|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najpovoljnija banka
16.11.2017 19:23:36   
nata11
Koja banka je po vama najpovoljnija za sledece:
da ima niske troskove odrzavanja dinarskog racuna, izdaju cekove, koriscenje e banking i eventualno imaju povoljne auto kredite.

U startu otpdaju: Eurobank, Komercijalna, Postanska, Intesa.
Trenutno koristim Telenor i prezadovoljna sam ali mi je potrebna druga banka koja ima cekove i auto kredite.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najpovoljnija banka
16.11.2017 21:01:16   
MamaNecaVo
Meni je Pireus i Erste sasvim ok.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najpovoljnija banka
16.11.2017 21:19:11   
Ana RR
Nato, ne bih znala. MM vodi finansije user posted image Imala sam kredit u Pireusu, davno doduše, nisam bila zadovoljna. Isplatila sam ga prvom prilikom. Posle sam otvorila račun u Komercijalnoj koji povremeno koristim, inače koristim mm-ov Intesin.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najpovoljnija banka
16.11.2017 22:44:25   
isidora88
Mi smo u Komercijalnoj za nas u drzavnoj sluzbi imaju pogodbosti pa su mi ok.
Inace sto se tice auto kredita, ako planirate nov auto, vecina auto kuca daje beskamatni kredit, i nkead povoljnije izadje kes kredit nego aito kredit za polovna vozila, bude manja kamata, ne treba ucesce, manje papira...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najpovoljnija banka
16.11.2017 22:52:37   
mama Jo
Ja sam u Erste, i bas ovih dana moram da odem da otvorim m-banking pa cu taman videti koliko je i e-banking...
Obicno odrzavanje racuna je 180 din.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najpovoljnija banka
28.11.2017 11:33:36   
nata11
Jel ima neko iskustva sa Findomestic bankom ili kako se sada zove Direktna banka?


_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Najpovoljnija banka
10.12.2017 22:06:35   
medamisko
Trenutno korisnik usluga Komercijalne banke, koliko je povoljna, to nisam sigurna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Najpovoljnija banka
11.12.2017 10:09:06   
nata11

IZVORNA PORUKA: medamisko

Trenutno korisnik usluga Komercijalne banke, koliko je povoljna, to nisam sigurna.


I najveca guzva. Kod nas u gradu nedao bog da udjes bez sat vremena ne izlazis. Radnici na salteru su svi za penziju user posted image

_____________________________





(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Najpovoljnija banka
12.12.2017 9:52:24   
mama Jo
I Erste je ista situacija, u svim filijalama u kojima sam bila bez pola sata cekanja nema sanse da zavrsis sta hoces, najmanje pola sata... ne znam uopste u cemu je problem... skontala sam da se i na salterima radi otvaranje racuna i neke jos stvari koje traju, ali opet...
Mene kao trudnicu sa stomakom do zuba nisu pustali preko reda 😊

Da li mozda neko zna koliko je u Erste banci opcija M-bankinga?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Najpovoljnija banka
12.12.2017 14:21:26   
nata11
Najgore kada imaju 3 saltera i na svima krenu da rade otvaranje racuna i minus. Tu nastaje haos.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Najpovoljnija banka
12.12.2017 14:33:02   
mama Jo
To je izgleda najcesca situacija, ja bas odlepim kad treba da udjem u banku. Evo sad treba da odem da mi aktiviraju taj M-banking, i vec dve nedelje odlazem jer kako prodjem pored banke ugledam neverovatnu guzvu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Najpovoljnija banka
12.12.2017 15:11:21   
isidora88
Mene izludjuju guzve, trudnice niko ne propustauser posted image
A jos me vise nervjra sto ima 7,8 saltera a samo jedan radiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Najpovoljnija banka
12.12.2017 15:14:41   
medamisko
Placam online racune, na bankomatu uzmem koliko treba. Ne secam se kad sam zadnji put usla u banku.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 11:01:04   
nata11
Otvorila dinaraski u Direktnoj banci. Nesto im se prica na salteru razlikuje od onog pri potpisivanju ugovora ali tek je prosla prva plata pa cu videti.

_____________________________





(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 13:07:07   
Sarav
IZVORNA PORUKA: nata11

Koja banka je po vama najpovoljnija za sledece:
da ima niske troskove odrzavanja dinarskog racuna, izdaju cekove, koriscenje e banking i eventualno imaju povoljne auto kredite.

