|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vase neobicne navike
26.12.2009 13:11:42   
mamanp
Podstaknuta jednim postom otvaram ovu temu.

Imam naviku da po sto puta u toku dana predjem rukom kroz kosu iako mi ne smeta ili se po dva puta vracam da proverim jesam li zakljucala vrata.

A Vi?

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 14:36:19   
*Alexx*
Pre nego što izađem iz kuće proveravam šesnaest puta da li je sve isključeno i proveravam vrata. Mm šizi zbog toga.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 14:40:30   
Anitaaa
J stavim mobilni u tašnu i onda još 10 puta do stanice proverim je li u tašni.A onda mi se desi kad sam već u gradu da mi sine da ne znam jesam li ga uopšte ponela od kuće i onda brzo panično pretražujem torbu.Isto tako i za ključeve.user posted image user posted image user posted image
Ja sam luda a ne čudna  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
26.12.2009 15:12:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:17:54   
Verus
Proveravam puno puta da li je sporet iskljucen a i drugi aparati koje koristim.  Proveravam puno puta tokom dana nos u ogledalu-da mi ne daj boze ne viri govance.
Proveravam da li i dalje, tokom dana lepo mirisem, ne daj boze da smrdim ispod pazuha.
Uvek gledam ljudima laktove-svasta bi o njima naucili-tj. koliko puno njih ne pere laktove.
Volim da su podovi cisti, cak i kad sam najumornija usisacu/izdzogirati pod, uopste, uvek sam bila picajzla za takve stvari.
Ima puno toga....ne mogu sada da se setim....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:18:37   
JULIE
Mene ko u onoj reklami muci pegla...Kad krenemo negde ja ko debil buljim u iskljucenu peglu da bih zapamtila da sam je iskljucila,a onda pozovem mm da se i on uveri da sam je ugasila ako bih ga pitala kasnije za peglu da mi kaze da je iskljucena
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:20:03   
Verus
I mene je pegla zezala....pa sam kupila jednu koja se sama iskljuci ako je ostavis i ne pomeras 8 minuta.  Tako sam resila tu mukuuser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:20:25   
Anitaaa
To je super stvar

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:22:25   
Anitaaa
Ja sam jednom otišla na posao i ostavila uključenu ringlu na šporetu.Kad sam došla na posao sve vreme sam imala utisak da sam nešto zaboravila i kad sam se konačno setila (posle pola sata) Izašla sam sa posla i trk kući.Sva sreća pa je bilo na 0.5 inače....Od tada i ja sto puta to proveravam kad izlazim

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:25:21   
JULIE
Wow verrus,to je stvarno extra.I mene muce svi aparati ali pegla najvise...Jednom smo otisli negde,a ja zaboravila da iskljucim TA pec da ne akumulira toplotu.Vracamo se mi,a ono smrdi jos iz  dvorista,ulazimo u kucu a ono diiim..A ja kreten ostavila prekrivac neki da se susi na peci i on poceo da gori.To mi je skola za ceo zivot,hvala bogu da smo se na vreme vratiliuser posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:26:19   
Verus
I ja sam jednom ostavila ringlu, i otisli smo u radnju i nazad nismo bili tu sat i po-kad smo dosli ringla ne da je bila narandzasta nego usijano crvena!  Mal' nisam slog imala!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:30:44   
Anitaaa
Kad sam mužu rekla onako kroz smeh  šta sam uradila (da pokušam da ublažim situaciju) izribao me je samo tako i sad me stalno zeza kad idemo negde.Čim sednemo u kola on odmah počne da nabraja da li sam isključila-šporet,peglu,grejalicu jesam li zaključala kuću i sl i onda u 90% slučajeva ja trčim nazad da proverim user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:31:07   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:40:45   
Anoniman
mamanp, nisam te valjda ja inspirisala onim opsesivno kompulsivnim poremecajemuser posted image
ja ih imam miliooonuser posted image al moja mama je najzesca, ona SVE broji. Broji, kad sece luk, koliko puta je secnula, uvek zna koliko ima sarmi, snicli, kockica mesa...ma uzas! I namesta zavesu non stop da bude simetricna. Od toga sam ludela, a sad i ja to posinjem da radim.
Milion puta sam u stanju da proverim da li sam iskljucila sporet, i da li je ukljucen baby alarm, cak i ako je pored mene.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:46:28   
JULIE
Nedjo taj poremecaj je uzasan i strasno psihicki opterecuje coveka...I ja sam to radila,brojila save po 5 putauser posted image Sad mi je to smesno,ali tada sam jednog dana rekla sad je kraj!Tako je i bilo.Tesko mi je bilo da se obuzdam i ne brojim nista ali sam uspela.Probaj,nije teskouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:48:10   
Verus
Moj tata je znao koliko ima plocica na zidu kod njegovog doktora u cekaoniciuser posted image
Ja bih odlepila

