|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj svekar :)))
10.6.2010 11:53:18   
lanajelena
Imamo  tema o svekrvama,zaovama deverima evo i jedne o svekrima(ako se tako kaze user posted image )

Ja sam sa 13 god ostala bez oca i uvek svi pricaju kad se udas svekar ce ti na neki nacin zameniti tu ulogu zvaces ga "tata"...ja ipak nisam u tom fazonu za mene su moji roditelji jedni jedini i nemogu mi nikad roditelji mm biti mama i tata
medjutim ja sam njih bas zavolela (zovem ih po imenu) ali moj svekar ima dosta slicnosti kao moj tata i verovatno ga zato toliko gotivim
Pre svega jako lep covek,kulturan,fin,ne prica puno ali iznad svega jako trapav i to je razlog zbog koga otvaram ovu temu moram da Vam ispricam neke njegove dogodovstine user posted image

1.kad se kod njih u kuci kreci mm(velika picajzla) i njegova dva brata lepe trake oko prozora,prekrivaju namestaj itd,krece ceo dan jednu prostoriju,moj svekar uleti u sobu uzima valjak i pici za dva min covek okrecio plafon (prostorija 30kvadarata) oni se drze za glavu farbe na sve strane a on na sve kaze ajd ajd
2.jako se naljuti ako mm nama ne prenese pozdrave to je za njega najveca uvredauser posted image a pozdravlja nas svaki dan
3.ja i mm smo imali forda i otpadne nam znak odemo na more kad smo se vratili imamo i sta da vidimo svekar nalepio na njihov auto FORD FIAT UNO
4.dever i njegova zena bili u veleprodaji i dobili neke nalepnice za nagradnu igru kad moj svekar ni pet ni sest nego izlepio neki sat sto smo dobili na svadbi sa tim nalepnicama user posted image
a da vidite njegove izume user posted image ,ja se po ceo dan smejem...ima jos tu milion stvari ali ne mogu sad da se set_im

kakvi su Vasi? 

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.3.2017 13:56:52 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 12:01:58   
ivak
Svekar :), moj svekar sve zna najbolje od svih ljudi nasvetu.user posted image Na pocetku je malo vise bio ljut na nas sto mu ne dozvoljavamo da se mesa u nas zivot. A sada se povukao i ok je . Sve sto zelimo da bacimo prvo pitamo da li njemu treba user posted image posto njemu sve treba i sve cuvauser posted image . Zivimomo u istim dvoristu ali niko se nikom nemesa u zivot i tako je najboljeuser posted image .

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 12:24:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Lanajelena , ženo nasmeja me ...user posted image
Tvoj svekar zvuči kao prava dobrica ! user posted image
I ja za mog imam samo lepe reči, stvarno - čovek je legenda u svakom smislu.
A da ima bisera... ima ... user posted image user posted image user posted image
Prošlog leta smo bili zajedno u Novom Sadu i hoćemo zaova i ja da mu kupimo nove patike (inače jako je skroman i jedva smo ga naterale... sreća pa je padala kiša, nogu su mu se pokvasile tako da smo ga ugurale u neki butik sportske opreme u Jevrejskoj user posted image )
Nakon gledanja i biranja (glavni i osnovni kriterij je cena...) nađe neke crne patike i aj da ih proba...
Kada je izuo svoje stare patike to je bio šou! user posted image Čarape mokre ... krenuo je da obuva patike nove na te iste čarape sreća pa mu je prodavačica dala one tester čarape!user posted image

Toooooliko su mu s esvidele i patike i te tester čarape da nije hteo da ih skine ... pola sata smo ga ubeđivale da te čarape nisu za prodaju a on je sve vreme vikao :
ali devojko draga pa platiću ih , neeemoj me terati da se izuvam jedva sam sve navukao!
user posted image user posted image user posted image

Jeeedva ga nagovorimo ...user posted image user posted image user posted image
I na kraju kada smo došli do kase, snimi na pultu neku posudu staklenu u kojoj su bile čarape , fine bele pamučne, sportske.. Cena 1 din. (NARAVNO, JEDAN PAR DOLAZI KAO POKLON PO TOJ CENI SAMO AKO KUPIŠ NEŠTO ..)oduševi se čovek !
kaže - Uuuu vid* ovo , daj odmah 5 komada ovih po dinar!
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako mu je devojka objasnila da je samo jedan par kao poklon za dinar a ove ostale koštaju 150. dinara tako ih je bacio iz ruke i vratio u posudu kao da se opekao ... hhahahahha
Šokovi!

