|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 11:44:42   
Anoniman
Sitnice definitivno! Nema me sretnije na planeti nego onda kada mi mama kupi Kinder jaje(matoroj kobili od 24 god), ili kada mi mm ubere tratincicu ispred kuce! Zaista mi skupocjene stvari ne pricinjavaju radost. Obozavam moju raspalu Opel Corsu :)user posted image Ne bih je dala nizasta na svijetu! Djecije pjesmiceuser posted image Plaza i more. Izleti- bilo gdje i kad. 
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 11:49:30   
Ana RR
Draga, kako mi je drago kad čujem da još neko kaže "tratinčica" user posted image
moj dragi se uvek smeje kad čuje tu reč user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 11:53:57   
bebać
Pa lagala bih kad bi rekla da me skupe stvari ili nemoraju biti skupe ne čine sretnom,obožavam sebi ispunit želju kupnjom nečega ili dobrim ručkom negdje...mada neko veče smo nas troje otišli na kafu u obližnju piceriju i to mi je baš pasalo,lijepo mi bilo...sinoć smo pravili jagode sa šlagom i kokice,pa se zezali po kući,i to mi je pasalo

čini me sretnom svašta...ponekad i neka viša skupa stvar/investicija...a ponekad i nešto sitno,neki znak pažnje koji će meni u tom momentu odgovarati(od dragih ljudi).......

bitno je da je to bila moja želja,pa što god da je

< Poruku je uredio bebać -- 2.6.2009 11:54:45 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 11:54:07   
sneza24
Sta je to tratincica?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 11:56:04   
Ana RR
To je bela rada! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 11:57:47   
Tara
Joj sto volim srecne ljude!!!!user posted image user posted image
Cini me srecnom moj pas ,koji uvek nesto ukrade user posted image
i pokusava da pojede ,npr. telefon , a on mu viri iz ustauser posted image
a pravi se blesav kako nista nema u ustima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:02:47   
Anoniman
Mene je vrlo lako uchiniti sretjnom user posted image

Eto...juche bezbroj primera....al najvishe mi godi kad me dragi tako chvrsto stisne...tako snazno zagrli ....uh....i sad se topim kad se setim....obozavam ga  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:15:34   
bebać
Smeshkice ti mi se baš činiš nekako kao jednostavna osobauser posted image user posted image user posted image sa kojom je lako naći zajednički jezik,i vidim i lako te i usrećitiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:17:12   
Rivana
cini me srecnom zdravlje. Jer sano zdrava mogu biti dobra sebi i drugima.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:19:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Smeshkice ti mi se baš činiš nekako kao jednostavna osobauser posted image user posted image user posted image sa kojom je lako naći zajednički jezik,i vidim i lako te i usrećitiuser posted image


hehe....dobro ti se chinim....jako malo je za sretju potrebno....i u nedostatku velikih...nauchila sam i uchena sam da uzivam u malim stvarima....a shta ima lepshe od zagrljaja osobe koju najvishe volite user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:20:14   
sneza24
Sitnice me cine srecnom.Kad mm muz dodje da mi kaze da me voli i da mu nedostajem.Kad mi kupi kinder jaje(sto kaze Miljana kobili od 25 godina user posted image ),kad mi kupi cokoladu,kad me zagrli,kad me mazi.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:20:38   
Rivana
hehe....dobro ti se chinim....jako malo je za sretju potrebno....i u nedostatku velikih...nauchila sam i uchena sam da uzivam u malim stvarima....a shta ima lepshe od zagrljaja osobe koju najvishe volite user posted image user posted image



Lepo receno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
2.6.2009 12:35:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

hehe....dobro ti se chinim....jako malo je za sretju potrebno....i u nedostatku velikih...nauchila sam i uchena sam da uzivam u malim stvarima....a shta ima lepshe od zagrljaja osobe koju najvishe volite user posted image user posted image



Lepo receno user posted image


user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
2.6.2009 15:13:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 0:39:54   
Dora
pustite mene još da kažem!
Uostalom, gagi, kad to kažeš, moraš imati i "KLIK" da bismo te ozbiljno shvatili. Lako je reći -tema već postoji!!! To može svako. Pitanje je- kako i gde naći temu?user posted image
Evo, ugledaj se na Tašu. Ona baš zna biti stroga. Ja se nje ponekad plašim! Ona kad kaže -tema već postoji, ona stavi "KLIK" i neizbežni katanac!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 0:42:10   
Dora
Sretnom me čini kad se mm i ja igramo sa klincima, kad zajedno odemo na neko lepo mesto, na putovanje, pa nam bude ko u bajci... A nije teško tako se osećatikad imaš sve što je na svetu vredno i bitno... Lepu porodicu i lep život.

Srećnom me čini i moja lična sloboda. user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 0:47:14   
vodolija 82


Srećnom me čini i moja lična sloboda.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 1:53:35   
sosa
,,Snaga je moja u onim malenkostima koje su vaznije od velikih stvari,jer sacinjavaju zivot.izgleda da ga velike stvari ne sacinjavaju i ja bih rekla da je to sreca,,
volim slobodu koju nam je Bog dao...volim kada sam zdrava,kada osetim blagodat...volim svoj dusevni mir...
srecna sam kada citam nasu istoriju,nase svece i pretke...
volim beograd,,,grad u kome zivim...volim vojvodinu,frusku goru,studenicu i zicu,ravanicu i sopocane...
SVAKI DAN UZIVAM U LJUBAVI KOJA JE OKO MENE...ZA SVE DRUGO JA SAM SLEPA I GLUVA...TU JE MOJ MIR....TO ME CINI NASMEJANOM....I MOJA PORODICA...ZAHVALNA SAM NA TOME...

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 1:54:40   
sosa
SRECNOM ME CINI POSAO KOJI RADIM...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 9:52:59   
stsanja
Svakodnevno me cine srecnom moji Andjeli,i neocekivane sitnice najvise!A kad sam besna,ili nije moj dan,smiruje me i cini srecnom moj auto.Sednem u njega i odvezem se negde gde mogu da divljam,jurcam,i to me bas ispuni i pomogne da istresem svu negativnu energiju!

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 10:28:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora


Evo, ugledaj se na Tašu. Ona baš zna biti stroga. Ja se nje ponekad plašim! Ona kad kaže -tema već postoji, ona stavi "KLIK" i neizbežni katanac!user posted image



user posted image  Tasha danas nije raspoložena da traži stare teme. user posted image  I ona Surogat majka postoji.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 10:31:13   
Lu
Sreća je kad mi moj mali anđeo kaže;
majkice volim te,ne dam te nikome!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 10:33:35   
Lu
IZVORNA PORUKA: sneza24

Sta je to tratincica?


user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 10:33:49   
bebać
LU imal još puno do toga,da i meni moj kaže???Ebiga ne mogu dočekatuser posted image user posted image user posted image

Meni ej sreća bila sinoć akd sam prenijela svog malog lopova kod sebe da pajamo,a on se sav skupio uz mene i više nije plakiouser posted image

Čini me sretnom njegova srećauser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Stvari koje vas cine sretnom osobom
3.6.2009 10:43:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Čini me sretnom njegova srećauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bebać

samo što moram ovdje dodati da me čini sretnom njihova sreća jer ih je dvoje

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here