|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bivsi/Bivse
20.8.2014 22:46:15   
Anoniman
Sedim i citam nesto na fb, i od jednom neko od mojih prijatelja lajkuje sliku mm bivse devojke, sa kojom je bio pre mene, i meni se odmah dize pritisak, mozda sam ja ljubomorna, a razloga nema, ali ja jednostavno ne volim da je vidim ni na slici, a kamoli sretnem u gradu... ahahhauser posted image

Kakav je vas osecaj prema bivsim partnerima vaseg muza? Ili njihov prema vasim? Pricate li nekada o tome...

Trazila sam temu, ali je nema, pa molim moderatore ako ima da me upute u pravu!user posted image user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 21.8.2014 7:37:46 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 22:54:00   
wivern
Ja nemam taj problem, imam bivseg za prijatelja na fbu i njegovu mamu cak i to mm zna. Mi se cesto salimo na taj racun, tj racun bivsih i ja ne vidim nista lose u tome jer su si ti likovi sa razlogom BIVSI a mi smo sadasnji user posted image . Jednostavno bilo bi ruzno da brisemo proslost ili da drugoga teramo da je obrise.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 22:57:00   
Anoniman
Wiw na fb sa nesudjenom svekrvom ahahha svaka castuser posted image

Ne ne zelim ja da brisem proslost, i sto kazes bivsi su sa razlogom bivsi, ali ahahhah ta devojka izvlaci nesto negativno iz meneuser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:05:26   
wivern
Ocigledno je izvlacila i iz tm zato je i bivsa user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:07:34   
Anoniman
Duga je to prica,a definitivno jesteuser posted image

Modza je razlog sto je ne podnosim i to sto je pred nas brak rekla mojoj sveki , kad je srela u gradu 'kad tad bice opet moj' , kao nece on da se zeni, ali malo se zajebala ahahhhahauser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:09:59   
Dada81
Ja imam vise bivsih nego on bivsihuser posted image user posted image Pricala sam mu sve(pa dobro,izostavljala sam sto smatram suvisnim).Ne zeza me puno oko toga,gotovo pa nikako,ali ja znam nekada da dotaknem tu temu,vezano za njegove bivse, tacnije dve.Pa mu govorim ,tipa,-ne bi ti one bile kao ja,ja sam ti blesavija i zanimljivija.user posted image Naravno,proradila bi ljubomora malo da je imao bas dugu vezu,ali bih gledala da to njemu ne pokazujem.
Mada,ne bi se zvali bivsi,da nisu tu gde jesu, s razlogom su proslost.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:13:40   
Dada81
Nisam videla da ste ovo pisale,dok ja otkuckah,morala i bebi otici. Sve slicno mislimo. Ali ta ''tvoja''UM bas opasnauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:16:57   
wivern

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Duga je to prica,a definitivno jesteuser posted image

Modza je razlog sto je ne podnosim i to sto je pred nas brak rekla mojoj sveki , kad je srela u gradu 'kad tad bice opet moj' , kao nece on da se zeni, ali malo se zajebala ahahhhahauser posted image

Ahahaha dobra fora, boze koliko neke zene imaju previsoko misljenje o sebi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:23:27   
Anoniman
Ahahahah kazu da se otrov cuva u malim bocicama, a ona je bas mala,user posted image .
Nije im to bila duga veza, i jos je pritom varala mm sa njegovim drugom, isla je od jednog do drugog, onda je on poceo mene da zove, ali izmedju nas nije bilo nista sve dok je on bio sa njom, tek 2 godine nakon njihovog raskida on je skupio hrabrost i opet mi se javio, bila je to burna veza, veliak ljubav sto bi rekli *mislim izmedju nas dvojeuser posted image *, branili su je svi sa svh strana, posle 4 godine veze usledio je brak.

Ali nikada nisam volela da je vidim ili sretnem, jos se nije udala pre neko vece smo se u drustvu dotakli nje, i kaze moj dever sta radi sadasnjem momku, a ja kazem mm da te nisam spasila sada bi ti bio na njegovom mestu...user posted image

Mm nije ljubomoran po pitanju bivsih, bas smo sada kada samo bili na odmoru u Vrnjackoj Banji, isli da gledamo koncert mog prvog decja, sve u duetu, sveki , mm Una i ja....

