|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi april
31.3.2009 10:31:14   
Anoniman
Da li volite prvoaprilske šale?

Ispričajte neku koja vam se desila ili nekome u vašem okruženju. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi april
1.4.2009 9:13:31   
Anoniman
Kaže danas u novinama:

Vlada odlučila da spusti euro na 70 dinara.
U potpisu: A.pri-li-li-li
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi april
1.4.2009 9:14:13   
Anoniman
izgleda da je nama jos juce poceo prvi april ... od obecanog regresa koji je trebao biti skoro 800 eura user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izgleda da su se direktori na upravi samo šalili user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi april
1.4.2009 9:37:47   
Anoniman
Kod nas je regres misaona imenica!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi april
1.4.2009 9:54:07   
Anoniman
izgleda da ce i kod nas postati 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi april
1.4.2009 9:57:01   
Anoniman
Ovo je vesela tema!

MM-ova sestra od ujaka je napravila strašnu foru pre koju godinu. Sjurila je svu braću kod sebe u školu, svakog je nazvala i plačućim glasom rekla da je pala ispred škole i slomila nogu, a kako je jedina sestra, naravno, sva braća (njih 4-ica) su se sjurili u školu po nju, a ona im samo rekla APRILILILI!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi april
1.4.2009 10:04:32   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jednoj curi jutros muz pomjerio sat i zakasnila sat vremena na posao .... samo se nadam da ce i njen direktor skontati da je danas 1. april user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi april
1.4.2009 10:09:13   
Anoniman
user posted image  Pa jeb*** bi mu ja mamu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi april
1.4.2009 10:11:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Pa jeb*** bi mu ja mamu!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    i ja bi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi april
1.4.2009 13:33:12   
Anoniman
Mnogi u svetu se smeju 1. aprila, od srca ili kiselkasto, zavisno od toga da li zbijaju šale na tuđ račun ili to neko čini na njihov, a neki se trude da toga dana ne budu "nasamareni" da ne bi cele godine bili nesrećni.
Istorija zbijanja šala 1. aprila je obavijena tajnom, jedni tumače da se ovaj svojevrsni "narodni praznik" pojavio krajem srednjeg veka u Evropi kao "Dan svih luda" koji je bio opštenarodno veselje.
Neki veruju da koreni tog narodnog praznika dosežu do starog Rima, poznatog i po tome što su tamošnji žitelji umeli da se dobro zabavljaju i priređuju bahanalije. Drugi kažu da se taj običaj pojavio u 16. veku u Francuskoj, oko 1564. godine, a za onog ko je nasamaren imali su običaj da kažu da je dobio "aprilsku ribu".

Englezi misle da je dan šale preuzet sa Istoka, a 1. april zovu "Danom svih glupaka". Finci taj dan povezuju sa prolećnim učenjem dece o privrednim radovima, a slično je i Švajcarskoj. U holandskom gradu Ajndhovenu održava se svojevrsna tradicija nasamarivanja 1. aprila - novine se utrkuju da objave "ekskluzivne" vesti, kao na primer o dolasku nekih svetskih državnika u taj grad, o bolestima, o eksperimentima u atomistici...
Nemci 1. april smatraju danom kada se lako osete nesrećnim, a svoje loše osećanje manje vezuju za nasamarivanje, a više za predanje da se 1. aprila rodio apostol Juda, Hristov izdajnik. 
U Bavarskoj, posebno u okolini Vestervalda, šale slične prvoaoprilskim zbijaju se tek 1. maja.

Ipak, bez obzira na razne običaje u raznim zemljama, važi pravilo da kada se slatko nasmejemo postajemo opušteniji, lepši i zadovoljniji. Humor nam pomaže da lakše prebrodimo neku neprijatnu ili tešku situaciju, a kada se našalimo na sopstveni račun, stručnjaci tvrde da pomažemo i sebi i drugima i zato je u narodu nastao izraz "smeh je najbolji lek".
Izvor: blic.rs

