|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 10:10:09   
Anoniman
Čula sam od nekih roditelja da se kupaju sa detetom u kadi (čitaj: sede sa detetom u kadi, goli, i kupaju se sa njim). user posted image  user posted image  Meni je to fuj. Meni je to vrhunac nehigijene.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 10:19:30   
Lu
Ja se kupam s malim pod tušem,ispočetka da se navikne na tuš jer je praktičnije a sada mi prešlo u naviku ako ću i ja odmah u krevet,ali ne uvijek.
Razmišljla sam i ja o tome sjedenju u kadi,nečini se ni meni higijenski,ja još uvijek neperem naš donji veš sa njegovom odjećomuser posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 10:25:42   
Anoniman
Jedno je tuširanje, mada se ne sećam da sam ni to radila, a drugo je sedenje u kadi.
Konkretno sam čula da je tata sedeo sa klincem u kadi... golišavi obojica... nemam pojma. Ipak otpadaju i dlake sa tela, i ipak smo mi odrasli i znojimo se, i naš urin je drugačiji, jači... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 10:32:26   
Jeca*
Čula sam i ja i meni je to odvratno. Dete je tako nežno i šta ono ima da se kupa sa roditeljima. Moja sestra i sad prebriše kadu prewd svako kupanje njenog klinca, znači svako veče, a on već ima skoro tri i po godine. I meni je to ok. Ma mali su bre i treba im potpuna higijena!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 10:34:13   
Anoniman
Dobro, ja ipak mislim da sa higijenom ne treba preterivati.

Kod mene se kada pere dva puta nedeljno (ono detaljno... bla, bla... znate na šta mislim), a uvele pred kupanje pustim vrelu vodu na tuš, i istuširam kadu. I tek onda mu je punim.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
9.1.2009 17:14:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 20:06:52   
guppy RR
Ja se kupam sa svojom decom u kadi ako treba  user posted image
Pustimo vodu da curi (ne volim ni ja ako stoji) i onda se kupamo i tuširamo zajedno.

Kad sam bila sama uveče (muž je radio poslepodne), nisam imala drugu mogućnost za tuširanje, nego da to svi obavimo zajedno.. znači u kadu ove bebe i ja i svi odjednom... bili su premaleni da bi ih ostavila negde da čekaju dok sve to poobavljam

Eto, meni se ne gadi
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 21:16:59   
Lu
Eto spasi me guppyuser posted image
pa u biti i ja to radim zbog praktičnosti,ili da stoji pored tuša i gleda(što je teško izvodivo) ili da bude unutra samnom,kao što kažeš voda otiče i nevidim ni ja tu ništa loše niti nehigijenski.
Mi imamo i kadu za ležanje ali se više nitko u njoj nekupa,skuplja prašinu.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 21:18:57   
guppy RR
A kupate li se kad sa partnerom u istoj kadi?
I on ima dlake... i lučenje je drugačije, ... da ne nabrajam user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 21:23:45   
Lu
Eh nažalost vrlo rijetko,kao što rekoh kada za ležanje skuplja prašinu a ova tuš- kada hm...,jedino kad dragi bude dugo odsutan pa dođe,onda se nađemo zajedno pod tušem bude gužva a i u stisci smo s vremenom.user posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 21:36:40   
guppy RR
Otvorila sam temu Kupanje sa partnerom user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
9.1.2009 22:32:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

A kupate li se kad sa partnerom u istoj kadi?
I on ima dlake... i lučenje je drugačije, ... da ne nabrajam user posted image



user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
10.1.2009 1:47:05   
stella
Ja sam se sa Hanom okupala nekoliko puta.Ljeto ,dodjemo iz setnje vruce nam.Obadvije u kadu,stavim pamucnu pelenu i sjednem,u krilo drugu pelenu i onda stavim Hanu.Okupam je,istusiramo se i u peskire

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 21:38:14   
Verus
Potpisujem, i ne samo to, nego zavisi i koliko je dete staro, mislim da ne treba biti go pred detetom, cim su dovoljno stari da znaju sta je sta (a to je mozda 2, 3 godine??).
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Čula sam od nekih roditelja da se kupaju sa detetom u kadi (čitaj: sede sa detetom u kadi, goli, i kupaju se sa njim). user posted image  user posted image  Meni je to fuj. Meni je to vrhunac nehigijene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
4.4.2009 21:42:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 21:43:13   
Mikica2
user posted image  Gospode boze, ne mogu da vjerujem! Auu ja sam na to alergicna! Alergicna sam na nehigijenu samo tako! A pogotovo na takve stvari! roditelji ne bi trebali da se kupaju sa djecom!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 21:47:14   
Verus
gagi, moj tata je prestao ici u gacama kada sam ja bila jedno 2 godine stara a evo i zasto:  Izasao je iz wc-a u gacama a ja ga pitala : "Tata sta ti je to nabudzeno u gacama?"  Mami sam par puta slucajno videla grudi, ali su me odgojili da se privatnost postuje, pa tako i privatnost ljudskog tela....dok je recimo porodica mm malo tu luda, i dalje ce ici u gacama iako su svi odrasli, meni je to malo bljak....

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 21:48:10   
Verus
pa da, ipak mi odrasli nosimo neke bakterije koje bi oni mogli da pokupe od nas...evo samo vidi mi u "cekamo II crtice" kolio nadjemo da imamo ureoplazme, ili e coli u vaginalnim brisevima, taman posla da i cerkice to pokupe (a moze se preneti preko kade i sl)

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
4.4.2009 21:49:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 21:53:14   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dobro, ja ipak mislim da sa higijenom ne treba preterivati.

Kod mene se kada pere dva puta nedeljno (ono detaljno... bla, bla... znate na šta mislim), a uvele pred kupanje pustim vrelu vodu na tuš, i istuširam kadu. I tek onda mu je punim.


Tasho,ja sve mislim i radim kao ti.Niti se kupam sa detetom,a ni muz.Isto tako vrelom vodom isperem kadu pred njegovo kupanje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 21:58:50   
NadaR
Uf to kupanje sa djetetom u istoj kadi mi je bas bljakuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 22:30:57   
Anoniman
Ne kupam se sa detetom u kadi, par puta smo se tusirali zajedno ali samo zato sto nisam mogla drugacije tj. nije bilo ko da ga cuva. Ali sam zato usla u bazen zajedno sa detetom. Da li je to isto kao i kupanje u kadi sa njimuser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 22:33:03   
Sneža
Ne sviđa mi se ideja zajedničkog kupanja,mada kad budem imala decu,možda se i predomislim,ko zna?user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 22:33:38   
Sneža
A još goli,nema šanseuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete i roditelj u istoj kadi
4.4.2009 22:41:14   
Lilly*
kupanje u istoj kadi je i po meni nehigijenski, mi odrasli mozemo dobiti neke bakterije, i bas mi nije do toga da rizikujem da ih kupanjem i dete pokupi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here