|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 9:03:05   
IvanaSK RR


Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u februaru !! user posted image
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 9:30:19   
bebilule
Vidim i dalje djecica bolesna. Maslacak, dobro da si je odvela. Maraj, Von... Ne mogu ni upratiti vise ko s cim "kuburi".
Ja juce nisam mogla glave dici. Sad je i mene uhvatilo. Nemam pojma sta je ovo, ali nikad nista slicno imala nisam. Mislila sam da ce mi srce stati. Sreca neka M bolje, djeluju sirupi za T, i povecao se razmak izmedju temperatura. Ono je bilo ludilo. Kad sam ja zaglavila skontala sam kako je njemu i nema sanse da bih usla u kadu :). 
Samo da se on brzo iscupa. Vidjecu kakav ce biti danas, zavisno od toga radicu nalaze danas ili sutra. 
Pozdrav za sve i da brzo ozdrave svi! 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:25:10   
Duškić
Svi prehladjeni? Moji se jos rastezu, cerkica kasljala celu noc.
Gde ste zenice, kako su decica?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:32:59   
Ana RR
Bebi, znam o čemu pričaš. Ja sam dva dana mislila da se rastajem sa životom, ali zaista. Još je meni temp bila ispod 39 (mm je imao 39 a Marko 39.6) pa nisam znala gde se nalazim. Srce mi je lupalo kao ludo, 110 otkucaja. Ma strašno. Kaže i moja dr da je užasan virus i da su ljudi samleveni.

Maslačak, čoveče, pa kako toliki gnoj iz uha? Milica mala :( samo da brzo prođe.

Von, mi smo odavno batalili digitalni. Imamo živin i samo sa njim merimo. Imam i taj sa galijumom ali kod njega mi treba životinjska snaga da bih ga otresla, užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:33:46   
Rosita
Maslačak, da što pre prođe. Isti virus je imao N kad je hospitalizovan. Ali njemu je na pluća otišlo i saturacija bila 85/89 tako nešto. Morao je biti na o2 5 dana.
Maraj, drži se!
Kuckam posle. Već me izbacilo 😈

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:36:08   
bebilule
I ja koristim zivin. I najbolji mi je.
Ana, frka mi da mi na tatu ne predje. On je u stanu ispod, a teski hronicni bolesnik, ima 4. stepen hronicne opstruktivne bolesti pluca. U drugoj polovini kuce moja baba od 83 godine. Nisam silazila, ne smijem. Ne znam ni kako baba sama oko njega sad... Snaci ce se, samo da njihne uhvati, tata bi to tesko pregurao. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:40:01   
Rosita
Bebi, da oni budu dobro! Drži se.
Maslačak, ni na IMD ne polažu na kks kod tog vurusa. Vade na prijemu po proceduri. Pulmolog je rekao pustite ks jednoj cimerki i crp, ja gledam i slušam dete.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:40:29   
Ana RR
Uh, Bebi, baš bzvz. Nadam se da će ih zaobići. Nas je svekrva obilazila svako malo i uopšte se nije razbolela. A nas troje svi u dva dana razmaka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:41:48   
emicaa
Bebi bolje nemoj sad u njegovu blizinu.
Vidjela sam na netu naslove da je u Bosni umrlo nekoliko ljudi od nekog virusa.Jeza me hvata.
Ozdravite brzo i djecica i vi.
Pade opet moj srecko razdera bradu.Nije strasno ali eto.Opet strada glava.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:42:47   
Ana RR
Emice, grip. Strašno.

O majko mila, pa opet? Pa to dete je šou user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 10:47:27   
bebilule
Emice, David je totalni hit. Nabavi mu kacigu. Pretpostavljam da je bas mirno dijete. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 11:00:47   
emicaa
Jako mirno,jos ne mogu vjerujem da nisam nikad nasla da se okacio o luster 😂
Kod njega je problem sto je nepazljiv,mala seprtlja.I sto obozava da se penje tamo gdje nebi trebao 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 11:22:13   
Maraj
Da se upisem i ja u februaru
Bolje sam. Nocas kad dusu ne ispistih koliko sam povracala . Mm me cuo koliko ridam u kupatilu pa uleteo glavu da mi drzi
Jutros sam imala 38 T. Popila sam brufen jer me svaka koscica bolela. Tako da sad mi je bolje...ne pamtim kad sam bila bolesna...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 12:13:43   
Misha i Ljisha
Jaoo boze kakvu ja to decu radjam??  Evo sedim a on spava na meni. Pokusym dA ga spustim krene u dreku. E kad porastu uvalicu im se u krilo i spavacu na njima. Dan noc  😂

