|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tema za istresanje negativne energije - X deo ;
8.1.2014 8:25:21   
NadaR
Nova tema user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 12.1.2014 22:14:11 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 15:57:05   
17 joka
prosto mi dodje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 16:16:29   
Anoniman
Besna sam i ljuta, i bolesna, i mozda moram u bolnicu, i sve me zivo boli, ma samo mi dodje da pobegnem negde, ne znam kako me ovo sada snslo, tako sam slomljena i malaksala, ne ynma samo sta cu sa Unom ako ja budem morala na bolnicko lecenje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 8.1.2014 16:17:22 >

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 16:21:50   
isidora88
um sta bi?
ja sam sva puna negative, ne znam ni odakle bih krenula, sve me zivo nervira, a pare su glavni uzrok pa onda to sto mateja ne ide u vrtic vec 10 dana, a ja imam ispite 15.januara i nista skoro nisam naucila, odlepicu, mm na terenu do sredine februarauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 16:27:09   
Ana RR
Mm se razboleo odmah posle nove godine, konuktivitis mu ne prolazi, desno oko mu je modro kao da ga je neko nalupao, plus temperatura, kašalj.
Slomilo i mene, temperatura već dva dana, slinim, iskočile mi žlezde na vratu.
A evo od danas i Mare ima temperaturu, oči su mi sumnjive, samo da ne dobije opet konjuktivitis.

Ne verujem, nema ni mesec dana kako sam bila prehlađena, Marko je krajem decembra imao temperaturu i konjuktivitis, nije išao u vrtić od 25. ili 26. decembra, i opet nas svaki virus zakači.

U životu nisam bila bolesna koliko u poslednjih nekoliko meseci tj od kako sam se vratila sa porodiljskog. Do tada sam imala odličan imunitet a sad me ništa ne zaobiđe.

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 16:27:11   
Anoniman
ma imam neku infekciju levog bubrega, mokracnih kanala , od 19.12 se mucim sa tim , pa primala garamicin, pa longacef, sve je bilo dobro, od 5.1. opet isti problemi, ali sada i temperatura i crp mi je 125, leukociti poviseni, sve limfne zlezde su mi otekle, a ne mogu u bolnicu...user posted image user posted image user posted image od juce ne mogu ni riu da pomeri od desne dojke, koliko me boli, svaka zlezda sa strane i ispod pazuha... a sada mi pocinju ispiti, treba da skupim potpise, ma sve je otislo u pm!user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 16:32:05   
isidora88
ana izgleda i posle porodiljskog ima adaptacija kao i u vrticu user posted image
brz oporavak svimauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.1.2014 20:39:41   
Anck Su Nmaun
Ufff kako sam danas bila besna! Isla opet na neki razgovor za posao, i ja svoje sve lepo izresetam, (a uvek se osecam kao na osudjenickoj klupi kad sam na ragovorima) a kad je dosao red na njih neznaju ko ljudi ni da kazu tacnu cifru koja je plata, mislim sve uvijaju, pa ovo pa ono...na kraju sam samo ustala i otisla, hvala ali NE hvala ! Skotovi...skotovi i jos jednom skotovi!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 0:04:45   
Azra_
Anči, ako imaš kod kuće Aerijus, daj Maretu, možda preduprediš konjuktivitis. Nama je tako rekla dr jednom prilikom.

UM, tako sam tužna zbog tebe. Teško je. Što se ispita tiče, to ćeš lako nadoknaditi. Skoncentriši se na rešavanje zdravstvene situacije. Znaju li uopšte šta je u pitanju? Možda je bolje da par dana budeš u bolnici, odradiš sve analize i pretrage, a ne da te šetaju mesec dana, čekaš redove i sl. Znam da ti je zbog Une teško, ali i za nju će biti najbolje da ozdraviš. Meni je isto ovih dana nešto loše i baš sam se zamislila, Bože, ko bi brinuo o ovom detetu da ja ne mogu?! Uvek bude kako mora. Ne možemo mi tu mnogo da promenimo...