< Poruku je uredio Unina mama -- 20.8.2014 23:24:58 >

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:37:39   
Dada81
A,ko ti je bivsi,da ga i ja slusam(citaj:gledam)user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:40:47   
Anoniman
aaahhahhhauser posted image ne smem da postavljam linkove, on je sada poznat, tada nije bio ahahahhaha user posted image i to bilo pre 1o godina, ali ajde odacu tajnu novi pevac akapulko bendauser posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:44:13   
Dada81
user posted image user posted image Aaa,ne znam ga,ali zbog tebe cu da guglamuser posted image ne sumnjam da je fiiinuser posted image meni su zanimljivi ti bendovi.Nekada ne znam ko peva,ali su im onako pevljive sve pesme.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:45:06   
Anoniman
ahahahhahhha slatko sam se ismejala vecerasuser posted image guglaj guglajuser posted image pa javi utiske

< Poruku je uredio Unina mama -- 20.8.2014 23:48:27 >

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:52:51   
bubulence
koji je to bend? jel imaju neku poznatu pesmu?
mi nismo ljubomorni.
na slavi kod kuma se srecemo sa mm bivsom devojkom, koju je mm ostavio posle kraceg zabavljanja jer se nikada nece zeniti. a onda sam dosla ja i ozenio me user posted image . vidi se iz aviona da me devojka mrzi ali ja nemam nista protiv nje.
ja sam imala vise njih, ali mm to uopste ne zanima. prosle godine mi je jedan bivsi, mnogo velika ljubav, poslao poruku, odmah sam rekla muzu. njegov odgovor je bio ‘ jeli to onaj iz C? gde je sada? jeli ozenjen? bas lepo sto te se setio ako hoce samo da popijete kafu i nista vise‘ . toliko o ljubomori...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bivisi/Bivse
20.8.2014 23:54:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bubulence

koji je to bend? jel imaju neku poznatu pesmu?
mi nismo ljubomorni.
na slavi kod kuma se srecemo sa mm bivsom devojkom, koju je mm ostavio posle kraceg zabavljanja jer se nikada nece zeniti. a onda sam dosla ja i ozenio me user posted image . vidi se iz aviona da me devojka mrzi ali ja nemam nista protiv nje.
ja sam imala vise njih, ali mm to uopste ne zanima. prosle godine mi je jedan bivsi, mnogo velika ljubav, poslao poruku, odmah sam rekla muzu. njegov odgovor je bio ‘ jeli to onaj iz C? gde je sada? jeli ozenjen? bas lepo sto te se set_io ako hoce samo da popijete kafu i nista vise‘ . toliko o ljubomori...


Bubi ista prica, ali kazem ti, ne mogu ocima da user posted image je vidim.

Guglaj Bubi pa ces da ih vidis :)

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 0:11:00   
Azra_
Ja sam ranije bila jako osetljiva na tu temu. Pozelenela bih i na pomisao da je mm uopšte imao neku drugu devojku osim mene, a kamo li da je vidim!!! Pri tom, kada sam se ja zaljubila u mm on je imao 23, a ja 15 godina, tako da sam ja već imala pozamašan broj devojaka na koje ću doživotno biti ljubomorna. Tako sam bar mislila... Prošlo me je to. Sada sam baš ravnodušna na tu temu. Bivša-ok!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bivsi/Bivse
21.8.2014 7:22:39   
mirkam
Mene mm nikada i nije pitao o bivsima, sama sam mu pricala kad je tema kretala u tom pravcu, ali sam nikada nije zapitkivao. Imali smo problema u pocetku veze, jer mi smo se druzili par godina kad smo i on i ja imali nekoga, pa kad se sve to zavrsilo pocela je veza. E oko tih "poslednjih" bivsih imali smo x rasprava, i bili ljubomorni namrtvo.Ali proslo je vremenom naravno.Vise ni ne pricamo o tome.Cak i ako sretnemo neku njegovu bivsu u gradu ni ne prokomentarisemo. Ja sam uvjek za varijantu - jednom zavrsena pria i rasprava o necemu je ZAVRSENA, i nikada ali nikada nema vracanja na tu temu.

< Poruku je uredio lesica RR -- 21.8.2014 7:38:11 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bivsi/Bivse
21.8.2014 8:25:41   
branki*
lepa tema...
sto se tice akapulko benda,slusala sam ih na reprizi jedne nove godine u boru,ali to je bilo pre par godina,tako da je onda drugi pevac bio u pitanju.
ja sam na pocetku veze i braka bila jako ljubomorna na bivse mm,ne samo na bivse,nego i na lepe drugarice,poznanice,sve sam nesto ispitivala,cackala ,proveravala.on nije tip coveka koji ce sad da uzme da me mazi i razuverava da je to odavno gotovo,da sam ludica,da sam ja sad ta,njegova,to je ono sto sam ja zelela da cujem.ne,on je skroz drugaciji,prizeman i realista,smatrta da ako mi je jednom nesto rekao i da je zavrseno,to je to.nema sta vise da se rasplinjava ili da poteze,a ja bih mogla do sutra da analiziram i pricam o tome.njega je i nervirala ta moja ljubomora,nije mu to uopste npr bilo slatko i simpaticno,nije gledao na to kao na neki dokaz moje ljubavi,nego ga je opterecivalo i to mi je i govorio.onda ja jos vise mislim da mu nije stalo do mene i da misli na neke bivse i upadnem u zacarani krug.
sad me je to proslo.svasta smo prosli zajedno i uopste vise nisam ljubomorna,mada on opet nije neki tip coveka da voli da daje komplimente zenama ili da se sali onako kako rade neki muskarci,tako da mi ni ne daje povoda za ljubomoru.
ako je bivsa,stvarno bivsa,onda nema problema.problem je ako ta bivsa jos uvek negde postoji kod njega u srcu ili mislima...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bivsi/Bivse
21.8.2014 8:29:19   
branki*
opet jauser posted image
inace ne volim da pricam sa mm o svojim bivsim momcima,niti bih pricala,on zna za neke,za neke i ne zna.to je deo mog zivota u kome nije bilo njega i to su odvojene stvari skroz.ovako nije ljubomoran,ali ume da bude ako bi bilo razloga i tad uopste nije ni fin ,ni dobar,niti volim da ga vidim takvog.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 8:48:31   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ahahahah kazu da se otrov cuva u malim bocicama, a ona je bas mala,user posted image .


