|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega nok...
6.8.2009 11:07:19   
Anoniman
da li lakirate nokte? omiljena boja? koja marka itd..itd

Ja mogu da se ne našminkam, ali nokti moraju biti nalakirani! Volim crvenu i bordo, ali kada su mi kraći nokti i crni to mi je nekako standardno

Međutim obožavam one lude  drečeće boje, plava(al dobro plava-vrišteća, trenutno mi je ta boja), roze drečeća,  žuta, zelena, narandžasta, ljubičasta.

marka je za crveni, bordo i crni loreal(jer ja to zaslužujemuser posted image )

a za ove drečeće boje DM-ovi lakovi koji su pravo pojeftini oko 2,5 eura a velike bočice


< Poruku je uredio lesica RR -- 6.11.2013 9:14:57 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 11:14:12   
Jeca*
Draga, toplo preporucujem. FENOMENALAN JE user posted image user posted image user posted image  meni najbolja crvena EVER!

klik

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 11:21:21   
Anoniman
evo to je ovaj što mi je trenutno na noktima , samo ova slika ima previše sjaja user posted image
znači plavi i ta marka S-he (ja mislim da je to DM-ovo)

user posted image

i zaboravih reći  channelov crveni je isto odličan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 11:28:06   
Jeca*
Draga, imam i ja ovaj plavi. ISti! user posted image  Jeste DM-ov. Nisam ga dugo stavljala...
obavezno ovaj OPI probaj...ma ja mislim da ces se oduseviti. A stoji na noktima vekovima. Ja sad na nogama imam ovaj:
user posted image

kozmeticki salon u koji idem na pedikir i nekad na manikir iskljucivo koristi OPI lakove i isprobala sam mnoge boje. Stvarno su sjajni!

Kod kuce koristim ove koje si ti pomenula i mnogo volim Bourjois lakove

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 11:30:26   
Anoniman
hoću Jeco svakako ... pošto su mi lakovi opsesija ...kako vidim koju boju, što luđu to bolju,  tako kupujem... luđak za lakove pa to ti je

moram vam samo uslikati jednu torbicu koju nosim sa roze drečećim lakom, ektra je user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 11:48:45   
Anoniman
UVEK su mi nalakirani nokti.

Boje... u naletima! Dobijem napad crvenog, i onda nedeljama samo crveno. Sada sam u fazi belog, ali ne kreč belog, nego ono... sedefasto, nežno belo! user posted image

Nemam neku marku koju kupujem. Kupujem ih u DM, kupujem ih na pijaci, po kinezima...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 11:55:08   
Jeca*
Ja sam tako nekad, a onda sa kontala da mi i od nekvalitetnog laka zute nokti, pa sto sam starija gledam da sebi priustim sto kvalitetnije mogu. Makar, za pocetak, da kupim u parfimeriji. Vise ne kupujem nigde drugo.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:03:16   
Anoniman
Meni ne požute.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:14:04   
Lenka_
Isprobala sam mnoge marke lakova, pošto su i meni oni opsesija i potpisujem da nema boljeg od Deborah lakova. Imam ih u skoro svim nijansama, a obožavam one tamne: bordo. modro ljubičaste i sl (osim crnih) .Takođe, mislim da Max Faktor ne opravdava cenu koju ima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:26:16   
Lu
Ja imam oko 40 lakova(previše što jest jestuser posted image )
Čim bacim one koji su se počeli sušiti ili im istekao rok dokupim nove.
Imam raznih marki,pa sigurno da se vidi razlika u kvaliteti.
Neka sredina mi je Rimmel i po kvaliteti i po cijeniuser posted image

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:35:42   
cicko
Nokti pozute ako ne namazes bezbojan lak (ili podlogu) pre tamnijeg laka za nokte. Probaj!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:43:46   
Anoniman
Ja ne mažem podlogu (bezbojan lak).

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:46:30   
Lu
Ni ja a nisu mi žuti noktiuser posted image
Inače ja često napravim manikuru prije lakiranja,tako da se površina nokta sjajiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:50:40   
Debeljuca
ja volim OPI lakove... oni su mi najboji...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 12:51:26   
Anoniman
A da li koristite nalepice za nokte?

Meni su uvek nalakirani i nasharani nokti...ako nemam volje sama da sharam....onda nalepim nalepnicu user posted image

Boje koje najcheshtje koristim su svetle....ponekad mi budu tamni nokti ali retko...poshto nemam bash talenat za preciznost user posted image user posted image user posted image
A marke...nemam pojma...uglavnom kupujem u parfimerijama one male lakove koje koristim za sharanje...koshtaju oko pola evra...i manje ( mislim da su aurini uglavnom) user posted image user posted image a imam nekoliko GoldenRose koje koristim za podlogu .... slikatju posle nokte da vidite kako su sad nasharani...bash mi se svidja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 13:46:30   
Anoniman
Neznam koliko tje se videti...ali evo slichice...

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 14:12:08   
Lu
Super Smeshkice,iako je slika malo mutnauser posted image
Ja stavim ponekad slikicu a u salonu mi stave one zlatne i srebrne papiriće od folije ali to ide ispod završnog gela.
To izgleda super na crnom lakuuser posted image
Ja sam prije otprilike 7 dana uradila sama  french manikuru i još uvijek super izgledauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 14:15:25   
Anoniman
Dok sam bila mlađa i dokonija user posted image  i ja sam šarala po noktima, Namažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 14:20:27   
Lu
Evo recimo jedna ideja,nije puno zahtjevnouser posted image
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 14:23:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dok sam bila mlađa i dokonija user posted image  i ja sam šarala po noktima, Namažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!

Super ideja,zaistauser posted image
Kako se ja nisam toga sjetilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 14:33:16   
Anoniman
Jesu ono tvoji nokti lu? Prelepi su!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 15:26:59   
Anoniman
mažem lak koji hoću, sačekam da se osuši, onda drugom bojom kanem u neki ćošak, onako da ostane kapljica, uzmem čačkalicu, i vučem po noktu. Super izgleda!



Ja ovako radim...ali imam neku "olovku" koja sa jedne strane ima malu malu kuglicu...a sa druge strane vecu...pa sa tim sharam...ne grebem lak kao sa chachkalicom i iglom....a lepo izgleda...user posted image

Lu....fantastichni su nokti...probatju tako neshto da napravim.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 15:44:18   
Anoniman
Ne grebem ni ja, nema potrebe da se pritiska. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 16:15:58   
Anoniman
Ma nisam mislila bukvalno.... ali sam dosta puta zeznula lak koji mi je podloga bash sa chachkalicom...pogotovo kada crtam levom rukom ....to je haos user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lak za nokte
6.8.2009 16:27:01   
nina83
Meni su nokti ocajni, jako lomljivi, pa ih ni ne pustamuser posted image  Jedno vreme sam isla na izlivanje i bilo je super, nemas onda nikakvog posla oko njih, samo moras redovno na korekcije, sto je mene na kraju smorilo.
Volim da ih lakiram, ali sada od kako sam trudna, sve redje. Boje su ugl. crvena, bordo, tamno ljubicasta i samo sjaj.
Definitivno najbolji lak do sada koji sam koristila je l'Oreal, neka nem. firma Alessandro (traje 100god.) i Seventeen, imaju lepe nijanseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here