ASN, razumem te. Istina, u životu sam jednom bila na razgovoru za posao. Odvratno. Kao da tražiš da ti plate ležanje, a ne rad. Ma bez veze ništa. Ja bijem sebi glavu jer sam mogla da upadnem u državne jasle, ali gospođi se nije radilo, e sad kad ja hoću, vlada donela odluku da naredne 2 godine nema zapošljavanja u državnoj administraciji. Videćemo koliko će poštovati...



< Poruku je uredio Azra_ -- 9.1.2014 0:07:47 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 8:40:41   
Anck Su Nmaun
hahha Azra, Azra to j za jaslice je i i kod mene bio slucaj, ..., sad cekam da me se set_e user posted image user posted image user posted image

A sto se tice razgovora za posao, pa za svojih 32 god biola sam minimum na od oko 100 razgovora za posao ...uzasss! Ali kad dodjes na razgovor pa te ispituje a nema nista pametno da ti ponudi ( a ovako izgleda da razvaljuju) pa sramota!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.1.2014 8:42:29 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 10:43:25   
Azra_
Hehe, set_iće nas se...za dve godine. Mislim da bi tako aktivni ljudi po pitanju traženja posla trebalo nekako da snime te razgovore i kasnije objave uz neku knjižicu. Tek da naša divna država vidi kroz šta prolazi školovan čovek koji želi da radi.


Naravno, svakog časa očekujem da mm iznese ideju o drugom detetu kad već neće biti zapošljavanja naredne 2 godine. A ja i sa ovim jednim, sama, kljakava jedva opstajem.

< Poruku je uredio Azra_ -- 9.1.2014 10:45:58 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 12:39:09   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Azra_

Anči, ako imaš kod kuće Aerijus, daj Maretu, možda preduprediš konjuktivitis. Nama je tako rekla dr jednom prilikom.




Imam. Nisam to znala. Jutros je bio ok, nije imao temperaturu od juče popodne. Naaaadam se da je samo nešto protrčalo, za svaki slučaj odneli smo urin na kontrolu.

Tnx user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 13:31:32   
Peace*
Veza Aerius - konjuktivitis? Možda ako je alergijski, ne znam kako bi Aerius mogao da utiče na bakterijski?

Šta stavljate u oči? Meni je bio krenuo konjuktivitis, stavljala sam Tobradex kapi, one su kombinacija antibiotika i kortiko, to su mi prepisali kada sam u aprilu imala konjuktivitis.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 13:39:08   
Ana RR
Marku je za par dana prošlo od hloramfenikola (imao je pred novu godinu, nadam se da će ga ipak sada zaobići) a mm je dobio neke kapi..hm.. lupiću, dexometazon neomicin, nešto u tom fazonu, 6x1 a uveče hloramfenikol. Jutros mu je kapak bolje ali oko mu je i dalje ludački krvavo (jutros mu je i drugo oko crvenije iako i u njega stavlja kapi). Da li je alergijski ili bakterijski, ja nemam pojma. Bio je kod dr, pogledala i prepisala th.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 13:49:30   
Azra_
Da ne mašimo temu... Nama dr reče da kada smo primetili te početne smetnje probamo da damo aerijus i ukoliko je alergijski, zaustaviće se. Ako se nastave problemi da se javimo jer je onda baktreijski. Čim je počelo oko da suzi i da se češka, dali aerijus...prvih par dana bilo na istom stadijumu i onda se poboljšavalo. Verovatno neka alergijska reakcija bila.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 16:16:29   
madre

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mm se razboleo odmah posle nove godine, konuktivitis mu ne prolazi, desno oko mu je modro kao da ga je neko nalupao, plus temperatura, kašalj.


saosecam se sa tmuser posted image identicno se osecam! samo sto mi oko nije modro nego crveno, kapilari popucali i krmeljaaaa! a danas je preslo i na drugouser posted image to je moj prvi konjuktivitis u zivotu! a inace u zadnjih par dana sam videla i cula puno istih slucajeva, nikada nisam toliko slusala o konjuktivitisuuser posted image

