|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj neseser:)))
19.8.2012 18:05:20   
Figaro88
Sta uvek nosite sa sobom,a sta imate kuci u neseseru?
Ja imam jedan veliki i vise malih za torbu.U velikom imam:
-2 crne maskare,1 braon
-toniranu kremu
-puder,puder u kamenu,korektor
-sjajne kuglice za lice
-4 cetvorobojne senke
-2 krejona
-2 ruza
-5 sjajeva za usne
-komplet cetkica za sminkanje
-i jedno 15-tak lakova za nokte
Mislim da je to-to,mozda sam nesto i zaboravila....
A u malom uvek nosim sa sobom:
-puder(mini pakovanje)
-braon maskaru
-bezbojni sjaj za usne
-korektor
-turpiju
-grickalicu
-pincetu
Posto se retko kad sminkam ja mislim da mi je i ovo previse,a stalno kupujem jos.Prvo sam imala 2 mala,pa tri,a skoro sam kupila jedan ogromni da bi moglo sve da staneuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moj neseser:)))
19.8.2012 20:47:17   
PoisonEve
Imam jedan za sminku u njemu stoji:
- maskara
- tonirana krema
- olovka za oci
- rumenila
-cetkica za rumenilo
- olovka za obrve
- labelo

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moj neseser:)))
20.8.2012 8:54:59   
minna
U torbu stavim labelo, cetku za kosu, turpiju za nokte, parfem i to je to, ponekad nemam ni to.
A kod kuce imam karmin i toniranu kremu, mislim da sam se nasminkala 3 puta u zivotu, tako da nemam sminku

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moj neseser:)))
27.8.2012 23:00:03   
magde
hahah e ova tema mi je bas kao za mene posto sam sminker sta imam.......imam i imam preeevise ponekad me je strah da ne prodge datume tako da cesto poklanjam sminke....sa sobom na poso ne nosim skoro nista jer do mene ima drugarica parfimerija i mogu da se popravim sa neki testeri to je naaajcesto ruz posto obozavam ga....a i sam mnogo malo na poso samo 4 saate...tako da sta preporucujem od sminke...senke artdeco i zepter a i jedni bas kineski sto neznam sta ima njima ali bre tako su trajne bree...gosh rimel mada i onaj DIOR je odlican ali preskup mabyline...hm...ne gusti trepavice vec produzava i ima puuuuno toga da se prica...

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moj neseser:)))
27.8.2012 23:40:01   
indy_25
U kuci imam u neseseru : tri maskare sve tri crne, 6 karmina roze nijanse, 5 sjajila za usne isto roze, sjene za oci smedji tonovi i jos jedne sivi i crni tonovi boje, tri crne olovke, dva tusa za oci, 3 olovke za usne rozih nijansi. P.
uder tecni, Puder u prahu i rumenilo, dva korektora.

U drugom su mi lakovi i dodatna oprema :) lakovi raznih boja, bijela olovka za nokte, tri pincete, pribor za manikuru, vjestacke trepavice, vjestacki nokti.

U torbi kad idem negdje nosim samo sjajilo ili karmin.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moj neseser:)))
18.9.2012 15:39:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Imam jedan za sminku u njemu stoji:
- maskara
- tonirana krema
- olovka za oci
- rumenila
-cetkica za rumenilo
- olovka za obrve
- labelo


+ nekoliko senki za oči i nekoliko karmina.

U torbi nosim mobilni, pumpicu, novčanik, uložak, papirne maramice, ključeve, i vrlo često sitne igračke koje ne znam kako tu dospeju.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moj neseser:)))
18.9.2012 15:53:10   
MicinaMama
Hehe....ja mislim da naj manje imam sminke u svom neseseru u zadnje vreme...ma nisam obnavljala sminku ima ihhh....

a pre sam se samo mackala gde god da idem,pa i u market!Milica mi je pola izgubila tj pobacala kroz balkon.

Ali imam maskaru,sjaj za usne,kremu za lice,lagani puder...jednu senu (crna,tamno siva,svetlo siva i bela....drugu senu ne koristim niti volim druge boje).Imam i rumenilo i etooouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moj neseser:)))
18.9.2012 16:23:14   
NadaR
- krema za lice i ruke
- maskare , dvije crne i jedna smedja
-uvijac za trepavice
-pinceta
- jedna velika paleta sjena
-olovke za oci - crna,smedja i plava
- dva ruza u boji koze
-sjajevi za usne , 5-6 komada
-puder tecni
-puder u kamenu
-korektor
- shimmer
-rumenilo
-cetkice za puder, rumenilo i sjene
-ogledalce


U drugom stoje lakovi za nokte ,turpijice i ostalo .
U torbi nosim sjaj za usne , ogledalce ,lak za kosu(mini) i korektor . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moj neseser:)))
20.9.2012 15:57:40   
Sesilija 83
U kupatilu na polici divaaan kofer sa pregradama za sminku,u njemu sve i svasta od pudera,tonkrema,ruz,sjaj,maskare korektori....sve slozeno i obozavam taj kofercic,a u drugom isto kofer samo manji stoje svi lakovi,turpije i komplet oprema za nokte.
Inace odkad sam se porodila ne nosim ni tasnu a kamoli neseseruser posted image

