|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Podvalite im povrće!
17.6.2009 10:32:55   
Anoniman
Ne vole da jedu povrće? Kako god da ga pripremite, uvek pronađu ono „zeleno“? Niste jedini. Istraživanja, doduše američka, pokazuju da čak 60 odsto adolescenata pojede samo jednu voćku ili jednu vrstu povrća u toku dana. Uzrok tome su navike iz detinjstva. Pa ako već ne ide nikako drugačije, vi pokušajte da im podvalite zeleno.
Detaljnije KLIK OVDE
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Podvalite im povrće!
17.6.2009 10:35:47   
Lilly*
Moj sin, za sada bar, jede svo povrce i trudicu se svim silama user posted image da tako i ostane. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Podvalite im povrće!
17.6.2009 11:17:45   
Anoniman
Jedino sto uspem da podvalim su narendane tikvice u cuftama od mesa, i nesta vise. Dete automatski povrati boraniju, spanac, grasak u tanjiruser posted image
I kako onda podvaliti?


(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Podvalite im povrće!
17.6.2009 11:20:14   
Anoniman
JU?!

Moj jedino grašak neće da jede, i to od skora!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Podvalite im povrće!
17.6.2009 22:10:32   
Lu
Moj još ne zna što jede,jede tolikom brzinom da se što prije ode igratiuser posted image
Jeste nedavno,prvi put ove godine probao tikvu i ispljunuo,to je prvo dosad i zna reći neću mrkvu(to je čuo u vrtiću od djece)ja samo kažem nema ovdje mrkve i on nastavi jestiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Podvalite im povrće!
28.12.2009 0:48:16   
majdule
moj mali povrati čim primiriše boraniju user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Podvalite im povrće!
10.7.2015 23:54:41   
Mariya
Ja nenam problema sa lucijom,ona voli da jede povrce.jedino što ne jede su rotkviceuser posted image valjda su joj tvrde,njih uvek ispljne a sampinjone,ako naidje na veći komad.ali iako ona jede bez problema,ja se trudim da joj podvalim povrce gde god mogu,hehe.!

(odgovor članu majdule)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:02:23   
veselicaa
Danas S posle duuuuzeg vremena jela crni luk u salati sa paradajzom.Gledala je danas onu emisiju Zdravo dete na ultri i tamo rekli da je luk zdrav,ja je ponudim,podsetim je na emisiju i ona pojela nekoliko komadica.Nisam mogla da je zaustavim samo je trazila jos,jos user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:03:55   
mila83
Moji klinci sve jedu,oduvek..kako sam uvodila povrce pa do sada,nije bilo problema.Sin je jedino malo zezao ispocetka sa svezim krastavcem i paradajzom,dok se nije navikao,to je sve.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:06:39   
mati
Matija jede sve, ali u poslednje vreme nece krompir, i to je sigurno cuo od nekog druga u vrticu. Inace poceli i mladi luk da im daju u vrtic, kad dodje sav "mirise".user posted image
A Mita isto jede sve, cak toliko voli povrce da ga prstima vadi iz corbe.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:09:21   
veselicaa
Moja S je tu negde oko godinu dana pocela da jede onaj mladi crni luk iz baste,sve je mirisala na njegauser posted image Nema ko se nije cudio kada bi je video.E onda kada je malo porasla nije htela vise nikako da ga proba,ovako u jelu da ali samo njega u salatama,ne.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:12:15   
vikiveki
Ja mojima ponekad podvalim brokoli ili spanać tako što ih stavim u pitu,jedino tako ih pojedu u slast

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:14:31   
veselicaa
Moje obozavaju brokoli,a grasak i boraniju me stalno teraju da im kuvam.Jos neki dan stize nam u basti boranija,jedva cekam.Podvaljujem jedino beli luk,tako sto ga stavim malo vise kada kuvam corbice i pecem povrce u rerni.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:18:32   
mila83
E da,sto kaze Veselica,jedino beli luk podvajujem da kazem ,isto tako u corbama ili pecem u rerni.
Sve ostalo,brokoli,karfiol,grasak,boranija..ne biraju,sve jedu..spanac .blitva.luk....to sto kao deca obicno ne jedu...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:19:06   
vikiveki
Veselice,blago tebi...mi muku mučimo sa tim zelenišem,jedino grašak vole od tog zelenog povrća

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:24:47   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Veselice,blago tebi...mi muku mučimo sa tim zelenišem,jedino grašak vole od tog zelenog povrća

Stvarno sve vole,ali ih nikada ne gnjavim da mora da pojedu,dok su bile male grasak je uvek bio "bombonice" pa su ih jeli rukama,eto ideje za podvaljivanjeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:27:09   
vikiveki
user posted image moji vole grašak pa nisam imala potrebu da im podvaljujem,ali zato buraniju nikako ne mogu da "proguram" da pojedu,a za spanać im pričam da će imati snažne i velike mišićeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:28:45   
veselicaa
Spanac stavi u proju a boraniju zajedno sa drugim povrcem koje vole,ja je dinstam pa napravim corbicu sa mesom,bude preukusna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:32:44   
vikiveki
Ja spanać i blitvu stavljam u pitu nisam probala do sada u proju.A jednom sam probala da im uvalim buraniju sa graškom ali nije uspelo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:34:00   
mila83
Spanac mozes u bilo koju slanu pitu,kao i blitvu.Boranija ide super tako kako ti je napisala Veselica.Da li si probala brokulu ili karfiol da obaris,pa pomesas sa pavlakom i majonezom ? Nije bas najzdravija varijanta,zbog majoneza,ali ponekad.Mi najcesce to jedemo kroz bele corbe ili peceno u rerni.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:38:14   
veselicaa
Boranija moze sa krompirom na primer,moze sa brokolijem,mozes onu zelenu tanku "olovka"boraniju da samo proprzis sa povrcem,na primer sa stapicima sargarepe.tikvicama pa zacinis lepo dodas neutralnu pavlaku i uz neku testeninu bude super.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:40:31   
mila83
Da,ta olovka boranija je vise za to,a zuta za corbe.ili probaj da im dekorises tanjir na simpatican nacin user posted image ja tako radim nekad,kad mi se igra user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Podvalite im povrće!
11.7.2015 0:41:45   
vikiveki
Moji vole bele čorbe,mogla bih kroz to da im provučem i buraniju samo da je dobro isitnim da ne osete da je boranija

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Podvalite im povrće!
13.7.2015 17:41:15   
aleksandrici
I ja sam mojima danas podvalila tikvicu,nisu ni osetili.Kaze sin"majka sta je ovo?"Ja kazem"meso se ispeklo previse'.Jede on i ne sluti da sam ga prevarila.Toliko o tome.user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Podvalite im povrće!
13.7.2015 19:53:55   
Bibilib
A ja bebcu podmetnula cveklu umesto kupusa,jos je mali da razlikuje boje aliukuse poznaje i to ga podseca na kupus....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here