|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crveni pecati na kozi
28.8.2015 0:44:38   
Ivanka 75
Sinoc sam mm videla oko struka crvene pecate razlicitih velicina. Sinoc nie imao na ledjima i stomaku a veceras lun - od sitnih do vecih pecata.
Kaze da ga ne svrbi, na terenu nije bio u travi, nije jeo nista nepoznato (niti je podlozan alergijama).

Namazala sam mu Pantenol.... mnogo sam zabrinuta sta bi to moglo biti user posted image

Sutra ce kod lekara...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 1:46:40   
choopa choops
A da namažeš Synopenom? Možda ga je ujeo neki pauk ili nešto?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 7:40:11   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sinoc sam mm videla oko struka crvene pecate razlicitih velicina. Sinoc nie imao na ledjima i stomaku a veceras lun - od sitnih do vecih pecata.
Kaze da ga ne svrbi, na terenu nije bio u travi, nije jeo nista nepoznato (niti je podlozan alergijama).

Namazala sam mu Pantenol.... mnogo sam zabrinuta sta bi to moglo biti user posted image

Sutra ce kod lekara...




Ivanka kakvi su pecati? Veliki,mali,sitni? jesu li grupisani ili onako svuda ih ima? pitam jer,se mojoj tari pre dve godine desilo slicno bili su sitni svuda po telu,najvise na stomaku i ledjima svetlo crvene boje i onako glatki nisu bili ispupceni,sumnjali su na vaskulit,alergija sitnih krvnih sudova,uzrok nepoznat. Ako se ne povuku neka uradi kks i vidi kakvi su mu trombociti. Ovo sve vazi pod uslovom da nije neka druga vrsta alergije.
Brz oporavvak.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 9:09:21   
Ivanka 75
Serpi, i sitni i krupni, svih velicina, na kljucnoj kosti kod vrata jedan oko 5cm i svi su nepravilnog oblika.
I moja sestra kaze da je nesto sa krvnim sudovima verovatno jer ga ne svrbi.

Dr radi popodne pa ce posle 13h kod lekara. Malopre sam se cula sa njim i pitam ga da li ima vise nego sinoc on kaze nema - ma nema on ppjma, ne vidi on to kao ja.
Kad je sinoc video ledja na ogledalu, tek onda se zabrinuo.
Bas sam se zabrinula, mnogo brzo se siri.
A vidim, ni njemu nije svejedno, ucutao se...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 9:13:25   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: choopa choops

A da namažeš Synopenom? Možda ga je ujeo neki pauk ili nešto?user posted image


Choopo, pitam ga da li te nesto ujelo kaze - ne znam. Ma nije obratio paznju ni kad se to pojavilo, ja mislim da mu se pojavilo i sredu a on kaze da ima vec nekoliko dana kako se pojavilo.N

Serpi, kakvu terapiju su dali Tari?

Mene stra&da nije nesto autoimuno...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 12:58:05   
serpica
Da li ga svrbi? Tara nije dobila nista od terapije jer se na krajuu pokazalo da su trombociti mirni i da nije ni jedan tip vaskulita. Njoj je to od stresa izaslo isto joj je i kosa otpala dosta jer je nekoliko meseci pre toga polomila nogicu,pa 2,5 meseca gips,pa fiziklana pa kad se na kraju sve sredilo njo0j izadje to,kaze dr od zakasnelog stresa. Proslo je samo posle nekoliko nedelja,a kontrolisali smo kks na 10 dana. Mozda mu je pao imunitet ili nesto slicno. Uglavnom na koznom nece sigurno nista da mu kazu,kod njih je sve to "nije to nista" spremi se i na to. Javljaj ste je reko dr.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 13:35:43   
Ivanka 75
Ne svrbi ga uopšte, ne pecka, ne trni, ništa!

I ja mislim da mu je od stresa pao imunitet.
Tek posle posla (posle 3h) ide kod dr, ne može ranije.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 28.8.2015 13:36:17 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 16:58:33   
Ivanka 75
Kaze dermatolog virusna infekcija, najverovatnije od praska (?), ili je obukao prljavu majicu (sto je nemoguce, svaki dan oblaci cisto, a na posao nosi i rezervnu pa se i na poslu presvuce).
Ja pre mislim da je od odlaska na teren jer je jedan dan dosao prljav, prljava majica, znojav.....

Rekla mu da se kupa sto krace, izbegava znojenje (sto je nemoguce ovih dana, jedino da padne sneg), dala mu Nixar (za alegije) i krecno mleko da maze u sto tanjem sloju jer opet ako je deblji sloj nece moci da ga opere.
Kulanje samo vodom be sapuna i gelova za tusiranje.

Traje bar 6 nedelja user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 28.8.2015 16:59:39 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 17:00:32   
Ivanka 75
I sad cu njegove stvari da perem odvojeno od nasih i da vracam na jos jedno ispiranje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 17:14:21   
Klarita
I promeni prasak bas user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 17:18:46   
Ivanka 75
Tecni Perwol za ves u boji, i to kad perem ukljucim i povecanje nivoa vode, ne stavljam punu masinu, ma cisto sumnjam da je od praska.

Alo promenicu, bas da vidim sta ce biti.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Crveni pecati na kozi
28.8.2015 22:31:41   
serpica
Da,da traje bas dugo i nama je tako,procice ne brini...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here