu "šta toliko kukaš" - kako nekome, ko nema bolne mestruacije objasniti, koliko zna da boli user posted image
Trenutni G uvek sasluša, uradi sve što može da ustanovi šta je... i JAKO sam zadovoljna.

... a dvoumila sam se i ja... user posted image

(odgovor članu kentaurka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muški ili ženski ginekolog
10.6.2008 23:07:52   
Anoniman
Ja imam ženskog ginekologa, i ona mi je vodila trudnoću, i sada idem kod nje na redovne kontrole - prezadovoljna sam, ali mi je carski rez radio muški ginekolog jer moja doktorka ne voli carske rezove, mnogo više voli prirodne porođaje a taj ginekolog je najbolji u gradu za carske (stvarno je napravio minimalan i perfektan rez), tako da je on bio glavni a moja doktorka je asistirala.
Inače, nemam predrasude na tu temu-smatram da su oni svi lekari i trebali bi biti na prvom mestu profesionalci, uopšte ne vidim u njima pol, samo lekara.

< Poruku je uredio Tasha -- 10.6.2008 23:13:15 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muški ili ženski ginekolog
11.6.2008 19:15:44   
spps
ja imam muškog G,nikad nisam imala problema s njim.tekom trudnoće navikla sam na njega i za mene je doktor kao i drugi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muški ili ženski ginekolog
13.6.2008 21:53:36   
Bojana_Nis
muski ginekolog,imala sam jako lose iskustvo sa zenom!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muški ili ženski ginekolog
10.7.2008 14:50:13   
MERYEN
Meni je privatno muski ginekolog,ambulantno zenski,oboje su ok.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muški ili ženski ginekolog
27.7.2008 21:31:50   
Bebanica
Sve jedno mi je,ali mi je dr. muskarac,vise sam isla na to ko je strucan a ne kojeg je pola user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muški ili ženski ginekolog
6.8.2008 10:18:26   
AleksandraDj
Ja idem u privatnu kliniku(bolnicu)  koju drze muz i zena, zena me je vodila dok nisam ostala u drugom stanju (imali smo komplikacije pre trudnoce) a kasnije me je preuzeo njen suprug. Odusevljena sam i sa jednim i sa drugim doktorom, ne pravim pitanje da li je musko ili zensko sve dok svoj posao obavlja profesionalno i dosledno jednom doktoru koji se bavi zenskim problemima. Moram priznati da mi je doktorka bila draza jer je opasna, sve sto ima da ti kaze ona ti kaze otvoreno i bez uvijanja a opet je draga i jako dobra, a doca mi je malo cutljiv i moram sve da ga pitam sama, nista se ne seti da mi sam kaze, moram kljestima da mu vadim reci iz usta, a to mi je bezveze..Redovno odlazim na kontrole sa spiskom pitanja a on mi samo klima glavom u potvrdnom ili odrecnom smislu, pa sam morala na predzadnjem pregledu da mu kazem da poradi malo na svojoj komunikaciji samnom jer je poceo da me nervira.. (oduvek sam bila alapaca) user posted image E tu mi doca crko od smeha, zamalo da se prevrne sa stolice, izvinuo se i od tada je sve ok, videcemo dalje.. user posted image

(odgovor članu Bebanica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muški ili ženski ginekolog
6.8.2008 12:33:47   
prase
Ne znam zasto ni kako, ali meni je nekako lakse sa muskim ginekologom. Isla sam na koliko-toliko redovne kontrole pre trudnoce i nisam bila posebno zainteresovana da imam svog ginekologa (kojeg sada, naravno, imam) - tako da su me do sada pregledale 3 zene i 3 muskarca. Zene su mi (sve tri) delovale nekako uzdrzano i stegnuto, dok su muskarci delovali smireno i profesionalno... ili je to sve u mojoj glavi user posted image

Elem, mozda taj moj utisak ima veze sa ovim:

"According to a new survey, women say they feel more comfortable undressing in front of men than they do undressing in front of other women. They say that women are too judgmental, where, of course, men are just grateful."