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi april
1.4.2009 13:37:14   
eugenija
Kod nas pored tog izraza: "Aprililili!", koristi se i "Prvi april - magarac nosi papir!" - zna li neko možda odakle potiče ovj izraz, ima li neka priča sa magarcem i papirom?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi april
1.4.2009 13:40:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi april
1.4.2009 13:42:52   
Modessty
Neznam za magarca i papir al mene koleginica namagarčila jutros.
Rekla mi da će biti 15000 za uskrs i ja poverovala i skočila od sreće i uzela telefon da zovem drugu koleginicu da joj javim kad mi ova prekine vezu i kaže aprililiiiiii user posted image
vratiću joj ja!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi april
1.4.2009 15:37:55   
Anoniman
www.vestisrbija.com pa napravite pricu i namagarcite nekoga vama dragog

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi april
1.4.2019 12:50:48   
Misha i Ljisha
Ja bas pisem novine i sastavljam neke prvoaprilske sale. Ima u fazonu 10 ideja kako da zeznete dete za prvi april user posted image

D mi je bas vickasta. Tako da cu danas ja nju malo da zekim. A inace vec je zvala dedu da kaze da ce dobiti seku user posted image moj tata je odmah provalio ahhahaah....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi april
1.4.2019 12:54:36   
Sanidej
Zeznucu ja ceru danas, al'' sto ona mene zeza ostatak godine :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi april
1.4.2019 13:00:45   
Olga75
Danas, da ne reklamiram ali neka meteorolška stranica- prognoza: još danas sunčano i toplo, od sutra temperatura u padu, do kraja nedelje i minus. Zima nam se vraća.
Pet psovki i znoj je bila reakcija i onda skapiram, aprilili li user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi april
1.4.2019 13:08:40   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas, da ne reklamiram ali neka meteorolška stranica- prognoza: još danas sunčano i toplo, od sutra temperatura u padu, do kraja nedelje i minus. Zima nam se vraća.
Pet psovki i znoj je bila reakcija i onda skapiram, aprilili li user posted image

user posted image
I ja bih vec psovala i zimu, i prolece i redom sve user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi april
1.4.2019 13:22:29   
jance

IZVORNA PORUKA: Olga75

Danas, da ne reklamiram ali neka meteorolška stranica- prognoza: još danas sunčano i toplo, od sutra temperatura u padu, do kraja nedelje i minus. Zima nam se vraća.
Pet psovki i znoj je bila reakcija i onda skapiram, aprilili li user posted image


Istu meterolosku stanicu gledamo mislim! user posted image Znaci kad sam procitala, nije mi bilo dobro! Prvo sam proverila sve zive prognoze a tek onda pogledala komentare

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi april
1.4.2019 15:33:27   
AnaTamara
Ja procitam na netu da je u toku akcija policije, da proveravaju brzinu, pa mi onda padne na pamet, pozovem mm i kazem da su me zaustavili, da sam vozila 77 ( ogranicenje 50 ) i nisam bila vezana, prekoracenje pisali ali su mi pojas oprostili :) za divno cudo, bila sam bas uverljiva :) Jos uvek mu nisam rekla Aprililiii :) nek se krcka malo :)

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi april
1.4.2019 16:05:18   
mama Jo
AnaTamara pa ti si nagrabusila kad tm dodje sa posla user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi april
2.4.2019 16:01:31   
mirana1
Ja ne volim preterane sale.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi april
2.4.2019 19:33:17   
Misha i Ljisha
Hahah AnaTamara i kakav je nastavak? 


Ja nisam.nikog zeznula ove godine

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi april
2.4.2019 19:40:57   
mama Jo
Haha user posted image kad sam videla da ne gore tema pomislih bas na AT 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi april
3.4.2019 8:51:28   
AnaTamara
Mm uopste nije reagovao user posted image Samo mi je rekao: zenice, to ti je zavesa ( koju treba da kupim ) user posted image
user posted image . Ali zato je svekar odreagovao...user posted image i ovako je prosed, ali mislim da je jos vise pobeleo. user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Koliko dugo ste čekale radosnu vest?
Palacinka123

Koliko meseci ili godina vam je bilo potrebno da ostanete u drugom stanju?

1-3 meseci (59%)

3-6 meseci (8%)

6-12 meseci (11%)

1- 2 godine (10%)

Vise od toga (11%)


Ukupan broj glasova: 193

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here