|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 12/23
1.12.2023 8:11:47   
IvanaSK RR


Drage mame i buduće mame, stigao nam je decembar!

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da pročitate: Opšte uslove korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 9:04:18   
Ivanka 75
Dobro jutro. Danas je mamin 8. mart sto bi rekla Gdja Andjelic 😂 Samo rucak i jednu-dve prostorije da sredim, da ne preteram previse, umoricu se 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 9:28:17   
flamingos
Dobro jutro.Stigao nam je decembar.Baš brzo prolaze dani.Nadam se da ste dobro Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 11:50:18   
Srecko47E
Dobar dan,a krenula sam da pisem dobro jutro.

Luda sam od sinoc.
Bolovanje,ali evo mene na poslu na koji sat,er...Trazeno je od mene.
Bas sam besna..


Zelim svima lep dan i jos lepi vikend!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 12:09:37   
Kata90
Dobar dan,jos malo i stize nam nova godina😁 kićenje jelkice obozavam😁sarma praset_ina a joooj Srecko kako to? Izvadila si bolovanje i otisla na posao,nije mi jasno🤔

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 12:16:02   
Srecko47E
Jooj sarma!! :)


Jutros sam dobila poruku-dodji na posao,nema ko da te menja.Na dva ,tri sata.

Rekoh,nema dete ko mi da cuva,ima temp +bogidnje.

Odgvoro direktora-nema veze,dovedi i njega!

...kraj.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 12:20:32   
Ivanka 75
Jao Srecko, pa utrapi dete direktoru onda. 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 12/23
1.12.2023 13:56:09   
Kata90
E svasta cu jos cuti,kakav direktor.....😳

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 7:54:40   
flamingos
Dobro jutro.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 9:43:59   
Ivanka 75
Dobro jutro. Prolece u decembru😏Da li imate osecaj da se uvek razbolite posle vidjanja/sedenja sa nekim osobama? Iako oni nisu bolesni ili bar ne deluju bolesno. Tj, ta osoba je sad slinava a bicemo ceo dan zajedno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 17:59:11   
Ivanka 75
Dobar dan. Dobro veče. Da se malo raspričam ovde, ćutim od jutros. Grebe me grlo od noćas pa si ćutim 😂 Da pričam ne mogu ali da  radim mogu. Sedosmo da gledamo neki film, mm uključio. Umoran je, doterali drva iz sela pa žurka na tamo pa žurka na ovamo. Još mi i kafu skuvao. 
Kaže, ti si mene nahranila ja bar mogu kafu da ti skuvam kad ćutiš 😂😂😂 Dete ide u grad na rođendan pa većamo o vremenu. I tako.... Subota standardno.... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 22:36:22   
Sanjica26 RR
Ivanka, mah mah. Mi smo bili kod mojih. Sestri je bio rodjendan, pa smo malo isli da je cestitamo. Malo cu da citam i krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 22:40:50   
Ivanka 75
Mah mah i od mene. Skidamo temp, dosla ranije sa rodjendana, nije joj bilo dobro. Kaze, "bolje sad nego za Novu godinu" 😏

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 22:41:54   
Ivanka 75
I srećan rođendan Snelle ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 22:44:04   
Sanjica26 RR
Au bre Iv gde sad temperatura. Jel visoka?

Uzela sam T hemiju. Da se malo priset_im, pa smo gledali neku video lekciju jer joj nije jasno.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 2.12.2023 22:45:16 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 12/23
2.12.2023 22:47:29   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Au bre Iv gde sad temperatura. Jel visoka?



38.5 trenutno, ne dam da ide dalje. A pozalila se danas da se zagrcnula kad je bila u kupovini za rodjendan i da je zabolelo u grudima. I kad se nakaslje zaboli je. Mozda nije povezano sa temperaturom ali za svaki slucaj idemo ujuyru kod lekara. Inace, ne kaslje uopste, to se ona zagrcne kad pije vodu, zasmeje i zagrcne se od vazduha. Ni nos ne curi. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 12:05:24   
Sanjica26 RR
Ivanka, kako je Iva? Bas je napolju hladno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 12:17:38   
Ivanka 75
Sanjice, ok je. Ne odosmo jutros kod lekara jer nije imala temp nocas. Sad se vrti oko 37 i malo vise ali ok je. Rekla bih da je jaka prehlada. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 12:18:58   
Ana RR
Ivanka, da brzo prođe.

Moj M je u petak dobio opravdanje za prethodnu sedmicu i od sutra trebao da krene u školu, a od juče dijareja i temperatura. Upucaću se majke mi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 12:43:51   
Ivanka 75
A taman sam pomislila da vas sve proslo 😔
Supice, corbice... Kuvam piletinu, pa da procedim vodu sve ladno saspem u sudoperu. Trudim se da se ne nerviram. Bice to lepa corbica od oprane piletine 😡😡😡
A ovo moje bi u skolu sutra. Pa je podset_ih da je biologija ponedeljkom i brzo ne prošla volja. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 13:07:37   
Sanjica26 RR
Ne voli nesto biologiju? Nek sedi kuci jos sutra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 13:10:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ne voli nesto biologiju? Nek sedi kuci jos sutra.



Nastavnica je gnjavi 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 20:35:34   
Tiziana
Dobro vece zenske. Al je ovde utihnulo. Nema 101 tema, niko ne pise🙂Prolete vikend. Zavalila sam se da gledam neki film, ali cekam mm da zavrsi nesto pa da gledano zajedno. Juce smo ceo dan zujali, isli da kupimo cerki neke cizme, gledali sini skijasku jaknu, mala mu od proske godine. Seli da jedemo u nekom restorancicu, hteli da kupimo karte za neki koncert, ali nije radila biletarnica.. I tako. Danas klasika, velika nabavka, ves, kuvanje ruckova, ucenje, utakmica i ooode vikend. 😒Ozbiljno je danas zahladnelo,ali realno ono u petak i juce bas nije bilo normalno koliko je bilo toplo.. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 20:52:28   
Ivanka 75
Tizi, vasi vikendi uvek puni 😊
Ja pitala mm da idemo u pozoriste sledeci vikend, nece. Kad kupim karte ima da hoce 😂

A sto se zatisja tice... Prija tisina. 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.12.2023 20:54:11 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 12/23
3.12.2023 21:49:05   
Ivanka 75
Ja konacno da predahnem. 😔 Temp spala na 38, isla do 39.4.
I to samo zato sto je nesposobma majka mislila da je detetu dala tabletu protiv temperqture a nije 😭 I ona se mukica tresla jis 2h ja sve mislim tabletq ne deluje i kontam sta da radim kad ono nije ni popila. Kad je popila konacno oko 5 nije joj bilo hladno i malo odspavala. Ustala, najela se i istusirala se. Ali stoji na 38. Uskoro merimo pa da popije da moze da spava mirno. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Krstenje
DajanaVanja

Da li je obavezno krstiti bebu

Da (41%)

Ne (59%)


Ukupan broj glasova: 151

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here