|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ime za decaka
3.9.2009 16:15:44   
basso
Termin se priblizio a mi se jos nismo odlucili za musko ime,znamo da ne zelimo da je cesto ali ne i nesto potpuno strano i neobicno.Dajte nam predloge jer nikakvu ideju nemamo a znamo da NE ZELIMO:Vuk,Nikola,Marko,Ognjen,Stefan,Uros,Milos,Milan,Luka,Matija,David,Petar,Pavle i druga imena koja su popularna i koja se cesto daju

< Poruku je uredio branki RR -- 15.1.2016 5:55:20 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:00:32   
BINCE
hheh..moj sin ce se sig.zvati ADIAN  ili ARIAN...pa sada neznam kako ti se cine ovakva imena..

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:13:33   
Delijagirl
Dositej

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:17:34   
Verus
znam jednog ariana lepo je ime, lepse mi je nego adian...
IZVORNA PORUKA: BINCE

hheh..moj sin ce se sig.zvati ADIAN  ili ARIAN...pa sada neznam kako ti se cine ovakva imena..

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:25:06   
indy_25
moj se sin zove Denijal i nema skoro niko takvo ime svi kazu da su ga prvi put culi nije standardno Danijel zovemo ga Deni. svidja mi se musko ime Roman to je moja drugarica dala sinu jer su ga zaceli u  Rimu. Isto  mi se svidja Jan, David, Matej , Amor, Sergej, Aljosa itd.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:25:15   
BINCE
znam jednog ariana lepo je ime, lepse mi je nego adian...
  ti si na strani mog muza..heheh...i njemu se vise svidja ARIAN 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:29:09   
Verus
Jaoj pre x godina jos dok sam mislila o deci, svidjalo mi se Luka, po mom teci...tada to nije bilo popularno, onako, staro je ime. Sada svuda ima Luke.....mm se dopada David pa mozda to i odlucimo. Sergej je i meni lepo....ali iskreno, MRZIM kada su jako popularna neka imena, pa ne znam sta cu....

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:29:42   
Verus
user posted image  eto odluke user posted image
IZVORNA PORUKA: BINCE

znam jednog ariana lepo je ime, lepse mi je nego adian...
  ti si na strani mog muza..heheh...i njemu se vise svidja ARIAN 

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:29:44   
indy_25
Bince i meni se isto svidja Arijan vise od Adiana  svi ce ti ga sigurno zvati Adi ako bude Adian a Adia ima puno u Bosni a Arian mi je nekako orginalno i nije tako cesto. Moja drugarica dala ime sinu Adin i svi ga zovu Adi.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:33:34   
indy_25
koliko ima ljepsih imena za djevojcice nekako je veci izbor a za djecake je bas tesko da se odlucis bar je tako kod mene situacija.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:35:08   
BINCE
pa moj muz se zove Admir al ga svi znaju kao ADI....on mi on govori svi ce i bebicu zvati ADI...ADIAN...pa mu nesto glupo...kaze bolje je ARIAN... pa ako hoce nek ga zovu ARI... EHEHEHEH..pa sada se dvoumim....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:38:33   
Verus
ma ne verujem da ce ga zvati ari, bice arian....nema uvek nadimka za svako ime, ne brini...

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:48:16   
2002m
Moj sin se zove Miljan a kada bi imala jos jednog decaka zvao bi se Relja, nikom se nesvidja ovo ime ali je meni nekako frajerskiuser posted image user posted image user posted image i niko me nebi ubedio da promenim misljenje.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:48:27   
indy_25
ma nisam ni ja rekla za Arian rekla sam da za to ime nema nadimaka odnosno ima ali je bezveze Ari nikako. Rekla sam za Adiana posto znam kako to u Bosni ide  pretpostavljam da bi ga zvali Adi. Zato sam i predlozila Bincetu svoje misljenje da bude Arian ma i zvuci ljepse od Adian.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:50:12   
indy_25
IZVORNA PORUKA: BINCE

pa moj muz se zove Admir al ga svi znaju kao ADI....on mi on govori svi ce i bebicu zvati ADI...ADIAN...pa mu nesto glupo...kaze bolje je ARIAN... pa ako hoce nek ga zovu ARI... EHEHEHEH..pa sada se dvoumim....user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma Bince ne dvoumi se vise u pravu ti je muz.

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:51:46   
marince1
I ja glasam za Arian!

Mi razmisljamo David ili Filip

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:52:34   
BINCE
ma vidjet ce mo...al uvijek nadju neki nadimak sto me to nervira strasno...npr.moj rojdka se zove AMER...lijepo ime a niko ga ne ziove po imenu nego KASPER...po duhu kasperu i niko nezna pravo ime i ima milon slucajeva....posto je mm tako dobar prema meni a i brinut ce se vise od mene za bebicu mislim ipak da cu pustiti njega da odluci koj ime da mu damo....

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ime za decaka
3.9.2009 17:58:04   
indy_25
pa zato nedaj nikom da ti zove djete drugim nadimcima ili imenima osim onog koje nosi i koje mu stoji na papiru jer ako krene od malena tako i ostane cijeli zivot i ta osoba se navikne na taj nadimak. ja imam drugaricu kojoj su svi tepali kad je bila mala Bebac i tako je i ostalo sada ima 28 g i svi je zovu Bebac  a i ona je navikla na to a ime joj je Sandra e pa sad vidi razliku Sandra i Bebac

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:02:51   
BINCE
ma,znam ja sve to draga moja...moram da dobro napunim baterije kada izadjem iz bolnice..znas kakvi su ljudi...hiljadu ljudi hiljadu cudi...user posted image user posted image user posted image user posted image   i svi su pametni svi se petljaju de ovako de onako itd......a pogotovo sto kazes jos mi treba da cim dodjem kuci i kazem kako ce se zvati da mu pocnu nadimke davati...  pa ja cu samo da kazem POST PORODJAJNA DEPRESIJA...MOGU DA UBIJEM NEKOG A NECU ODGOVARATI HAHAHAHuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:04:16   
indy_25
Hahahaha bas tako

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:05:37   
Brand new mama
Meni se svidja Relja(nije da se nikom ne svidja!!!!) I meni je bas onako frajersko ime(to je mozda sto znam jednog tipa koji se tako zove, a kad udje u prostoriju,mislim da vecini djevojaka zaklecaju koljena) Svidja mi se i Aljosa... I Konstantin(ali da ga ne "prekrste" u Kostu)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:06:02   
BINCE
A MI SMO BAS SKRENULE S TEME.user posted image user posted image user posted image user posted image .HEHEH....    ima li jos neko prjedloga za muska imena.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:07:14   
BINCE
meni nesto kad izgovorim par puta Relja ne odg.nekako mi neznam...al,svako ima svoje...hajmo dalje.....ehehehheh

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:09:15   
Brand new mama
Al ajd mu nadji nadimakuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ime za decaka
3.9.2009 18:11:32   
Anoniman
Aleksa, Branislav, Aljoša, Sergej, Vuk

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here