vidim da ce se ova tema napuniti ocas poslauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 16:41:35   
Ana RR
Joj madre user posted image ja ne znam šta je to. Trebala sam slikati da vidite kako to izgleda, kapak modar, otečen, celo područje oko oka naduveno, beonjača krvava, puna vode.. ma užas blagi, kao iz horor filma.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 16:49:50   
madre
sve isto, samo sto kapak nije modar! nadam cu proci bez toga! koliko mu je to trajalo? je l imao neku terapiju? meni danas 4ti dan...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 18:48:45   
Ana RR
Danas 7 dana i još ne prolazi. Koristio je par dana hloramfenikol ali mu nije prolazilo, sve je gore bilo pa je otišao kod dr i prepisala mu dexametason-neomicin kapi 6x po 1 kap i uveče pred spavanje hloramfenikol. Sinoć kaže da nije stavio hloramfenikol jer mu je bilo loše od njega, nisam stigla da ga pitam kako loše. Sad je otišao na kontrolu, rekla sam mu da uzme uput za očno jer to nikako da prođe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 21:39:16   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Danas 7 dana i još ne prolazi. Koristio je par dana hloramfenikol ali mu nije prolazilo, sve je gore bilo pa je otišao kod dr i prepisala mu dexametason-neomicin kapi 6x po 1 kap i uveče pred spavanje hloramfenikol. Sinoć kaže da nije stavio hloramfenikol jer mu je bilo loše od njega, nisam stigla da ga pitam kako loše. Sad je otišao na kontrolu, rekla sam mu da uzme uput za očno jer to nikako da prođe.


Off - i Ivi je dr prepisala Neodeskacin kapi 3x i hloramfenikol uvece ali pre svega toga obavezno ispiranje oka u mlazu Ocuflash-om (otvoreno oko pa se prsne iz bocice od spoljasnje strane oka ka unjtrasnjoj, i obrisati sterilnom gazom na isti nacin od spolja ka korenu oka da bi se obrisali svi krmelji).

Mora da se ispira, dzaba hlorfenikol i kapi kad se ne ispira.
Kapi i ispiranje pece kad ima dosta popucalih kapilara a hloramfenikol moze da izazove glavobolju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 21:50:29   
Modessty
Volim da mi dolaze ljudi i mnogo mi je drago što mi večeras bila dobra prijateljica sa decom, ali ne mogu višeeee! Umorna sam!!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
9.1.2014 23:02:08   
Štetica
Anci masim temu ali moram da ti napisem. Ja imam problem sa konjuktivitisom od detinjstva,tako da ga razumem u potpunosti. Pokusaj negde u marketu da nadjes svez krastavac,iseces na kolutove i stavis mu na kapke dok zmuri. Krastavac izvlaci toplotu iz kapaka i trenutno olaksava bol,sto je isto bitno pored masti i kapi koje sluze da izlece infekciju. A mogu i da posluze i kesice caja od kamilice,skuvas caj,izvadis kesice i iscedis,mlake(vise hladne) na kapke stavi. To je sve sto trenutno pomaze kod natecenih i bolnih kapaka,sto je mislim najgori bol koji postoji.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
10.1.2014 9:51:21   
Ana RR
Hvala vam na savetima user posted image

On ispira oči bornom kiselinom, rekla sam mu da stavlja i kamilicu. Jutros mu bolje izgleda oko, kapak nije naduven, valjda će to uskoro proći. Dobio je juče uput za očnog ali nemam pojma kada će otići.

Inače, jutros se Mare probudio sa oba oka krmeljiva user posted image kaže Mama, ja imam kamen u oci..

Miš moj mali..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
10.1.2014 9:56:09   
Olga75
uh Ana , sta se navrzlo na vas user posted image
da sto pre prodje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
10.1.2014 10:02:23   
Peace*
Neka ode kod očnog.

U NS na očnoj klinici samo što te ne upucaju kada čuju da si stavljao hloramfenikol u oči. Kažu da nova ispitivanja pokazuju da stavljanje masti u oči apsolutno nije dobro, i zbog toga prepisuju kapi. Ja sam se veoma brzo oporavali uz Tobradex kapi.
A druga stvar koju sam čula na očnom je da kamilica nikako ne treba da se stavlja u oči jer ona ne ispira oči već skuplja sve čestice prašine i sl na gomilu i začepljuje suzne kanale (laički pričam, svašta mi napričaše, a ja sam sebi pojednostavila).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here