|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   SRECNI PRAZNICI
22.12.2008 19:48:46   
kumara
Drage moje,

Ja sam bila u takvoj frci da nikako nisam stizala da sa druzim sa vama. user posted image

Sutra putujem na dugoplanirani godisnji, pa sam htela da vama, vasim muzicima i decici pozelim sve sve sve najlepse u novoj godini!!! Naka vam se sve zelje ostvare! Uzivajte za praznike sa vasim najmilijima!


Ljubim vas puno!



< Poruku je uredio Lenka -- 22.12.2008 19:49:05 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: SRECNI PRAZNICI
24.12.2008 19:49:54   
guppy RR
Jaooo Lenkice moja, tek sad ugledah ovu temu. Hvala ti puno i želim vam srećan, srećan, srećan put!!!!!
user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: SRECNI PRAZNICI
24.12.2008 22:49:11   
Anoniman
Lenka se javila - stigli su dobro! user posted image

Svekrva im je pred put poželela da se vrate troje! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: SRECNI PRAZNICI
24.12.2008 23:17:02   
guppy RR
kuda su otišli ako nije tajna?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: SRECNI PRAZNICI
26.12.2008 22:36:02   
kumara
Mile moje! Saljem vam jedan veliki poljubac sa Kanarskih ostrva! Sunce, more, romantika... :-) Da znate da mislim na vas! (ha, uspela sam preko mobilnog da dodjem malo do neta da zvirnem sta radite!)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: SRECNI PRAZNICI
27.12.2008 14:03:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Mile moje! Saljem vam jedan veliki poljubac sa Kanarskih ostrva! Sunce, more, romantika... :-) Da znate da mislim na vas! (ha, uspela sam preko mobilnog da dodjem malo do neta da zvirnem sta radite!)


Luda zeno, kada ti stigne racun za mobilni ima da ti usi otpadnu! Kiss

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: SRECNI PRAZNICI
27.12.2008 14:04:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

kuda su otišli ako nije tajna?


Dok ja vidim tvoje pitanje, ona se javi sa Kanarskih ostrva. user posted image  Pisala je o tome i u temi o Putovanjima (ne znam tacan naziv teme) i u temi Baksuznog li dana...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: SRECNI PRAZNICI
27.12.2008 15:07:23   
guppy RR
verovatno tad kad nisam najbolje pratila... a ne znam... ni ovaj njen odgovor nisam juče videla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: SRECNI PRAZNICI
4.1.2009 17:18:20   
Anoniman
Lenka danas stiže kući. Baš me zanima dal je bilo "slepih putnika" na letu kući. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: SRECNI PRAZNICI
5.1.2009 15:42:03   
kumara
Mile moje, eto ja se vratila! Bilo je fenomenalno!!! Bas smo se odmorili.

Sto se "slepih putnika" tice, nadam se da ih je bilo. Videcemo... Drzite fige do 12. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: SRECNI PRAZNICI
5.1.2009 18:16:31   
Lu
Eh blago tebi Lenka,neka ti je bilo lijepo pa valjda će biti i nastavak pričeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: SRECNI PRAZNICI
6.1.2009 11:06:23   
kumara
Hvala draga! Joj zamislite kako bi to bilo romanticno...ako uspe, a mi jednog dana ispricamo detetu kako je zaceto na Kanarskim ostrvima! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: SRECNI PRAZNICI
12.1.2009 13:58:37   
Anoniman
Lenka, danas je 12ti... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here