- Robert De Niro

user posted image

Svu salu na stranu, pa i ovo sto ja napisah bez sale kao svoj utisak, mislim da je skroz svejedno... Bitno je da je taj neko strucan, profesionalan i lepo vaspitan. Sve ostale osobine, ukljucujuci pol, su podjednako vazne kao i boja kose user posted image

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2008 13:11:44   
DiNkA32
Mislim da je isto, svejedno je, netreba misliti o tome da li je musko ili zensko,bitno je da je ok ginekolog koji je spreman da ti sve objasni i da ti da potpun odgovor ukoliko imas pitanje, ...a sigurno imas.. kao i ja,

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2008 15:17:46   
gracija
Slazem se sa tobom dinka32,ali ja sam ipak nesto "opustenija"kod muskog ginekologa.Zasto je to tako....ne znam,ali znam da mi je on super i da ga mogu zvati ako treba i u pola noci.

(odgovor članu DiNkA32)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muški ili ženski ginekolog
28.9.2008 13:09:06   
guppy RR
gracija, nazoveš i kažeš "doktore, dosadno mi je, šta ima na TV?user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Muški ili ženski ginekolog
12.12.2008 19:55:06   
sonja999s
ja idem kod muskog(trudnocu sam pocela voditi kod njega) ali cu verovatno i nastaviti posle

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muški ili ženski ginekolog
12.12.2008 21:59:49   
Anoniman
Kod mene je presudan faktor to što se stidim da se skinem pred muškim ginekologomuser posted image . (A nije me sramota da u toplesu šetam po plažiuser posted image ).

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muški ili ženski ginekolog
13.12.2008 7:22:38   
gracija
gracija, nazoveš i kažeš "doktore, dosadno mi je, šta ima na TV?"

Ja sam ovo tek sad vidjelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muški ili ženski ginekolog
10.2.2009 12:47:32   
marjetica
Ja imam ženskog ginekologa.





http://decakilidevojcica.blogspot.com/

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.3.2009 10:11:54   
vrabac
izabrala sam muškog G i nisam pogrešila čovek je stvarno divan, a što se tiče poziva provereno se javlja i odgovara na sva pitanja uz osmeh, inače je u stilu bilje da pitaš nego da sama odlučuješ.
ovo mi je prva trudnoća tako da mi je sve novo user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.3.2009 3:21:26   
kumara
Ja sam bila u fazonu "nikad muski G", jer me bilo sramota. I uvek sam isla kod zena. Igrom slucaja (hvala mojo kumi!!! user posted image ), dosla sam do muskog dr pocetkom godine. Sad ga ne bih menjala ni za sta na svetu!!! Obozavam ga!!! Javlja mi se na sve pozive, brine, odnah reaguje... Ma prosto nemam dovoljno pozitivnih reci da ga opisem!!!! user posted image

(odgovor članu vrabac)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.3.2009 7:52:00   
Anoniman
Ma mene u domu zdravlja vodi zenski g, a moj doktor koga imam vec niz godina je muskarac i zadovoljnija sam njime... on mi kaze mnogo vise, nego doktorka... nije ni ona losa, ali joj trebam izvlaciti reci iz usta, nista mi ne prica, dodjem kod nje na pregled ili[ ultrazvuk, i samo sto dobijem je da sve rezultate prepise u moj karton i to je to, a da nista meni pritom ne kaze... naravno ako prethodno nisam bila do mog dr-a, ja je pitam sta me zanima, mada mi i tada ofrlje kaze sta treba.
Zato mog dr-a ne menjam!
I da vam budem iskrena, muski g su mi nekako uvek bili nezniji (mislim na ono kad stave onu metalnu hladnu "kasiku" - kako je ja zovem, za pregled... a i na klasican ginekoloski pregled). user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 2:38:18   
kumara

IZVORNA PORUKA: Trinny
I da vam budem iskrena, muski g su mi nekako uvek bili nezniji (mislim na ono kad stave onu metalnu hladnu "kasiku" - kako je ja zovem, za pregled... a i na klasican ginekoloski pregled). user posted image


user posted image user posted image user posted image bas si me nasmejala!!! Ali potpuno si u pravu!!! I meni se cini da su muski nezniji!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
26.3.2009 7:22:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 10:45:48   
Anoniman
Pa, jes tako... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 10:48:10   
Anoniman
muski i ginekolog i stomatolog... nesto u njih imam vise povjerenja a brate dragi i njezniji su 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 10:52:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

muski i ginekolog i stomatolog... nesto u njih imam vise povjerenja a brate dragi i njezniji su 


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here