|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dete i masta
11.3.2013 23:17:05   
daca78
Dali je vase dete mastovito user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: dete i masta
11.3.2013 23:19:55   
boba 11
koje dete nije mastovito.user posted image Jako su mastoviti i kreativni valda to ide jedno sa drugim

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: dete i masta
11.3.2013 23:20:18   
Dada81
Jako je mastovit.Vec sa 2,5 god.on izmislja kratke pricice,menja kraj pesmice po svom naravno..Slatki u kad vidis kako neke stvari oni dozivljavaju.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: dete i masta
12.3.2013 8:24:15   
daca78
Ja sam se skoro zacudila kolicinom mastovitosti koju sam videla kod Save,stajala sam sa strane i posmatrala sigurno 10 minuta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to ja za nas novo,napunio je skoro 2 godinice i dosad smo se uvek zajedno igrali.Sad je krenuo sam da smislja neke igrice,da prica auticima kako treba da idu kod majstora xaxaxa slatko sam se nasmejala.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: dete i masta
20.2.2015 16:53:16   
mila83
Posmatrati dete kako masta, bilo dok se igra,prica,crta..je nesto najlepse ! Uzivam u tome.Volim da ucestvujem u tome.masta se razvija kroz citanje bajki, pevanje pesmica, igranje uloga....tako je llepo i bebrizno... :D

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: dete i masta
3.3.2015 20:11:31   
veselicaa
A. i ne bas,ona je vise razumna,ozbiljna a S.je bas,bas mastovita i veoma kreativna.Moze od svega napraviti sebi zabavu i nikada joj nije dosadno dok A.treba dosta da bi se zabavila.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: dete i masta
3.3.2015 20:14:45   
mila83
Moja M je bas kreativna, obozava da crta, ali i da pravi stvari reciklazom. Svaki dan ima brdo ideja. Cak je neko vreme htela da pise knjigu.Crtala je svaki dan neki dogadjaj a ispod kao nesto pisala. A mnogo se veze za sve sto nacrta ili napravi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: dete i masta
11.3.2015 16:46:39   
Plavusa34
u nasoj porodici moj necak je mastovit user posted image on bi mogao napisati citavu bajku ili neki film

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: dete i masta
10.7.2015 0:09:16   
mila83
Situacija od veceras: Mm dolazi sa posla oko 22:15h,vecera,a onda smo i on i ja otisli u sobu kod dece na piknik: Na sred sobe klinci su nam spremili od raznih kockica ,figurica i cinijica hranu i seli smo po turski i jeli i smejali se..Jesmo mm i ja mrtvi umorni ali nismo hteli da ih razocaramo user posted image a lepo je i igrati se i mastati sa decom user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: dete i masta
10.7.2015 0:14:27   
World
jeste, i ovo moje starije dijete je pocelo da me hrani fiktivnom hranom i da drzi gustera u lavoru za ves i tako to... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: dete i masta
10.7.2015 0:15:31   
veselicaa
Divno Milauser posted image Moja S stalno meni donosi ribu,krompirice,kolac to je od onog seta za kuvanje one male plasticne figurice.Jos mi donese i plastican tanjiric,viljuskicu i nozicuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: dete i masta
10.7.2015 0:16:51   
mila83

IZVORNA PORUKA: World

jeste, i ovo moje starije dijete je pocelo da me hrani fiktivnom hranom i da drzi gustera u lavoru za ves i tako to... user posted image

user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: dete i masta
10.7.2015 7:48:14   
vikiveki
Moj mlađi je meni juče "skuvao" kafu u lavoruuser posted image vidi dete da mama pije puno kafe ,pa rešio da skuva da imam za ceo danuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: dete i masta
10.7.2015 11:39:32   
veselicaa
Ima dana kada nam treba tolika kafa user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: dete i masta
10.7.2015 11:53:50   
vikiveki
user posted image ma samo da mi ne sprema svaki danuser posted image pašću u komu od toliko kafe

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: dete i masta
10.7.2015 12:03:46   
LP mama
Mi smo jedno vreme u dečijoj sobi imali mali šator sa gusarskim motivima
po potrebi je bio astronautska raketa, brod pa čak i tenk i restoran

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: dete i masta
10.7.2015 12:05:29   
Sanjica26 RR
Moja T kao Milina samo crta, lepi. Igra se sa onim malim igrackama iz kinder jajeta i slaze price. Evo upravo lepi neke slicice i peva izmisljenu pesmicu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: dete i masta
10.7.2015 13:57:05   
mila83
Sanjice, to je jako dobro za njih, da se tako igraju. Milica i dalje to voli da radi,dok je Dimitrije vise za decacke igre,sad mu je krevet sator(imaju krevet na sprat,pa je njegov onaj donji) a bude i pecina,skloniste,prodavnica...samo zagradimo sa cebadima i jastucima...haos..i uzivancijauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: dete i masta
10.7.2015 17:58:38   
amdn
Mila bravo za klince i zezanje, mi smo isto do skoro pravili sator na krevetu,
inace i Juri je jako mastovit i kreativan, svasta nestoizmisli i uvek nadje sebi zabavu user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:04:47   
veselicaa
Moja S nonstop peva neke njene izmisljene pesmice i dalje odbija da je ucim,mozda ukupno zna 5,6 decijih pesmica.Ali neka je,tako pokazuje svoju kreativnost.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:31:35   
amdn
pa da Veselice ovaj nas je imao i svoj izmisljeni jezik a i smislja pesmice isto kao vi, ma slatki su skorz

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:38:14   
aleksandrici
Pa naravno,nisu sva deca ista .Razlicitost je vrlina.user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:39:37   
aleksandrici
I moja cerkica voli da kuva kaficu iz njenih solja je degustiranje,ali mora polako i sa uzivanjem.Zna dete kako!

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:40:12   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: amdn

pa da Veselice ovaj nas je imao i svoj izmisljeni jezik a i smislja pesmice isto kao vi, ma slatki su skorz

Joj pre su deca volela da smisljaju svoje jezike,npr brat i sestra ili sestra i sestra pa onda pricaju na svom jeziku da ih niko ne razume.Danas malo dece to radi tako da bravo za tvog sincicauser posted image
Aleksandici ne pisite post za postom ne sme tako,procitajte pravila foruma a imate i opciju uredi.

< Poruku je uredio veselica -- 10.7.2015 18:41:17 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:42:43   
aleksandrici
user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here