|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slike beba na društvenim mrežama
16.6.2017 17:30:48   
Dora89
Za ili protiv?

Lično - protiv! Smatram da se time narušava privatnost dece, a to je odgovornost roditelja. Ima vremena kad će ta ista deca koristiti društvene mreže. Posebno mi se ne sviđa kad je dete golo, ili kad se slika bebe koristi za profilnu, jer onda mogu da je vide ne samo odabrani ljudi, nego i ceo svet.

Ima li drugačijih mišljenja? Volela bih da razvijemo diskusiju na ovu temu, jer se često preispitujem da li postupam ispravno, kada rodbina žarko želi da se pohvali svima svojim mezimčetom.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 9:04:15   
Sanjalicaaa
Ja nemam ništa protiv. Jedino da na slikama deca nisu gola. Sve ostalo mi je ok. Slike dece izbacujemo mm i ja, sa rodbinom nemamo problema.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 9:50:49   
IvanaSK RR
Sanjalice, slazem se. Tako i mi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 10:12:04   
Milena18
Meni je ok da roditelji kače slike svoje dece ako žele i ako će to videti samo odabrani krug ljudi. Ja, na primer, nemam Facebook nalog, kao ni mm, i jako me nervira kada neko od rođaka postavi sliku mog deteta. U takvoj situaciji odmah tražim da je uklone.

< Poruku je uredio Milena18 -- 17.6.2017 10:14:19 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 10:33:11   
suzi kju
Ja nemam ništa protiv.
Meni više smetaa kada postave sliku bebine nogice ili rukice.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 11:07:22   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja nemam ništa protiv.
Meni više smetaa kada postave sliku bebine nogice ili rukice.

Hahahahahaha, :)


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 17:33:30   
degu
Doro mozda si s jedne strane u pravu, mozda narusavamo njihovu privatnost. O tome mislim kad neko okaci sliku deteta kod zubara sa rascepljenim ustima, ili deteta iz bolnice(ovde ne mislim na situacije gde je dete stvarno bolesno i roditelji traze pomoc) nego kad se razbije npr, tako slicne neke situacije kojih bi se dete mozda stidelo sutra.
Ja moram da priznam da sam zavisna od postavljanja slika, oni su meni tako divni, tako sam ponosn da zelim da ih svi vide, sve mislim i drugi ce videti isto savrsenstvo koje ja vidim user posted image
Takodje imam drugaricu koja ne kaci detetove slike, to potpuno postujem i ne kacim slike njenog deteta nikad. A o golotinji nema potrebe da pisem, mislim da smo svi istrenirani da to ne slikamo uopste

< Poruku je uredio degu -- 17.6.2017 17:35:40 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 18:09:48   
krin 40
Ja sam za postavljanje slika.Uživajte dok traje.Ovi moji veliki sad u nekom svom fazonu.Živa nisam ako okačim neku njihovu sliku ili ih "ne daj Bože" tagujem.Na foru jedino ovde objavim njihovu sliku jer ovde ne ulaze😃😃😃.Tako da ću Ducija sa zadovoljstvom da "kačim" dok i on ne nauci da me oladi
sa "ne blamiraj me mama"😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 18:37:35   
Anck Su Nmaun
Ja sam za umerenoat. Mada meni naidje period da sve pobrisem mada kazu kad jednom postavis to je zauvek. Trudim se da sto manje postavljam.
I zna se kakve se slike postavljaju i kako.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
17.6.2017 21:41:25   
eca89
Ja ih licno ne postavljam, ali nemam nista protiv, uvijek se obradujem kad vidim dijete svojih prijatelja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
18.6.2017 8:34:56   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: degu

Ja moram da priznam da sam zavisna od postavljanja slika, oni su meni tako divni, tako sam ponosn da zelim da ih svi vide, sve mislim i drugi ce videti isto savrsenstvo koje ja vidim user posted image


❤❤❤❤❤

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
19.6.2017 11:47:02   
emicaa
potpuno se slazen sa ovim sto je Degu napisala,oni su meni savrseni i hocu da ih svi vide.
E sad ja u prijateljim nemam nikoga koga ne poznajem,i par sa RR ali sa kojima sam stalno u kontaktu.Zakljucane su mi slike tako da ih samo moji prijatelji vide

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
20.6.2017 20:26:10   
Dragce86
Licno - trudim se da ih sto manje ima na drustvenim mrezama, ali nazalost, ne mogu da zabranim rodbini i bakama i dekama da izbacuju slike. :(

