|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lift ili stepenište?
4.3.2009 13:42:54   
eugenija
Koristite li lift u zgradi ili stepenište?
Ja ovih dana selim u zgradu sa liftom, do sada sam živela u zgradi bez lifta.. Ova zgrada gde selim je sagrađena pre godinu dana, lift je super ultra brz i izgleda bezbedno.. No......... Kad rodim bebirončeka, u glavi mi scena, beba, ja i kolica u liftu.. Zaglavljujemo se.. Beba plače.. Šta sad?
Idete li sa bebama liftom ili ipak koristite stepenište?
I uopšte, da li vam je draži liftocug ili cipelcuguser posted image ?


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 13:46:16   
Anoniman
LIFT! I sa bebom i bez bebe.

Zaglaviš se u liftu sa bebom - u "čaronoj" tašni svakako imaš sve:
- pelene
- rezervnu garderobu
- vlažne maramice
- vode
- ako dojiš... to definitivno imaš sa sobom user posted image ), ako ne... ja sam uvek imala u flašici prokuanu vodu i Bebelac u nekoj maloj posudici.

Veruj mi da je sasvim sve jedno dal beba plače u dnenoj sobi ili u liftu.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 13:47:35   
eugenija
A ako mama dobije napad panike? user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 13:51:44   
Anoniman
Hhaahahahah

patiš od istog straha kao ja.

Nema toga draga kada imaš dete. Svi strahovi nestanu. Videćeš.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 14:34:30   
eugenija
Pa ono, ko zna kad će nas odglaviti... i koliko ćemo imati vazduha... AAaaa... sad mi se već znoje dlanoviuser posted image

Super je to ako strahovi sa bebom nestaju.. Podsetilo me da otvorim temu PANIČNI POREMEĆAJ.. Znam da postoji tema o strahovima i fobijama, htela sam izdvojiti baš panični p. da bi ljudi malo bili informisani o ovoj vrsti poremećaja.. "kad se mehanizam za normalan strah pokvari" user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 18:28:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

"kad se mehanizam za normalan strah pokvari" user posted image



user posted image

Većina tih strahova je meni nestala kada sam se porodila. Valjda sam brinula previše za dete pa nisam imala vremena da mislim o tome. A kakav lift imate u zgradi? To u mnogome menja moj odgovor. Ja sam sebe utešila ovako što se vazduha tiče: kada otvorim unutrašnja vrata lifta (imamo onaj staaaaaaaari lift, ne ovaj novi što se sam zatvara i otvara, kao metalna kutija), oko lifta ima prostora, i ima vazduha i u toj vertikali gde se lift kreće... pa računam... valjda nećemo potrošiti sav taj vazduh... valjda će nas pre toga osloboditi. user posted image

Jedino na šta nikada ne bih pristala je da me izvlače iz lifta dok je on na međuspratovima, kao neće nikud... mani me te priče da neće, sigurno bi krenuo  kada se izvučem na pola. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 18:36:55   
Lu
Mene nije strah lifta,kad sam bila prvi put sa bebom na moru(imao je 8mjeseci)bili smo u hotelu s liftom koji je bio toliko mali da smo jedva stali ja i kolica a mm je išao pješke,doduše hotel je imao samo 2 kata.
Najsmješnije je kada ljudi već čekaju pred liftom a idem ja s kolicima i naravno puste meuser posted image
Nisam nikada unutra razmišljala da bi mogao stati jednostvno sam bila zaokupljena malim i prebiranjem stvari da li sam nešto zaboravila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 18:41:38   
Anoniman
Ali... gore sam napisala LIFT! To je značilo "Lift ako sam sa detetom, kolicima i sl." Međutim... uglavnom ustavri ne ulazim u njega. 3 godine sam išla na časove matematike, prof je bila na 14om spratu i ja sam se penjala i silazila peške.
Pre neki dan, išla sam kod krojačice, ona žvi na 10om spratu. Žurila sam, pa sam ušla u lift. Trajalo je čitavu večnost do gore. Kada sam krenula kući, lift je bio pokvaren - znači svega par minuta kasnije... Baš sam bila u šoku... mogla sam biti zaglavljena. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 18:44:16   
afrodita
Zivim 15 god u zgradi bez lifta na 4.spratu.
Ulazim u stan opusteno dok svi drugi gosti
ne mogu da dodju do daha po 5 minuta.
To znaci da imam kondicije i nije mi tesko,
dobro je za liniju, narocito kada nosis u
rukama kolica sa bebom, ili odneses prvo
bebu pa se vratis po kolica, pa onda ides
da izbacis smece, kasnije se setis da ti fali
nesto iz prodavnice i tako po naj manje 5
puta na dan gore-doleuser posted image Sta fali?
(nista osim lifta)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lift ili stepenište?
4.3.2009 23:32:30   
eugenija
ovaj novi što se sam zatvara i otvara, kao metalna kutija