A postoji nesesr koji sam rdovno selila iz torbe u tobu sledeceg sadrzaja;sjaj,snala za kosu,papirne,vlazne,tampon,igla konac,mini deo....user posted image
Trenutno je opran i ceka svoje vreme...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moj neseser:)))
20.9.2012 16:03:00   
mtajcica83
U neseseru koji nosim sa sobom je:maskara, ruz za usne, snalice,sjenka,ogledalce,grickalica, turpija za nokte, krejon,imam i jednu malu kutijicu u koji nosim dnevne uloske,i bar 2 velika
A u kupatilu...imam svasta nesto..naravno ko i sve zene...sve i svasta user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moj neseser:)))
29.9.2012 16:06:11   
Milica cica
Bolje da me pitate šta ne nosim lakše bi nabrojalauser posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Moj neseser:)))
29.9.2012 16:12:05   
Mery78
mislim da mi fali samo od popa brada user posted image uz duzno postovanje da se neciji muz ne uvredi

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moj neseser:)))
1.10.2012 23:57:18   
Claire
Svasta nesto mi se nadje u tasni, vise ni sama neznam. Imam uvek sjaj za usta, parfem, puder, kreon, senku i maskaru.

(odgovor članu Mery78)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moj neseser:)))
6.9.2014 21:22:23   
branki*
uvek imam sjaj za usne,antiperspirant,neki miris.mada uglavnom mi je tu u tasni manji neseser ako treba da se doradimuser posted image ,a u njemu-tecni puder,kameni puder,karmin obicno rozikaste nijanse,sjaj za usne rozikasti,crna olovka,braon olovka,crna maskara.
kod kuce mi stoje senke,rozikaste,smedje,sive,crne,rumenilo,neki karmini,gomila nekih tako olovaka,pudera i kojecega sto narucim iz avona,pa mi nije to to i svasta nesto....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Claire)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moj neseser:)))
6.9.2014 21:26:07   
bubulence
kod kuce svasta, u torbi samo sjaj za usne, rumenilo, maskara, stik ili manji dezodorans i jedna malecka kesa sa gacicama. uvek nosim jedne ciste sa sobom...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 11:58:51   
anita
Neseser koji nosim sa sobom u torbi sadrzi: labelo, maramice, maskaru, snalu, dezedorans.
A onaj u kupatilu uh ... ne mogu da nabrajam. Svasta od sminke, lakova do turpija, snalica i sl.

< Poruku je uredio anita -- 7.9.2014 11:59:31 >


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 12:15:05   
mali_mis
Neseser kuci: u jednom je sminka i taj je dignut na ormar, jer moj sin obozava da se igra sa njim i stvarima unutra, u drugom su lakovi za nokte. A u torbi, u neseseru imam tampon za svaki slucaj, dnevni ulozak, turpiju za nokte, mali parfemcic, labelo, tabla nimulida. Vlazne maramice i obicne maramice, ne mogu da stanu u isti, pa su u torbi.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 12:52:25   
Mala Elena
"Samo sto od popa brade nema " ahahahahaaaa .E dobro je. Ja u torbi ne nosim neseser ali mi je po pregradama uredno odvojeno. Mislim, uredno je kad je sve u jednoj torbi, ali desava mi se da ne znam u kojoj je sta, pa kad zurim jos se vise unervozim i odustanem .user posted image
U kupatilu imam brdo stvari, jedan crni veliki, jednu kutiju ukrasnu i plasticnu korpicu sa rupicama koju obozavam user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:10:33   
Dani.kv
Htedoh da napisem hvale samo jos od popa usi. Upaljac a nepusac, trakice za depilaciju nausnica, turpije i pincete, lakovi i dva acetona...
Sve u svemu malo toga koristim a sto djavola vucem sa sobom

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:21:56   
emicaa
Imam jedno koferče i u njemu mali milion sjena koje su tu samo da reknem da su tu,a u neseseru farba za obrve,dvije maskare,kreon,eyeliner,puder u kamenu,tečni puder i korektor,ruževi i još jedan kompletić sjena,šnale, gume za kosu i uvjek još po nešto što treba biti u smeću,u torbi uvjek nosim mini dezodorans,ruž,maramice,uložak,kamaru upaljača i malu čakiju sa onim dodatcima .

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:25:42   
Anoniman
bb krema, puder, bronzer, cetkice za sminkanje , maskara, 2 olovke za oci, parfem, olovka za obrve, labelo, 3karmina, i 2 senke, pakovanje gumica.

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:31:16   
emicaa
Um jesi li zadovoljna sa bb kremom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:39:40   
Anoniman
Imam niveinu, i jesam, cesto nju stavljam, puder samo za neke specijalna slavlja. mada bas slabo se i sminkam uopste...

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:41:53   
emicaa
Ja nikako da nadjem odgovarajući puder preteški mi neki pa sam mislila tu isprobati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:43:35   
wivern
Korektor, bronzer, maskara x 3 kom, ajlajner, ruz

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here