A inače, čovek je velikog srca, škrt je samo kada sebi kupuje nešto ... meni je celu zimu pazario paprike, euro krem, Yoyo čokoladu (moju omiljenu) .. sve ono što najviše volim...user posted image user posted image user posted image
Burek da ne spominjem ...user posted image
S njim mogu lepo da popričam, poverim se i beskrajno smejem.
Biće divan deda svojim unucima i meni je do sada zaista kao otac!  user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio kaliopi -- 10.6.2010 12:27:22 >

(odgovor članu ivak)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 12:29:29   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image
podseti me za patike...kupio mm sebi patike i bile mu male kad je dosao kuci(kako ne znam) i bio nam svekar u gostima kaze mm svom bratu saljem ti po caletu patike tebi ce biti dobre,tek zove dever posle dva dana kaze jel si ti poslao dva para patika eno cale neke nosi user posted image .pita ga mm sto nisi dao Milanu patike kaze sta ce mu a i meni dobro stoje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
10.6.2010 12:29:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 12:59:40   
liliana
Moj svekar je jedan divan čovek. Prema meni je predivan, mada su ostale snahe ljubomorne... što ču kad me čovek gotivi!user posted image -nisam ja kriva što sam dobra!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 13:04:59   
SUPER MAMA
lanajelena tvoj svekar je legenda.tako sam se slaaatko naslejala.user posted image user posted image user posted image

A evo i neku rec za mog svekra koji je dobar kao hlebac, znaci toliko je dobar i pazljiv to nemogu vam opisati.
Mm kaze da se ja i on podrzavamo u svemu i branimo da smo jaci i od crna zemlja, ali sta da radim kad je covek dobar, kako da ga negotivim.Nemam nijednu ruznu rec za ovih skoro 3 godina kolko smo u braku da kazem.Znaci covek svaki put kad dodze donese nesto Monici i meni a dolazi na pola sata svaki drugi ili treci dan, kad ga nema zovem ga da pitam sta radi.Pricamo naveliko ko navijeni, obozava Moniku.
Ako ostavimo po stranu poklone i paznju moram reci i ovo da kad sam bila po drugi put u bolnici posle porodzaja covek me je iznenadio i dosao mi je u poseti, to nikad nemogu zaboraviti, ljudi moji oci su mu bile pune suza kao i moji jer tada me je ono zagrlio i reko mi je da ce sve proci da nebrinem i da Monika je odlicno.u tom trenutku zamenio je mog tatu i mamu koji inace zive u Makedoniji i normalno falili su mu mnogo.
Nikad necu zaboraviti to.

I da dodam da uvek me iznenadi i donesemi rucak spremljen, mislim sta reci vise.Covek je stvarno fin kulturan i nikad ali nikad nezabada nos gde mu nije mesto.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 13:07:44   
pepino
E i moj je divan(ni sveki nije losauser posted image ),ali on je ipak bolji!
Manje ispituje i manje se mijesa u neke stvari.....
Sve sto se tice kucnih poslova,sve mi on uradi,sta god da ga zamolim,vise mi pomaze nego mm,cijelu zimu nam lozi vatru,jer oboje ostajemo do kasno na poslu,pa da nam ne bude hladno,.....
A sto kaze Kali bice divan deda,obozava dijecu,kao i moj tata,to je jos jedan razlog vise sto ne mogu docekati da im rodim unuce,.....user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 13:09:38   
gagana83
Rekla bih da vecina ima super svekra a svekrvu vesticuuser posted image


Moj svekar je super,kao i svekrvauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 13:11:20   
lanajelena
i moji su oboje super ali svekar mi je ziva legenda user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 14:55:51   
Mivica
Imala sam predivnog svekra, pravo user posted image !
Nemam dovoljno lepih reči za njega.
Žao mi je što nije doživeo da vidi svoje unuke koje je toliko želeo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 18:44:49   
dacca
Ja svog svekra volim!!!!! I kada mu je teskoi meni je tesko, kada ide u bolnicu ja placem, sanjam ga! Mnogo je dobar i zao mi je sto se muci!!!

