|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:37:59   
eugenija
Imate li neka lepa sećanja iz školskih klupa?
Neki smešan događaj?
Uključite sećanja na osnovnu školu, podelimo ove radosti... Prepustimo se laganoj nostalgiji....


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:44:58   
NadaR
Joooooooooj[user posted image ...
Ja sam ila skroz zvrkasta,bio jedam moj komsija stariji od mene godinu i on je bio zaduzen da stignem u skolu i kuci u jednom komadu...
Jedne sam prilike zaboravila torbu u ucionici ,na pola puta on vidio da je nema i odjurio nazad sa pola puta da je doneseuser posted image
Ja sjedila i cekala da se on vrati...
Joj sunce mojeuser posted image sta je sve morao da radi za mene...
Moram ga sad nazvati...

Joj Eugenia,uljepsala si mi dan... LIjepa sjecanjauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:47:01   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

i on je bio zaduzen da stignem u skolu i kuci u jednom komadu...



user posted image user posted image

Idi, zovi ga.. oživite uspomene!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:53:57   
Lu
Ja se sjećam pjesmice iz prvog osnovne koju sam recitirala pred punom salom ali se ne sjećam baš povoda,vjerojatno neki državni praznik... pa da imala sam kapicu i maramuuser posted image

Ja sam mala maza
volim djeda mraza
i njegovu bjelu bradu
da mi kupi čokoladu

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:54:35   
Ana RR
Od mamine prijateljice sam u trecem razredu dobila prelepu plavu haljinu sa tankim belim pojasom na struku, kad se zavrtis a ona poleti oko tebe! Sva sam bila ponosna na nju.
Obucem je ja jednog dana u skolu, kratke bele carapice, plave sandalice (kupljene samo zbog haljine), ranac na ledja i pravac skola.
Citavim putem svi me gledaju, okrecu se za mnom, ja cvetam od srece, ne mogu da skinem osmeh sa lica! Prolazim pored ulaza koji je za starije djake, od 5og do 8og razreda, oni poceli da zvizde, ja i dalje cvetam ali sad vec pomalo zbunjena. Dolazim do naseg ulaza, idem ka ucionici, kad mi prilazi decak iz drugog odeljenja i kaze bas su ti slatke te bubamarice!! Ja se ukopala! A moja lepa plava haljina se podigla zajedno sa rancem i citavim putem svi su u stvari gledali moje gace sa bubamarama....smrcuser posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:54:59   
Lu
Bože...pa to je bilo prije 26godinauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:56:23   
Lu
Ana draga...baš su ti slatke bubamariceuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 16:57:42   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80

svi su u stvari gledali moje gace sa bubamarama....smrcuser posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj događajaaaa... Bože kako su sveža ova sećanja.. A ti si Ana tako slikovito opisala ovajuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 17:07:45   
Ana RR
To mi je prvi veliki blam, mislim da nikad necu zaboraviti!

A kad sam mami ispricala, sva uplakana, sta mi se desilo, ona se valjala od smeha! Pa sutradan nisam htela da idem uskolu... od sramote user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
13.3.2009 19:40:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 19:46:24   
maša
Jojuser posted image , ovaj Ana, mogu misliti kako ti je bilo-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image *1000000, ali sad tako slatko zvuči!! A ja sam bila nemoguća- večito sam se tukla, i to sa dečacima.A kad smo preselili iz kuće u novi stan glavna je zanimacija bila provocirati čuvara na susednom gradilištu i bežati od njega. Pa voziti se autobusom, a ne držati se za rukohvate nego padati na ljude u zavojuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ma užas,zločesta kao da sam đavolu iz torbe pobegla, matorci su ludeli od mene...tek sam se u pubertetu smirila...I  zato sada mislim da ne treba da očekujem "anđeosko" dete- neka mi je Bog na pomoći...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sećanja na školske dane
13.3.2009 19:49:46   
ljubičica
Meni se jednom desilo da sam toliko žurila u školu da sam se sva izgubila. Ušla ja u bus, išla 6-7 stanica, sišla i slučajno pogledam dole. Kad ono, umesto patika, KUCEEEEEEE !
Jao, kad se setim!
Trčala sam koliko me noge nose samo da se preobujem. I naravno, zakasnim u školu.
Ali, i dan danas kad izađem na ulicu prvo pogledam dole user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sećanja na školske dane
14.3.2009 21:26:07   
eugenija
Sećam se kad smo na času likovnog radili u crnom tušu. Tema je bila "Polje kukuruza". I Zvonko je predao prvi svoj rad, na kome nije bilo ništaaa.. Kada ga je nastavnica pitala: "Pa dragi Zvonko, nisi ništa uradio, šta je ovo?" On je onako šarmerski nakezio svoje male zubiće i rekao: "Pa nastavnice, pao sneg na kukuruze!" user posted image user posted image user posted image user posted image
Hrpa sećanja mi navire iz školskih dana, ali ovog se baš često setim, toliko mi je drag događaj...