Upravo je ovakav!!! Kao da se voziš u nekom sefu.. Sam se otvara i zatvara, ima ona čelična masivna vrata bez prozorčeta... Uh...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 1:31:59   
kumara

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Hhaahahahah

patiš od istog straha kao ja.

Nema toga draga kada imaš dete. Svi strahovi nestanu. Videćeš.



user posted image user posted image user posted image Ja se secam da si ti nekome lupila samar jer je skakao u liftu!!!
Bas se pitam kako bi sad reagovala?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 11:31:36   
eugenija
Ja se secam da si ti nekome lupila samar jer je skakao u liftu!!!


Joj kako se nasmejah, a jooooj... hahahahahahahahahaha.. Tasho legendo!!!user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 12:17:27   
Anoniman
user posted image Jesam majke mi. Pa šta skače po liftu, svakako već škripi, pa jel treba da se zaglavimo? A zna da se bojim, i namerno. Onda je popasao šamar, više nikada nije ni disao u liftu ako sam i ja unutra. Ali to je bilo pre trudnoće... mada dobio bi ga i sada kada bi poskočio u liftu. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 12:21:40   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam se jednom zaglavila onako kao što si opisala, među spratovima.. nestalo bilo struje, a ja u liftu sa dečkom sa kojim sam tek krenula... Imala sam tad 17 godina.. Joj kako su to slatke muke... Otvorili nam stanari gornja vrata lifta, ali je visoko, pa me on digao gore, a ovi odozgo me hvatali i vukli napred.. Šta je meni tada bio u glavi: "Jeb** ti baksuza, zar na ovaj način da mi vidi du*e koliko je!" user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 5.3.2009 12:24:48 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 12:24:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

"Jeb** ti baksuza, zar na ovaj način da mi vidi du*e koliko je!" user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 16:38:04   
oliveradj
Mrzela sam stari lift u zgradi u kojoj vise hvala Bogu ne zivim. Navikla sam da se penjem do 6 sprata bez problema i imala sam super liniju ja glasam za kretanje user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lift ili stepenište?
5.3.2009 23:28:09   
NadaR
Dok sam zivjela u zgradi,obavezno pjesacenje, ne zbog straha od lifta vec zbog linije...
Ufffff a sad mi mrsko onih desetak stepenica od prizemlja do spratauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
21.3.2009 8:03:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 14:25:54   
branki*
kod mene u zgradi nema lifta,mi smo na trecem spratu,ali kao da smo na petom ,jer ima nisko prizemlje,visoko prizemlje..dobro bi mi dosao lift,pogotovo kad sam sa kesama nekim ili sa decom.ovako,peske uvek...

< Poruku je uredio branki RR -- 10.2.2017 14:26:36 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 14:30:13   
emicaa
I mi smo na trecem spratu bez lifta i bas je visoko.Inace uvijek radije koristim stepenice nego lift.Zatezanje,ovo onouser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 18:37:11   
Ana RR
Ja ne volim liftove tj. ne volim mali zatvoreni prostor tako da uvek radije biram stepenice, koliko god da ih ima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 18:40:07   
mati
Isto kao i Anci. Mm je sve vreme dok smo se zabavljali morao da silazi po mene i da me voza. Prvi put sam sama isla liftom u porodilistu, dok je bebac bio u inkubatoru u prizemlju, ali tad su neki drugi instikti proradili.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 18:54:34   
Anck Su Nmaun
Ni ja ne volim liftove, isto bih se pre pople ana 10 -ti sprat nego liftom. Moja deca ih obozavaju, skoro smo bile negde u gostima i one me mole ajmo liftom, nisma disala dok nisam izasla user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 19:42:40   
nata11
Stepeniste uvek. Pogotovo sto sam klaustofobicna. Velike, moderne liftove i nekako a u one male, skucene nema sanse da udjem.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: lift ili stepeniste?
10.2.2017 20:02:53   
emicaa
Ma meni nije problem to sto me strah,mada nebi mi bilo drago da se zaglavim negdje.Ali uvijek se rdije penjem stepenicama nego liftom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here