|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/23
1.10.2023 10:10:34   
IvanaSK RR


Drage mame, stigao nam je oktobar!

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da pročitate: Opšte uslove korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/23
1.10.2023 11:32:29   
flamingos
Eto nama i oktobra.Pozdrav iz kuhinje.Ručak se krčka i sad  da pravim čokoladni kolač.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/23
1.10.2023 14:23:09   
Sanjica26 RR
Само да махнем. И настављам да пишем. Ових дана се нисам јављала. Била сам болесна, а морала сам и у Бг. Т је јуче и данас на снимању за филм. У међувремену учи. Баш имају пуно следеће недеље са испитивањима и контролнама. Требало је да идем са кумом за викенд у Темишвар, али нема ко да остане са децом. Мм је презаузет док се не заврши сајам књига. Софи и ја смо данас саме.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/23
2.10.2023 7:27:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da zamesim tssto da pravim mini pize da dete ponese u školu za užinu.Neka se naspava.Još od prošle nedelje krenuli pismeni,kontrolni i ispitivanja.Završila je sve za vikend što se tiče učenja i sad neka odmara.Popodne u školu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobo.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/23
2.10.2023 8:15:09   
Tiziana
Cao, dobro jutro.Flam, tvoja Andjela vredna kao njena mama, sve na vreme zavrsi.. Vikend opet prolete. Nije dva dana dovoljno da se uradi sve sto je planirano, a i da se malo odmori.Sin imao utakmicu, cerka oba dana trening jer ucestvuju na Radosti Evrope, pa neki rodjendan. Mi pijace, nabavke, ves, kuvanje, sredjivanje..Kod nas nisu poceli ni kontrolni ni pismeni, samo ispitivanja..Ja zavrsavam kafu pa na posao.Ko moze neka uziva u ovom lepom danu.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/23
2.10.2023 8:22:33   
flamingos
Hvala Tizi.❤Prolete vikend za tili čas.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/23
2.10.2023 11:23:07   
Srecko47E
Dobar dan zene,nadam se da ste dobro i da je ova radna nedelja svima krenula valjano.

U smislu...Ustali smo svi raspolozeni.user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/23
2.10.2023 11:48:01   
Sanjica26 RR
Tizi, kod nas bas cesto daju 15-minutne. Nije samo kod moje Teodore tako, nego i kod mene u skoli. Tako da i neces moras da ucis. Pozdrav svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/23
2.10.2023 13:33:44   
Ana RR
I kod nas Sanjči, nonstop imaju 15-minutne testove.

Mi smo juče bili u NS, obišli smo i izložbu posvećenu Milevi Marić u Muzeju grada Novog Sada na Tvrđavi. Ko nije bio preporučujem obavezno da pogleda dok traje, fantastična je izložba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/23
3.10.2023 6:50:08   
flamingos
Dobro jutro.Ne mogu da spavam i evo pijem kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/23
3.10.2023 11:28:19   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja na poslu, sva sam nesto suntava. Kao da sam mamurna 😁. Polako se navikavamo na školu i obaveze. Divan je bio raspust. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/23
3.10.2023 13:44:23   
Ivanka 75
Dobar dan. Ah taj oktobar, volim ga ali me uzludjuje! 😊 Ludilo u toku, rodjedani ivsamo rodjendani u najavi. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/23
3.10.2023 20:30:58   
Tiziana
Cao svima. Lepo je vece, prijatno.Danas nam je nekakav cudan dan,ali evo blizi se kraju. Ja sad isla cerki da kupim nove bezicne slusalice, stare je slomila, a inace ih ne skida ih. Kad ne uci staaalno slusa muziku i plese🙂. Sin otisao na basket, sad je to glavna fora svako popodne, vece, kad nema trening ili pre treninga. Kaze tako mu prija. I mi se privikavamo na skolu, tj vise na rano ustajanje😂 i vanskolske aktivnosti. Sve u svemu jedva cekam vikend🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/23
4.10.2023 7:20:51   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,još malo i stiže vikend,ali i on brzo prođe.Bravo za tvoju decu.Neka se druže(mislim za sina i basket),a ćerkica neka uživa u muzici,plesu i novim slušalicama.Naspavala sam se i pijem kafu,pa odoh u nabavku.Posle da završavam šta imam u kuhinji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/23
4.10.2023 7:50:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro svima. Nadam se da će dan biti bolji od jučerašnjeg. Juče sam ceo dan bila bljak. Da iskuliram malo pa posao. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/23
4.10.2023 8:35:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kod mene je dan isto bio bljakic. Samo sam dva sata prethodne noci spavala. Onda me je ceo dan glava bolela. Jutros zamalo da se uspavamo za S ekskurziju. Malo leskarim. Ne moram tako rano da ustajem. Za T ima rucak od juce. Samo nama nesto da spetljam

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.10.2023 8:47:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/23
5.10.2023 7:13:49   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,nadam se da si dobro.Loše sam spavala i evo pijem kafu.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Ivanka,srećan rođendan Ivki!.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/23
5.10.2023 8:45:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dobro sam, hvala. Ja bas teško ujutru ustajem. Možda je to ovaj jesenji umor 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/23
5.10.2023 9:07:02   
Sanjica26 RR
Dobro jutro chikite. Ja sam na poslu. Lepse spavam vec dve noci, pa se osecam bolje. Pozdrav za sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/23
5.10.2023 9:09:29   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Dobro sam, hvala. Ja bas teško ujutru ustajem. Možda je to ovaj jesenji umor 😁
Joj i da se nasmejem.Da ti pošaljem ja ovog(ili ovu) koji u 3 h do maximuma pojača tv.ima da ustaneš i kad ti se ne ustaje.🙄


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/23
6.10.2023 8:23:01   
flamingos
Dobro jutro.Nočas je mirovao moj komšiluk.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Mm ide danas do sela.Dete popodne u školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/23
6.10.2023 9:04:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flam, ustanem ja čim zazvoni mob, ali mi je toliko teško kad vidim da je još napolju mrak i hladnooo. Depresija uhvati 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/23
6.10.2023 9:29:00   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene je mama probudila nekim klipom. Mobilni sam ugasila, ali sat mi je zavibrirao. A bas sam htela da duze spavam, jer sam deci sve pripremila za dorucak. Kad sam se vec probudila u 6 ajde da ispecem S palacinke za uzinu. I tako. Ivana, jeste depresivno za nas koji ustajemo po mraku za posao

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/23
6.10.2023 9:48:19   
Ivanka 75
Dobar dan. Ivkova slava pocela juce 😊 Hvala Flam! 
Danas drugi dan, a treci cemo da podelimo na jos jefno 3 dela 😂Pa kad se ubaci rodjendan mm za koji dan, pa sestrića... Pogubim se... 
I ja tek nocas spavala kako treba. Budim se u trenutku pa posle ne mogu da zaspim. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/23
7.10.2023 8:15:01   
flamingos
Dobro jutro.Ako Ivanka,neka se slavi.Pijem kafu,pa odoh do pijace,pa da završavam u kuhinji šta imam.Planiram i neke kiflice da pravim.Dete spava,pa da jede i uči.Baš imaju dosta obaveza.Ma samo da su živi i zdravi.Kasnije,kad završi sa školskim obavezama da ode do drugarice,(ovde u zgradi živi.Mlađa godinu dana od nje,suprotna smena su u školi,a i tokom radnih dana ni nemaju vremena da se druže),a ja da sredim stan i da peglam.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here