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:49:37   
Anoniman
Draga, nemoj pogresno da me shvatis, ali ako si ti sama stala na kraj tome, onda je to verovatno bila samo navika ili neki izuzetno lagan oblik OKP-a. Ja nemam problem, ja ponekad brojim, kad mi je dosadno, ali moja mama cini mi se ima bas  tezi oblik OKP-a, i mislim da je za to jedini lek terapija. Ona to jednostavno radi mehanicki, i kad je neko prekine, krene ispocetka. Zvuci kao neki psihouser posted image user posted image user posted image al nije, ona je sasvim normalna zena, koja normalno funkcionise, ali eto...vole da brojiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:49:51   
JULIE
Pa dosadno bilo coveku da ceka pa brojio plocice...da ne sedi uzaluduser posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:52:04   
Verus
user posted image   a verovatno je cekao nekoliko sati pa je i imao vremena sve da prebroji!
IZVORNA PORUKA: JULIE

Pa dosadno bilo coveku da ceka pa brojio plocice...da ne sedi uzaluduser posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:52:24   
Anoniman
Ja sabiram, oduzimam i delim brojeve na registarskim tablicamauser posted image Trazim neku logikuuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:53:45   
JULIE
Ma znam nedjo...Upoznala sam milion ljudi koji imaju neku vrstu ovog poremecaja i oni su sasvim normalni ali jednostavno,moraju da rade odredjene stvari ko sto tvoja mama broji.Samo kazem da to uzasno opterecuje coveka a i gubi se doosta vremenauser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 15:55:50   
JULIE
Joj zille ne mogu da prestanem da se smejemuser posted image user posted image user posted image Sorry stvarno,al mi je smesno i jaaako neobicnouser posted image A na koliko automobila to moras da uradis?

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 16:01:38   
cipiripi
brojim plocice po kupatilu dok kakim user posted image
citam deklaracije na dezodoransu , kremama i tako...
valjda trazim inspiraciju za  user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 16:03:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Joj zille ne mogu da prestanem da se smejemuser posted image user posted image user posted image Sorry stvarno,al mi je smesno i jaaako neobicnouser posted image A na koliko automobila to moras da uradis?


Ja to potpuno nesvesno radim. Dok setam vidim auto parkiran ili prodje pored mene, ja nista osim tablice ne vidim, i onda racunam, a sta racunam nemam pojmauser posted image . Ponekad dodjem i do nekog zakljucka, tipa prvi trocifreni broj je deljiv sa drugim dvocifrenim. Ili ih saberem pa dobijem ceo broj, i to me oraspoloziuser posted image
Priznajem da je smesno, i mm mi se smejao kad sam mu rekla.

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vase neobicne navike
26.12.2009 18:15:47   
gina
Pišem natraške tako da onaj koji sedi preko puta mene može normalno da čita, kao u ogledalu user posted image . Mogu i s desna na levo, okrenuto, obrnuto, kako god vam padne na pamet user posted image user posted image . Volim da zabunim ljude dok pričaju telefonom a sede nasuprot mene, ja im napišem poruku koju oni normalno čitaju... samo facu da im vidite user posted image user posted image user posted image .
Imam neki čvrk u mozgu, definitivno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here