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 23:41:57   
marince1
Ja mog obozavam!Dobar je kao hleb,mnogo volem sa njim da pricam,uvek od njega trazim savete,jer je stvarno pametan, ne trpa se gde mu nije mestu,ali zato uvek uleti gde je potreban.
Kad smo mm i ja imali problem,pomogao je,stao na moju stranu,jer sam bila u pravu
Neznam sta bih bez njega! user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: moj svekar :)))
10.6.2010 23:46:10   
Mishica 77
Na žalost, nemam svekra. Mm je otac umro kada je imao 12-13 godina. Mnogo mi je žao zato što svi kažu da je bio jaaaaako dobar čovek. I mnogo mi je tužno kad mm kaže Isidori: "Vidi tvoj deda... mazi ga... to je tvoj jedini deda".... a meni se srce cepa. Kako li je tek njemu? Uvek su mu oči pune suza kad priča o ocu. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: moj svekar :)))
5.8.2010 13:34:50   
Jele
Ne znam šta da kažem još uvek po ovom pitanju, za sada živimo daleko jedni od drugih, a uskoro ćemo zajedno... Za njega svi kažu da brzo plane i popizdi na gluposti i da je nezgodne naravi. Do sada se nismo svađali, jednom mi se samo obratio na način koji ne dozvoljavam, pa sam rekla mužu da mu on skrene pažnju na to, jer ako mu ja skrenem pažnju, verovatno više nećemo razgovarati. I stvarno, čovek se izvinio. Nadam se da ćemo se dobro slagati, mada kako čujem sa njim se niko dobro ne slaže... Kod mene važi ''ne diraj me i ne diram te''.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: moj svekar :)))
5.8.2010 18:52:38   
NadaR
   Jedan jako tih ,miran ,povucen ,vrijedan i dobar covjek!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 19:19:35   
vonavoj
morala sam da se ukljucim u temu i da vam kazem devojke da vas zavidim na svekrima,da su tako dobri!
uh,ovaj moj mi vec pravi pakao,a jos nisam ni u braku sa mm..user posted image user posted image
covek sve najbolje zna,a pri tom,nije ni uspeo u zivotu,nema karijeru,zavrsio je za prof.jezika,ali je to kratko radio,jer JE SPOSOBAN za neki mnogo jaci posao..nikada nije ni u cemu uspeo,vec 10godina nigde ne radi,samo se vrti i trosi svekrvine pareuser posted image user posted image user posted image
sada ce on meni da organizuje svadbu,sve po planu....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako li ce kasnije u zivotu biti,u sve ce da se mesa..a sto je najgore,sto mm popusta,i misli da mu je otac u pravu..i obavezno ga zajeuser posted image , i uvek,ali uvek mu kazem : "jesam li ti rekla da nije u pravu"..i procitam ga kao knjigu...user posted image
aaaaaaaaaaaaaaaaaa...samo neka bude sto dalje od mene i mm-a...ima cerku,pa neka nju vaspitava..a njoj i zeni ne sme nista da kaze..jer mu one prete..cerka cak i batinamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..luda porodica!
leleeeeeeeeeeee...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:11:04   
jabudic
Moj je original Šojic user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:12:18   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image ..blago tebi,tebi je bar uvek zanimljivo! a meni jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:13:41   
Daca88
svekaruser posted image svekrvauser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:14:32   
jabudic
Ma bas te briga, bitno je da se ti slazes sa tm, a prema svekru treba samo da se postavis tako da odmah od pocetka zna dje je granica i koliko moze da se mijesa, a to je, naravno, ni malo user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:14:57   
jance
moj jednostavno jako voli snajke user posted image  jednostavno ih voli. ima ih 2, muzevog brata zenu i mene, i niko ne sme ni da nas takne na porodicnim skupovima, zasticene smo ko beli tigrovi user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:15:33   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Daca88

svekaruser posted image svekrvauser posted image

Kod mene je obratno... Nije mi svekar bas user posted image , ali svekrvu vise volim...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:15:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

svekaruser posted image svekrvauser posted image


I moj plemenit potpis na ovouser posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: moj svekar :)))
5.2.2011 20:19:00   
vonavoj
a ni sveki mi nije basuser posted image ,ali ajde..lakse mi je sa njom..a za njega ..hm.. postavicu ga gde mu je mesto,ako se bude previse user posted image ..user posted image user posted image user posted image //nije los kao covek,ali je mnogo naporan i pametan,a ja to ne volim..od kada znam za sebe imam pravo odlucivanja i donosenja samostalnih odluka..a ne,on sve bollje znauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here