Živ istina - ja dokaz user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 9:59:03   
Anoniman
Trco mislilsa sam da si mi zakljucala temu ahahhahuser posted image

Branki i moj je takav kao tvoj...Isti slucaj, kod njega kad se nesto jednom kaze, to je gotova prica, a i kod njega kad jednom zavrsis zavrsio si. Nema popravnog, jednostavno je osoba od principa.

Interesantno je da ja nisam na na jednu drugu ljubomorna, a bilo ih je jer ipak je on od mene stariji 10 godina, samo nju ne mogu da podnesem , valjda zato sto je bila pre mene, i zbog tih njenih reciuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:08:15   
jabudic
Ja ne volim bivše mm. Mislim da nisam ljubomorna, ali opet kad pomislim na njih, spalila bih ih sve.
Srećom ne znam ih mnogo, samo 2-3. A ima jedna, najduža njegova veza prije naše, neka još iz srednje škole.
Ta žena nije normalna. Kako imamo zajedničke prijatelje, te njegove iz srednje škole koje i ja poznajem, samo se trpa gdje god vidi moje ime. Odmah mora da prokomentariše ispod mene, pa udari kontru. A nepismena, ružna i debela user posted image pa mi milooo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:10:43   
Trcosava
Svašta zašto bi zaključala temu?

Imam ihahaj bivših za prijatelje na fejsu. Bivšeg muža nemam jer je on antiinternet. a one kres kombinacije imam na fejsu.

Mislim, to je bilo pa prošlo. A jedino sam bila ljubomorna na bivšu mm u toku prethodne trudnoće, drmali me hormoni. Inače ne spadam pod ljubomorne. Imaš bolju od mene - idi. Uvek postoji bolji.

Sećam se tate koji je bio sav u panici, šta ako mi ne bude bilo ok sa mm, šta ću onda. Mrtva 'ladna sam mu rekla - šta šta ću, pa doći ću kući ili naći novog. Ih, kao da je to sad nešto user posted image

Najveća fora mi je za lika sa kojim sam izgubila nevinost i moja prva ozbiljna veza - imam ga za prijatelja naravno. Srela ga moja drugarka negde u gradu, valjda me pomenula, kad će on 'Znaaam imam je na fejsu, redovno gledam slike' user posted image

A duuugo nakon našeg raskida (pa sigurno 5 god), je on crveneo na pomen moga imena. Eto, nisam napucana riba, nisam se šminkala, nosila sam martinke u sred leta i opet crvene. Otud onaj otrov u malim bocama.

On ima dva sinčića.

Druga kres kombinacija (inače drug mog nekadašnjeg najboljeg druga) je na kraju pobegao od devojke koja mu se svidela, a upoznao je na MALLTI! kad je rekla da me poznaje. Tom tipu nije mogao relativno brzo da se digne (da izvinete) posle prvog puta, a ja htela još. Pa udri u smeh, a on crveni, pa se izvinjava... I eto godina i godina posle upozna ribu koju je poznavala moja sestra, dakle ne ja direktno i kaže da poznaje moju sestru i mene i lik pobegne glavom bez obzira. U oči nije smeo da me pogleda

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:12:28   
Anoniman
Ahahahah Jabudic kako si opasna, mislim nemam ni ja razloga da nju budem ljubomorna, i moja se sveki pitala gde su bile mm oci kada je bio sa njom, ali jednostavno nekako je nepodnosim, a ni ona mene ahahhahauser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:23:57   
jabudic
Ja ne podnosim ni jednu. Ovu posebno izdvajam, jer se ona posebno nameće. Naravno, mom mužu nije ni jedna ni na kraj pameti, on ne vidi dalje od mene več više od 10g. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here