|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Turske serije
14.1.2016 22:23:27   
Milagros
Gledate li turske serije,koja vam se dopada,koji glumci vam se dopadaju?
Najbolja koju sam do sada gledala je Merhamet (Milost),Dolina Vukova,trenutno koju pratim je Paramparca.
Meni najbolja glumica je Nurgul Yesilcay a glumac Ibrahim Celikkol.....
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Turske serije
14.1.2016 23:08:13   
krin 40
Do sada nisam ni jednu pogledala,i sada na odmoru,iz dosade,krenem da gledam Crnu ruzu.Naravno,navucem se,i sad cu verovatno da odlepim i gledam na netu sve epizode danima,jer nisam tip koji prati.Ova mi je super jer nema ljubavnu tematiku

< Poruku je uredio krin 40 -- 14.1.2016 23:11:04 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Turske serije
15.1.2016 8:16:47   
serpica
Mene je mama navukla na seriju,a emituje se u vreme kad bebac vecera i tako dok ona jede ja bacim pogled,malo po malo i tako vec nekoliko meseci,ali postaje dosadna i prelazi granice moguceg,ispasce gore nego spanska serija user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Turske serije
15.1.2016 11:16:07   
Anarunika
Hihiihi, baš simpatična tema user posted image Ja ne pratim ni turske ni indijske ni španskea bogami ni domaće serije uopšte. Ne zanimaju me sada. Ali sam u jednom periodu pratila španske,majko moja,to je bilo ludilo! Jedna od njih je bila "Milagros" user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Turske serije
11.4.2016 12:42:29   
eca89
Je li iko gledao seriju "Djevjoka imena Feriha"? Vidim na Prvoj se emituje, ja sam već gledala, ali bacim pogled, to mi najbolja serija turska, a onaj glavni glumac otkidauser posted image !
Mm mi kaže da zbog njega i gledam, vala kao grom jeuser posted image !

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Turske serije
4.1.2022 8:31:14   
nata11
Ko je gledao Ezela Jel moze ukratko Kako se zavrsilo?
Jel ubijen I ko ga je ubio?Gde je upoznao onu drugu zenu Sa smedjom kosom?
Sta je Sa Ejsan?


_____________________________





(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Turske serije
4.1.2022 16:52:02   
Mirko Svirko
Nisam gledala tu seriju.

Nekako ki niie legla. Ne znam zasro. MoDa sam gledala sam dve epizode.A cula sam da je dobra.Gledala sam "Pun mesec", "Miris jagoda", "Gospodin Savrseni"..Jos par njih. Seticu se...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Turske serije
5.1.2022 10:04:59   
nata11
Dobra je ali trazi detaljno pracenje, mnogo je preokreta, skrivenih znacenja u naizgled obicnim situacijama.

_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Turske serije
5.1.2022 10:20:34   
Sanjica26 RR
Ja ne gledam te serije. Nisam ni videla reklamu za nju. Nato, na kom je to kanalu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Turske serije
5.1.2022 11:09:04   
Mirko Svirko
Nato,  ja sam gledala dok su jos 3 drugara i devojka... poale sam negde videla da devojka zavrsava sa jednim drugom od tog Ezela. Ali dalje nisam gledala.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Turske serije
5.1.2022 12:20:11   
nata11
Mirko odgledala si bukvalno prve scene 😄
Koliko puta ta devojka -zena promeni stranu I ona ne zna.
Sanjice to je stara serija isla pre sigurno 10 god sada je I''ma na Dizi tv. Tu je glavna tema mafija I osveta, nije klasicna ljubavna serija.

_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Turske serije
5.1.2022 13:02:56   
Sanjica26 RR
Nato, verovatno je moja mama gledala. Ja nisam. Ne secam se ni naziva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Turske serije
7.1.2022 1:08:50   
Mirko Svirko
Sad sam se set_ila.. gledajte Sanjalicu. To je bas lepa serija.

I ima nastavak serije Sulejman Velicanstveni. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Turske serije
7.1.2022 7:59:56   
Sanjica26 RR
За ту серију сам чула. Мама је гледа. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Turske serije
7.1.2022 11:55:36   
Mirko Svirko
Sanjice,to je lepa opustajuca serija. Cak i duhovita.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Turske serije
7.1.2022 12:23:19   
Sanjica26 RR
Verovatno. Ali nemam kad da gledam. Ona se daje u nekom terminu kad sam na časovima, a posle kad dodjem oko dece i prođe dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here