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 12:26:45   
Rosita
Maraj, baš grozno. Eno i moja mama bolesna već par dana :(
Ljišo, mi smo noćas imali 1500 buđenja, ruga mi se onaj post o razvoju od juče😂

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 12:36:24   
Misha i Ljisha
Ma strasno. Najgore mi treba da kuvam. A ako se ne naspava bice nervozan pa tek onda nista od njega necu moci. Ma... A da ne pricam o momentu kako bi bilo lepo da ga ne vidim bar na pola sata u miru i tisini. 😂 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 13:29:49   
Maslacak15
evo i mene opet. Dade mi pedijatar ipak masku za inhalaciji salbutol. Kaze nije dokazano da pomaze, verovattno zato nisu dali u bolnici ali eto mozda joj nesto olaksa. Ona je generalno bolje sto se temperature tice ali ima od jutros napade kaslja bas neprijatne. Tako da cu je inhalirati par dana.... Zato je on i poslao u bolnicu jer RSV moze da bude opasan ali oni su bili opusteniji posto kao kriticno je do pola godine, a ona nije pokazivala znake posebnih respiratornih problema. Tek malo je krcala. a sutra treba da putujemo. sva sam sludjena....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 13:44:14   
Duškić
Jao, Maraj, bas si nagrabusila..
Ljisho, kako da ne i mene je cerka tako dresirala user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 13:47:23   
pari
Maslacak, gde putujete? Mozda da odlozite zbog nje? Nadam se da ce joj biti bolje brzo!



Maraj, bas mi je zao sto te to sad spopalo...da te sto pree prodje!

Rosi, Ljisho, i kod mene isto...sinoc sam je uspavljivala 1h, a u toku noci se budila sto puta i nijedan polozaj joj ne odgovara,ni kad je ljuljam,ni kad je spustim...nesto joj je sve smetalo...Doduse nosic joj curi,ne mnogo,ali curi i cuje se malo kad dise...

Ja se inhalirala malopre,a i veceras cu. Skuvala sam rucak,jescu kasnije,a i da imam za M ako bude hteo veceras nesto da jede. 

Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 13:50:54   
Maslacak15
ne mogu da odlozim ima ta nedelja raspust i to je to. Na zimovanje, juzna bavarska. Razmisljala sam da ostanem ja ovde sama sa njom, a da otkazem svima mnogo je glupo. Ne znam ni sama, ona kad je dobro deluje skroz ok ali kad joj naidje zuta minuta onda kuka jadna. Dobro je spavala za divno cudo na primer.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 14:32:08   
vonavoj
Maslacak,jesi li pitala dr?M ima 38..njanjav,nisam mu nista dala..slinav,balav,ali lepo jede,kontam da su i zubi..Ja ujedam,7 dana zatvora,potpuno sama...J nista ne slusa,sa T oko skole,sreca pa radi sama,samo da je nateram,jos uvek bi se samo igrala sa J....Zelim da izadjem napolje,sama!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 14:35:22   
Rosita
Pa ne znam, maslačak. Ja bih ostala. Ali to sam ja. Zdravorazumski, pokrivena je a i tamo ima dr. Ali biće njanjava pa će tebi biti bezveze. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 14:53:59   
Maslacak15
ne pitam pitanja na koja znam odgovoruser posted image sta ce da mi kaze ?....ja mislim da ce biti najkenjkavija ako ostane ovde samnom. posto joj je dosadno. Jedino me brine sam put. Tamo imamo dobar hotel a sigurno i da ima doktora za nedaj boze... videcu jos do sutra.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 15:01:36   
IvanaSK RR
Maslacak, koliko imate da putujete? Ja bih isla, verujem da ce joj prijati vazduh.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
1.2.2019 15:05:16   
vonavoj
Ja bi isla,ako je pokrivena terapijom,samo koliko put traje,samo to..ostalo ces se kao kod kuce ponasati..i jedino ako nije zarazna po okolinu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here