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
20.6.2017 20:29:46   
Sanjica26 RR
Ja nemam nista protiv. I ja postavljam fotografije svoje dece, ali ne cesto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
28.6.2017 18:00:15   
Dora89
Hvala vam što ste razvili diskusiju. Ja sam u nedoumici, a vaša mišljenja mi puno znače. Za sada nemamo objavljene sličice, ali za sve postoji prvi put.
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
28.6.2017 18:30:47   
emicaa
Dora uvijek mozes ograniciti koce ti vidjeti slike,napravi da vide samo najblizi prijatelji i rodbina.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
28.6.2017 22:45:35   
Dora89
E, hvala na savetu. Pa, u principu, njima šaljem na Viber.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
28.6.2017 23:27:41   
choopa choops
Ja sam jednom pobrisala slike, kad je L bla mala, ali tada nesto i nije moglo da se zaštiti kao sad. Sada stavljam, umjereno, tipa kad je neki vazan događaj ili kad se desi nesto zanimljivo. Ne stavljam sve sto slikam, a slikam ih skoro svaki dan. Nema potrebe. Čak mislim da nekiljudi pretjeruju kad pocnu da stavljaju slike svoje djece u bukvalno svakoj pozi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
28.6.2017 23:49:14   
Mariya
Ja nisam aktivna na društvenim mrežama, da sam aktivna, postavila bih možda nekoliko slika. slika moje dečice mi je jedino profilna slika na viberu. Ali kad virnem kod nekoga, volim da vidim slike njihove dece, samo treba imati meru. Slažem se sa degu, verujem da skoro svi tako misle kad postave sliku svoje dece.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
29.6.2017 8:18:23   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Dora89

Posebno mi se ne sviđa kad je dete golo, ili kad se slika bebe koristi za profilnu, jer onda mogu da je vide ne samo odabrani ljudi, nego i ceo svet.



To je jedino što smatram da nije ok: golo dete i dete za profilnu.

Mada, nedavno mi je stariji sin, koji već ima svoj Insatrgam, rekao da ne stavljam njegovu slike jer nemam dozvolu za to... Pubertet... videće neko od drugara da je sedeo u pesku i bio od prljav... Kažem mu da nije prljav nego od peska što je ok kad si na plaži... ne vredi...



IZVORNA PORUKA: choopa choops

Čak mislim da nekiljudi pretjeruju kad pocnu da stavljaju slike svoje djece u bukvalno svakoj pozi user posted image


Definitivno.
Ume da me nasmeje kad vidim na FB ono "+135" i ispod "XY added 135 photos in album "3-ći rođendan" ".
user posted image


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
5.7.2017 4:00:29   
Duškić
Nisam za postavljanje slika na fb, narocito dece. Mada ponese ljude. Nisam ni neki izriciti protivnik, mozda po neku ali ne preterivati i imati odredjenu grupu prijatelja, i da nisusvima dostupne slike.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
5.7.2017 8:57:53   
branki*
Nemam nista protiv,nek radi kako ko hoce.licno,ne bombardujem slikama svoje dece,izbacim tu i tamo poneku fotografiju,ni svoje slike nesto u posl vreme ne izbacujem,ali opet,kako ko voli.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
6.7.2017 14:58:36   
Dragce86
Iskreno, ne volim. Ok je neka slicica ali zamara kada vidim da svaki momenat intime porodicnog doma i ljubavi leti na fejs! I svaki dan po par stotina novih slika...ej, pa svi imamo decu, treba malo i sami da uzivamo u njima a ne da se lepe po netu :(

< Poruku je uredio Dragce86 -- 6.7.2017 14:59:57 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
11.7.2017 18:10:50   
dddaca
Ja sam protiv toga da se svakodnevno objavljuje milion slika deteta, ali nemam nista protiv onih koji to rade. Svako radi kako misli da je najbolje.
I ja izbacim po neku fotografiju, ali u poslednje vreme sve redje. A i njih mogu da mi vide samo prijatelji

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Slike beba na društvenim mrežama
4.8.2017 12:29:06   
Sarav
Imam fejs i izbacujem slike, ali povremeno. Volim da se pohvalim svojom decom i isto tako volim da vidim decu svojih drugova i drugarica. Ali me smara kad neko objavljuje deset slika na dan. Inače o golišavim slikama dece nemam šta da dodam, protiv toga sam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here