|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pegla za kosu
14.1.2011 14:51:40   
Anoniman
nisam nasla ovu temu, ako ima negde - uputite me user posted image
dakle, nikad nisam imala peglu za kosu, a sad razmisljam da kupim. sestra mi kaze da su remingtonove sve dobre. sta vi mislite? kako se krecu cene, da li znate?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 14:54:57   
*Alexx*
Idi na sajt tehnomanije (tehnomanija.rs) user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 15:18:02   
Crvenkapa85
ja sam moju kupila proslogleta....SEVERIN peglu i  ne zalim se,sa keramickim plocama,bila je oko 2500filjade....ne koristim je cesto.....cisto kad idem negde na neko slavlje ili kad mi dune....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 15:24:13   
Anoniman
Danas sam išla u laboratoriju u Prokuplje da dam krv i tako to i dočekale me dve laboratnkinje.....i jaooooooojuser posted image

jedna ima frizuru ućebanu katastrofa....žuto plava kosa... ja ne znam da li je ono frizura od nove godine ali je sve u nekim loknama pa umotano nekako puno laka i natapirano... ma fuj fuj!

a ova druga platinasta plavuša ima kraću kosu i repove do pola leđa a kosa joj je urađena onom peglom na cik-cak onako kao stepenice... kao metlauser posted image nisam mogla da verujem... kao da nemaju ogledalouser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 15:28:11   
*Alexx*
Rado, možda je to njihov stil user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 15:30:14   
Olga75
Ma to je hit kod nas user posted image , kad ti pridje krv krene sama nema potrebe da trazi venu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 15:33:10   
Anoniman
Čudan neki stil!user posted image

Opasne su te hemije i pegle za kosu jako brzo isuše i oštete vlas a po meni nema ništa lepše od prirodne negovane i dobro ošišane koseuser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 15:58:20   
Anoniman
da, pegla mora biti dobra (sa onim zastitama), a ne neka kineska i ne bi je trebalo bas cesto koristiti, pogotovo na farbanoj kosi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: pegla za kosu
14.1.2011 16:35:56   
moja ciklama
Kseno, biraj Remington, ali Ne, one na paru. Zavisno od dužine kose, šire ili uže ploče. Meni je S2014 odlična, manjak joj je samo što nema digitalni termostat.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 13:37:26   
Anoniman
gledala sam juce u jednoj radnji. na zalost imali su samo 2 remington pegle. jedna je s 2002 i cena joj je oko 27 e. druga ne znam koji je tip, ali kosta oko 60e.

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 13:39:31   
Volta
Kseno,kak'i su mi cvetići na avataru?

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 13:41:21   
Anoniman
slaaaaaatki user posted image  

(odgovor članu Volta)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 21:07:30   
Suncicabg
Evo moje KLIK
Bas sam super zadovoljna i preporucujem je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 21:13:58   
Lu
A jel vi koristite neku zaštitu za kosu u vidu spreja prije peglanjauser posted image
Ja sam protiv pegle, to je za mene ubica koseuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 21:18:01   
Anoniman
ja jos uvek ne koristim peglu, pa nisam razmisljala ni o zastiti. a mislim da moja sestra ne koristi nista.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 21:25:17   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Lu RR

A jel vi koristite neku zaštitu za kosu u vidu spreja prije peglanjauser posted image
Ja sam protiv pegle, to je za mene ubica koseuser posted image

Pa...ne, ali se ni ne peglam cesto. Mislim da je zato bitna stvar imati dobru peglu, jer je dovoljno samo jednom da predjes, ne mora da se ponavlja kao kod onih Kineskih. Ova moja navodno ima neke zastite na samo ploci (mada da gori kosu, gori).