< Poruku je uredio eugenija -- 14.3.2009 21:34:32 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sećanja na školske dane
14.3.2009 21:33:15   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image Bas je Zvonko neki dosetljiv!!!  Secate se casa domacinstva?  Najbolje sam dugme umela da usijem u celom razredu! user posted image user posted image i imala sam najlepsi rukopis pa je uciteljica pokazivala an roditeljskom kako treba da pisemo u 1 razredu!  He he, bas je bilo davno, kao neki drugi zivot....sada mi malo dosla neka seta i tuga zbog tog osecaja, bilo je lepo, istina je ona "Od kolevke pa do groba, najlepse je djacko doba". smrc.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sećanja na školske dane
14.3.2009 21:35:30   
eugenija
Joj domaćinstvo, zvali smo ga dosađinstvouser posted image user posted image
Dobro ti je ovo sa dugmetom, hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sećanja na školske dane
3.3.2010 15:03:11   
*Alexx*
Dižem temu  user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sećanja na školske dane
5.11.2017 15:25:40   
Anck Su Nmaun
Super tema
Jako mi nedostaje srednja skola, imali smo super ekipu, uvek zezanje.
Osnovna ne, nisma volela ni uciteljicu a ni neke nastavnike.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sećanja na školske dane
5.11.2017 15:35:23   
Mala Elena
Bilo je lepih i bezbriznih trenutaka, bez obzira na obaveze, bilo je lepo. Posebno pamtim pesacenja do skole i nazad...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sećanja na školske dane
6.11.2017 11:11:10   
mama Jo
ME i meni su posebno u secanju zajednicka pesacenja do skole 😊
Vise se secam osnovne nego srednje, odnosno mozda su mi lepsa secanja iz osnovne

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sećanja na školske dane
25.2.2018 0:36:51   
Sarav
Super tema! Ja se najradije sećam povratka iz škole kad smo već bile tinejdžerke, pa po sat vremena ispred zgrade stojimo i pričamo šta su danas radile naše simpatije..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sećanja na školske dane
25.2.2018 0:38:35   
Srecko47E
Meni je secanje na povratak kuci pa dopisivanje sa tadasnjim deckom od 19:30user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sećanja na školske dane
25.2.2018 0:41:01   
Sarav
O, pa ti si moderna. Meni mob tad služio za cimanjeuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sećanja na školske dane
25.2.2018 0:51:17   
Milena18
Jedno od najdražih sećanja iz osnovne škole mi je dopisivanje na ceduljicama za vreme časova. A dopisivala sam se dugo i sa devojčicom koja je sedela u istoj klupi, ali je išla u suprotnu smenu i koju nisam poznavala. Jedva sam čekala da pronađem njeno pisamce zalepljeno na unutrašnju stranu klupe.
Raznežim se i kad se setim upisivanja u leksikone, grupnih odlazaka i povrataka iz škole...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sećanja na školske dane
25.2.2018 0:54:31   
Sarav
Mi smo se dopisivanje po klupama, kad naiđe prof samo prstom razbrljaš i nema dokaza

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sećanja na školske dane
25.2.2018 2:03:34   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni je secanje na povratak kuci pa dopisivanje sa tadasnjim deckom od 19:30user posted image

Pa u moje vreme bas nije bilo telefona.Dopisivali smo se putem gobuba pismonose.user posted image
Ja napisem,brat trci nosi do klupice,saceka vrati i tako u krug user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here