U startu otpdaju: Eurobank, Komercijalna, Postanska, Intesa.
Trenutno koristim Telenor i prezadovoljna sam ali mi je potrebna druga banka koja ima cekove i auto kredite.


Ja sam zadovoljna Poštanskom. Keš kredit do tri godine otplate uzmeš 400hiljada, vratiš 57 preko. Obrada kredita oko 2500. To je samo primer, ima na sajtu kalkulator. Mislim da keš kredit može da se uzme do 800hiljada na 7 god otplate.I više su nego povoljni za to.
E da, imaš naravno čekove i održavanje računa bez da ti stiže papirni izvod je 110 din mesečno.

I ja sam uzela polovni auto pre mesec dana na keš kredit.

< Poruku je uredio Sarav -- 20.2.2018 13:11:12 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 14:04:50   
nata11
Sarav ako nisam nepristojna sada da te pitam za kredit. I ja bih polovni auto.
Kasko pretpostavljam nije onda potrebno kao kod auto kredita?
Koliko ti izadje na kraju preko podignute sume - Procenat

_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 14:22:16   
Sarav
Nikakav problem. Mogu i pp sve da ti pustim. Kasko ne, mi smo uzeli auto za 2000 evra, još hiljadu preko sa velikim servisom, gumama i registracijom. Na kredit od 400hiljada kamata je 57580.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 14:23:26   
vocicana
Msm da niko povoljan nije od banaka. Ali sta cu, moram da primam platu tako. Moja je Uni Credit i za sada sam zadovoljna korektni su, to moze to ne moze i dva i dva su 4.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 14:33:41   
Sarav
Slažem se Voci, ali krupnije investicije ja moram na kredit. Ni meni nije milo da plaćam kamatu koliku god, ali moram tako. E sad Poštanska je ok za keš kredit, ali za stambeni ću već da vidim.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 14:38:54   
vocicana
Sara razumele smo se. Isto je i kod mene kreditiranje zastupljeno, dakle katastrofa. Ali sve gde imas bolju matematiku tamo idi i zavrsavaj posao

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 14:44:16   
Sanjica26 RR
SaraV koja je najpovoljnija za stambeni kredit?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2018 18:53:44   
Sarav
Nisam se raspitivala još uvek za stambeni, ali sam čula da hvale Unikredit. Kamata je ok, ali što je još bitnije imaju takvu politiku da pročešljaju papirologiju vezanu za odabrani stan i tek kad sve bude ok daju kredit. Pod papirologiju mislim vlasništvo, hipoteku, upotrebnu dozvolu i td. Možda zvuči glupo ovo što pišem ali za keš može da se kupi bilo koja nekretnina ali to ne znači da jednog dana ne može da dođe inspekcija i kaže stanari napolje jer ovaj prostor nije pogodan za življenje.
Ja sam kao laik ovako razumela objašnjenje. Inače gomila stanova se ne prodaje na kredit već samo za keš. Zapitam se šta to vlasniku znači? Keš u celosti dobija u oba slučaja bilo od kupca, bilo od banke. Znači da ima neki problem koji hoće da zataška ili mu se mnogo žuri, ne znam koji bi treći razlog bio.

< Poruku je uredio Sarav -- 20.2.2018 18:58:05 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Najpovoljnija banka
14.11.2020 7:31:52   
nata11
Jel koristi ko Super karticu Sber banke? Kako ste zadovoljni bankom generalno? 



_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2022 21:25:03   
dunja RR
Drugarke, koje kartice koristite za online plaćanja?
Ja imam odavno neku Dina karticu sa kojom ne mogu ništa online, a nikako da odem da izvadim ili Visu ili Master. Šta je bolje od te dve?
Zapravo, najviše će mi trebati za FB boost, jer do sada je to radila koleginica, a od sada ću ja, pa moram hm i to da vidim da li obe pašu, ali ako i vi imate preporuku generalno, šta je bolje, Visa ili Master?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Najpovoljnija banka
20.2.2022 21:40:14   
vonavoj
Moja master je kreditna..a isto placam sa obe kartice🤣 i imam sve kartice,jer su kod Intese sve kartice "besplatne"..a dobih i dinu,koja mi i ne treba.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here