|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Propusti i greske na vasem vjencanju :(
10.10.2009 10:02:18   
NadaR
Ana se zalila na slike u temi Fotki sa vjencanja, pa me podsjeti na jedan propust na mom vjencanju ... Zamislite donijeli konobari tortu a zaboravili sampanjac! user posted image

I onda svi tako cekako 10 min da jedan smotani to donese!user posted image

Eto, mogli bi da pomognemo nasim buducim rr mladenkama na sta da obrate paznju!


< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.1.2010 11:35:50 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
10.10.2009 10:04:04   
guppy RR
bez propusta, tj. nisam obraćala pažnju na to da li po rasporedu nešto kasni ili ne... sve se desilo što se mora i bilo je svima PRELEPO!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
10.10.2009 10:38:12   
NadaR
super Guppy!
Ja sam se bas,bas bila iznervirala ... user posted image

I onda skontam , pa to je moje vece,jedno jedino takvo!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
10.10.2009 10:41:38   
Modessty
IZVORNA PORUKA: guppy RR

bez propusta, tj. nisam obraćala pažnju na to da li po rasporedu nešto kasni ili ne... sve se desilo što se mora i bilo je svima PRELEPO!


i kod mene isto! Ja čak nisam ni znala kada su doneli tortu u kafanu! user posted image Bila sam zauzeta ludiranjem user posted image user posted image user posted image user posted image

malo me fotograf iznervirao, ali to je došlo posle svadbe, pa se ne računa user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
10.10.2009 13:29:32   
Anastazija
Ja sam svojim prezadovoljna.. Bilo je predivno... I opet bih isto uradila.... user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
11.10.2009 9:53:12   
afrodita
Mislim da nema nista gore nego kad po mladu
ne dolaze skoro dva sata. Dva sata cekanja za jednu
mladu je toliko dugo da krecu suze, da krece nervoza,
da dolazis do ludila i taman da poludis do kraja evo
mladozenje i ostalih sa izgovorom KASNILA MUZIKA
NISMO MOGLI DOCI BEZ HARMONIKE.
user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
11.10.2009 21:28:27   
Anoniman
Nije bilo propusta. user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 0:09:31   
gagana83
Ni kod nas nije bilo propusta jer smo mm i ja sve sami organizovali i sve je bilo po nasem. Nismo dali matorcima da umesaju prsteuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 0:50:53   
jasnicak
pa ni kod nas nije bilo propusta mi smo sve sami organizovali pa smo se valjda bas potrudiliuser posted image

_____________________________

Ono sto vidim ovde ranjava srce moje i zato trazim.....Ono sto trazim srce moje ovde ne vidi i zato VERUJEM!!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 7:25:57   
NadaR
Blago vama!
Jedino sam ja bila neki baksuz! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jasnicak)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 7:59:24   
afrodita
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Blago vama!
Jedino sam ja bila neki baksuz! user posted image


zajedno samnomuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 14:48:49   
Markovicka
Baksuz? Ne znate vi sta je baksuz..odakle da pocnem. Ovi iz cvecare poslali neku decu da kace, nista nisu znali, na kraju lepljene girlande selotepom!! Kad smo krenuli dole , restoran je bio na4. spratu, lift zakljucan, zaboravili...Kum nije mogao da otvori sampanjac u opstini, moj cale pomagao, raskrvario ruku..U crkvi se kum onesvestio....Cale zaboravio da drzi govor...Bend nije odsv\irao moju jako dragu pesmu za prvi ples, vec neku drugu od te grupe!!!!Tortu umesto da prosetaju sa onim vatrometom kroz salu doneli direkt pred nas, izvadili smo stvar igrajuci oko nje, ispalo super, svi tapsali
Bese to sve u svemu jedna divna svadbauser posted image ali, zaista!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 14:53:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 15:02:19   
Markovicka
U nekim trenucima mi doslo dauser posted image , posle smo se smejali secajuci se...Malo previse propusta i pehova, ali sve ostalo je bilo sjajno, tako da je utisak ipak prelep.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
12.10.2009 16:49:04   
Delijagirl
Kod nas je valda trebalo da bude par greska i propusta jer je bilo sve tako brzo pa ne obracas paznju.
1.Dakle moja prva greska je bila sto nisam povela nesto da se presvucem na svadbi. Crkla sam u vencanici.
2.Ja koliko sam smotana nabila sam se po kraju vencanja kada smo isli sa marakane na neki siljak na koje su nabijene stolice i probio mi je baletanku i imala sam bas veliki hematom na stopalu
3. Zaboravili smo da kazemo u restoranu da sam alergicna na orase i dobili smo med i orase kada smo dosli u restoran.
4. Razbila im se casa na kojoj je pisalo Marko (mm) kada su nosili tortu i na kraju ni ja nisam dobila svoje user posted image
To je to sto se sada setim...



_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
25.1.2010 4:35:45   
She Ra
Sve u svemu, bilo je super, osim nekoliko sitnica..

- Zaboravila sam da ponesem preobuku..
- Ljubili smo se i previse sa gostima, jedno 2h smo samo cmakali i slikali se..
- Muzika se u jednom momentu otela kontroli, pa mm morao da urgira user posted image
- Mm cepom od sampanjca pogodio jednu goscu, stariju gospodju, koja je bila prilicno daleko, ali je imala najvecu glavu u okolini user posted image
- Kamerman je bio prilicno nedokazan, zumirao je bez ikakvog razloga i smisla.. user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
25.1.2010 7:56:11   
minavb
Moj drug je doveo neku ribu u crvenoj haljini koja se napila kao dupe u roku od 10 minuta, napadala sve frajere i posteno izbljuvala wc. sve ostalo je bilo fenomenalno.