< Poruku je uredio Suncicabg -- 18.1.2011 21:26:27 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 21:40:20   
Diabla
Ja imam prirodno ravnu kosu, ali ipak imam peglu. Mm mi je kupio za godisnjicu braka, ali ja sa njom uvijam kosu, i lokne su najljepse i najpostojanije(vjerovatno mnogima nije jasno kako, ali evo vam link KLIK). Koristim Braun peglu sa jonima koji stite kosu od gorenja i pucanja. Bitno je da se ne uzimaju keramicke pegle je prze, nego ploce treba da budu od turmalina. One su crne boje.

pegla kosta oko 70e, ali mislim da se bolje isprsiti za skuplju i kvalitetniju peglu, nego poslije da zbog kineske placete svaki danuser posted image




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: pegla za kosu
18.1.2011 21:42:01   
Lu
Moja rodica koristi peglu i to često,  koristi i neki sprej koji je prilično skup, ali kosa joj svejedno izgleda spaljeno i ja sam naravno pokušala da je odgovorim od togauser posted image
Ne znam zašto koristi peglu, ima prirodno malo valovitu kosu i ona to svaki put poslije pranje pagla, pa ne možeš protiv prirode mislim, ok mi je ponekad to uraditi za neku priliku ali stalnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: pegla za kosu
10.11.2011 1:01:57   
PikiPiki
Ja koristim Amika presu za kosu. Mogu reci da je fenomenalna.Kod ove pegle je fora sto su i plocice i grejaci keramicki, tacnije od turmalina.I ybog toga kosa uopste ne gori,cak se i neguje. I nema potrebe da se stavlja nikakva zastita niti da se fenira pre toga, kakva god da je kosa. Jer kada se turmalin zagreje emituje neki infra red zrak koji prodire u sredinu dlake i izvlaci iz nje prirodna ulja i minerale i stavla ih na povrsinu dlake i nakon toga zatvara spoljasni sloj kose. Prilikom tog procesa dolazi do isparavanja tog ulja i sto vise pare ima to je bolje jer je to znak da je kosa zdrava a i ta para prakticno oblikuje kosu. Kosa je posle toga svilenkasta, glatka, sjajna i zasticena i ono sto je najvaznije ne gori. Prilikom peglanja sa ovom peglom kosa ne smrdi onako kao sto smrdi kad se pegla(na paljevinu). I frizura ostaje nepromenjena do sledeceg pranja. Meni je cak i nakon tog pranja i dalje svilenkasta.(A inace koristim one sampone i regenatore koji se pakuju u one litarske boce-znaci krsh). Tako da bih ovo bas preporucila. 

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2011 10:26:40 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: pegla za kosu
10.11.2011 10:25:28   
Bebilina
Ja sam pre par dana slomila svoju peglu za ispravljanje... :( Pala mi je na plocice i jedna joj se ploca slomila. Profesionalna je, sa plocama od turmalina i vec 4god sam je koristila i bila prezadovoljna.
E sad trazim novu da je stavim na listu zelja za Deda Mraza :) Ima ih 1000 novih modela i tehnologija... Dok ne stigne ta imam jos jednu koja je za uvijanje krupnih lokni.
Inace pre susenja i peglanja obavezno stavljam proizvod za zastitu od toplote, ali umem i da ostavim kosu da mi se prirodno osusi.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2011 10:26:55 >

(odgovor članu PikiPiki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: pegla za kosu
10.11.2011 10:27:27   
Ana RR
PikiPiki, molim te da ne menjaš naziv teme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PikiPiki)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: pegla za kosu
10.11.2011 10:28:01   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Bebilina

Ja sam pre par dana slomila svoju peglu za ispravljanje... :( Pala mi je na plocice i jedna joj se ploca slomila. Profesionalna je, sa plocama od turmalina i vec 4god sam je koristila i bila prezadovoljna.
E sad trazim novu da je stavim na listu zelja za Deda Mraza


user posted image  moracu da ti ukradem ideju user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: pegla za kosu
10.11.2011 22:46:39   
PikiPiki
Nisam namerno. Mislila sa da tako dajem naslov svoje poruke. Nisam bas neka forumasica...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: pegla za kosu
12.11.2011 1:01:21   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Ja sam pre par dana slomila svoju peglu za ispravljanje... :( Pala mi je na plocice i jedna joj se ploca slomila. Profesionalna je, sa plocama od turmalina i vec 4god sam je koristila i bila prezadovoljna.
E sad trazim novu da je stavim na listu zelja za Deda Mraza


user posted image  moracu da ti ukradem ideju user posted image

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: pegla za kosu
14.3.2013 1:22:42   
Figaro88
I ja razmisljam o pegli,kada mi se kosa cudno osusi a ja moram napolje dobro bi mi dosla.Ali plasim se da mi to ne osteti kosu koju sam tek dovela u red....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here