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
25.1.2010 9:28:07   
Anck Su Nmaun
Naravno da ih je bilo ali sam se trudila da me nista taj dan ne iznervira ..sad kako je tako je i sta da se radi!
-Prvo moj dragi nije obavestio roditelje gde treba da stoje...pa su malo stajali razdvojeni na ulazu kad se docekuju gosti
-zbog nekog rasporeda gostiju po  br.stolova...koji je isto mm orepravljao pomesalo se malo pa ljudi su se pogubili ( ali nije strasno)
-Svece koje su trebale biti popaljene po sali pre torte nisu sve bile upaljene ( greska konobara)
-Torta nije izgledala kako sam narucila ..pa kad se pojavila u sali zamalo me srce nije opalilo ali sam se brzo  iskontrolisala... i rekla sebi ... ma zbog cega da se nerviram ....Opustenooooo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
25.1.2010 14:59:59   
aster
Svadba je bila super i nama, a i svim gostima. MM i ja smo sve sami organizovali i bilo je sve onako kako smo hteli i zamislili. Izdvajam 2 detalja user posted image user posted image user posted image user posted image

mom svekru su u crkvi cigančići ukrali torbicu sa poklon čestitkama (ili ti parama). Naime, kad je bilo gotovo venčanje u crkvi i kad su gosti izašli, ostali smo mi najbliži da se slikamo. A moj svekar kako je bio zbunjen, ostavio torbicu sa strane i došao da se slika. Kad je skontao da je zaboravio torbicu, već je bilo kasno. Dobra stvar je da niko od gostiju nije znao šta se dešava, čuli su tek za par dana, a neko možda ni sad ne zna, a takođe je dobro i to što su policajci uspeli uspešno da reše ovaj slučaj i da nađu skoro sve pare ( u roku od 2 sata sve su sredili tako da smo se mi skroz opustili i uživali).

2. u opštini sam greškom očepila kuma, a ne muža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim, posle sam i muža user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
25.1.2010 18:01:18   
cicko
Mm i ja zivimo godinu i po nevencano i jos uvek ne znam kada cu se odluciti da konacno ozvanicimo vezu.

Pre 3,5 godine sam se razvela, posle 5 meseci pakla. Propusta na nasem vencanju nije bilo puno, ali bio je jedan koji bih sad mogla protumaciti kao neki "znak", los predznakuser posted image . Posle vencanja otisli smo sa 20tak ljudi na rucak u restoran (roditelji, kumovi, uza rodbina). Problem je bio to sto je moj tadasnji najbolji dru- ujedno i kum rekao da ne unajmljujemo fotografa, jer je njegov tata kamerman na tv, pa ce nas on i fotografisati. Za vreme vecere njegov tata je dosao umesto sa fotografijama sav izbezumljen i ocajan... Mem. kartica koja je bila u aparatu bila je toliko izrabljena da ni jedna jedina fotografija nije mogla da se napravi. Da nije bilo pojedinih ljudi koji su slikali mob. telefonima ne bih znala ni kako sam izgledala na vencanju. user posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
25.1.2010 23:56:02   
She Ra
Uh, cicko.. to je bas strasno user posted image

Ja mm-a kad sam ocepila (a on nije znao da taj momenat postoji uopste), pogledao me u stilu: Sto mi u sred vencanja gazis bele cipele? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
26.1.2010 0:49:40   
JULIE
imali smo jedan propust,tacnije tudju greku zbog koje sam poludela.Na sredini sale na plafonu imali smo tzv.balon eksploziju,to je onaj ogroman balon u kojem ima 150malih.On se aktivira da pukne daljinskim upravljacem,ali pametan covek nije proverio baterije.Trebao je da pukne za vreme prvog svadbenog plesa,ali smo morali da igramo na 2,3pesme i na kraju vidim ja ovog ide nama u susret sa nekom motkom koja ima siljak na vrhu i ladno je time probusio balonuser posted image user posted image user posted image sad mi smesno a tad sam htela da ga zadavimuser posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
26.1.2010 12:06:55   
engimengi
Deda i baba od mm su mi zakacili marke na vencanicu iako ja to nisam zelela,po nekim njihovim obicajima i nisam ih na vreme skinula nego sam tako usla u salu i plesala prvi ples!user posted image Na svim slikama imam pare na vencanici,strasno!!A mm pametan svoje skinuo odmah i stavio u dzep...
U crkvi mi je izgoreo veo,sva sreca pa je kum video i ugasio me!!user posted image Doslo je 30 gostiju vise pa su jadni cekali da postave stolove za njih!!Inace svadba je bas bila vesela..

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
26.1.2010 15:42:26   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image


quote]IZVORNA PORUKA: She Ra



Ja mm-a kad sam ocepila (a on nije znao da taj momenat postoji uopste), pogledao me u stilu: Sto mi u sred vencanja gazis bele cipele? user posted image user posted image user posted image

[/quote]

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
26.1.2010 20:24:09   
viking
Ja sa osmehom na licu mogu da kažem da na našem venčanju nije bilo propusta, ali s druge strane mi smo se i trudili da sve bude što jednostavnije pa i nije bilo mnogo prilike da se zabrlja (nije bilo ni kićenja, ni dolaska kući, ni kupovine mlade, ni bidermajera, ni matičara jer smo to odradili nekoliko dana ranije, ničega - svima smo rekli da se nacrtaju u toliko i toliko sati tu i tu i žurka je mogla da počne!) user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here